• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad novogradnja lift 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift 40 m2

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift 40 m2" pronađeno 254 nekretnina - prosečna cena 2.684 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban nov stan 39m Salajka Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 39m2 Stanje objekta: Novogradnja Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 93.688 €
22.03.2026 - 96.138 €
17.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja lift 40 m2'
114.400 €
133.250 €
98.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129474, III/V, lift, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten dvosoban stan u Centru Novog Sada na trecem spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilom, spavacom sobom , hodnik i terasa. Parking u dvoristu zgrade. Zgrada je kvalitetna.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.800 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov dvosoban stan na lepom mestu, sa idealnim rasporedom soba i dobro orjentisan.Moguća i kupovina garažnog ili parkig mesta.(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.700 €, 40,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102280 CENA 134400e +3% agencijska provizija. Prodaje se nov ne useljavan jednoiposoban stan na Podbari blizu centra u neposrednoj blizini Riblje pijace. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban, nov stan 40m2 u Laze Lazarevića ulici, početak Telepa, Iza LIdl-a na LImanu 4. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129474, III/V, lift, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten dvosoban stan u Centru Novog Sada na trećem spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilom, spavaćom sobom , hodnik i terasa. Parking u dvorištu zgrade. Zgrada je kvalitetna.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.360 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan dvosoban stan, kompletno namešten, novogradnja, na samom početku Telepa, uz Liman! Renomirani investitor, izuzetan kvalitet gradnje, tako i opreme stanova. Grejanje na gas, na kalorimetre! Useljivo! Postoji mogućnost kupovine parking mesta uz stan! Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.580 €, 40,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan dvosoban stan, novogradnja, na samom početku Telepa, uz Liman! Renomirani investitor, izuzetan kvalitet gradnje, tako i opreme stanova. Grejanje na gas, na kalorimetre! Useljivo! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten, svetao jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj lep i moderno dizajniran stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom i savremeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 109.180 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, nov dvosoban stan sa pogledom na dunav. U pitanju je stan u izgradnji . Visok nivo opreme i materijala i keramika prve klase, aluminijumska stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Za sva dodatna pitanja i informacije pozovite naše agente prodaje. Kontakt 064/8222-116....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina škole, vrtića, pijace, autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Firma nadaleko poznata po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.580 €, 40,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,nov stan na Telepu.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 112.750 €, 40,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 40m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Korišćeni vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 91.850 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina škole, vrtića, pijace, autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu nadomak Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor nalazi se na X....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Poseduje parking mesto u dvorištu zgrade. Odmah useljiv! Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 107.010 €, 40,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BISTRICA, 40m2, JEDNOIPOSOBAN Prodaje se potpuno nov kompletno namešten jednoiposoban stan. Ovaj stan, kvadrature 40m2, je sačinjen od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim prostorom, spavaće sobe, kupatila, kao i terase sa pogledom na bulevar. Nameštaj je potpuno nov i moderan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117911, III/IV, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se uknjižen, jednoiposoban nov stan na Limanu 3. Stan je bez tereta, odmah useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov nesuseljavan namesten jednoiposoban stan na 10-om spratu u novoj vrhunskoj zgradi - Radnicka 2 , sa top pogledom ka Petrovaradinskoj tvrdjavi. Na dohvat svih sadrzaja za urbano zivljenje. Direktno od vlasnika 0642616051 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.200 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju, lep i miran kraj sa dosta zelenila i parkinga u okolini zgrade. Novogradnja, grejanje gradsko na kalorimetre.Uknjižen 1/1, bez ulaganja. Pozovite! Продаётся квартира в Новом Населју, красивом и спокойном районе с множеством зелени и парковочных мест....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 104.700 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.600 €, 40,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan dvosoban stan, novogradnja, na samom početku Telepa, uz Liman! Renomirani investitor, izuzetan kvalitet gradnje, tako i opreme stanova. Grejanje na gas, na kalorimetre! Useljivo! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 551721 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.940 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Futoškog puta. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo krajem 2026 godine+60 dana. Povrat PDV-a za kupce prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.900 €, 40,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.500 €, 40,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno i luxuzno opremljen NOV neuseljavan dvosoban stan površine 40m2. Stan ima odvojenu kuhinju (u potpunosti opremljenu novom belom tehnikom) i spavaću sobu (nov ležaj) kao i dnevni boravak sa trpezarijom i terasu. Podno grejanje na gas u svim prostorijama sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119083, III/III, uknjižen, parking. Prodaje se neuseljavan dvosoban stan 40m2 u novogradnji na Klisi. MOŽE KREDIT ZA MLADE. Stan se nalazi u lepoj dugačkoj zgradi u mirnoj ulici nedaleko od Temerinskog puta. Pošto se nalazi na trećem spratu bez lifta, može biti interesantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.500 €, 41,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.180 €, 39,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 110.210 €, 39,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na Avijaciji u novoj zgradi. U stanu se nije živelo-nov,useljiv. Nalazi se u kompleksu gde ima obezbeđenje na ulazu, igralište za decu, mega market "IDEJA" uređeno dvorište sa zelenom površinom, gradski prevoz itd. Stan svetao, odličan za život, takođe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 131.980 €, 39,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.000 €, 39,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....