• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • stanovi novi sad novogradnja lift - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift" pronađeno 1 728 nekretnina - prosečna cena 2.675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten svetao trosoban stan na najtraženijoj lokaciji za stanovanje. Nadomak TC Promenada i Spensa, u blizini pešačke zone, fakulteta, škole, vrtića Ovaj veoma komforan stambeni prostor u centralnom delu čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.725 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

USELJIV, JEDNOIPOSOBAN stan u kvalitetnoj novogradnji na Novoj Detelinari. Visoko prizemlje, lift, terasa, grejanje centralno na gas sa kalorimetrima. Mogucnost kupovine parking mesta u dvoristu zgrade. IDS 82894. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 219.500 €, 102,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 102m2. Stan je Duplex. Nov i odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Prelep i otovoren pogled na Frušku goru. Odličan raspored prostorija. Izuzetno je funkcionalan. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan kvalitet gradnje i opreme.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, PETROVARADIN, površine 82 m², Stan je Potkrovlje- DUPLEX-dole se samo ulazi i stepeništem se ide na gornji nivo.Stan je nov i useljiv Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.940 €, 29,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan, od 29m2, na vrlo traženoj lokaciji na Bulevaru Evrope u Dalmatinskoj ulici. Zgrada je novogradnja, odlično održavana i nalazi se u blizini stajališta autobuskih linija 7, 9, 13. Stan poseduje prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, useljiv stan na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 247.200 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U kvalitetno građenoj novogradnji, trosoban stan sa kvalitetnom opremom i dobrog rasporeda. Objekat je pod video nadzorom, uz stan ide garaža( 25m/2) i parking mesto za dva auta prizemlju. Odlična lokacija! Vredi videti! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.870 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov, luksuzno namešten dvosoban stan sa pripadajućim garažnim mestom na Avijaciji. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom (ukupno 5 spratova) u novom stambenom kompleksu izuzetnog kvaliteta gradnje i opreme. Stan se prodaje isključivo zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 116.120 €, 62,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika za nov trosoban stan , na 1.spratu. Ima povrat Pdv-a. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.760 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican,troiposoban,nov.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, u urbanom delu Telepa. Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, moderno kupatilo i dve terase. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV-a. Za više informacija, možete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 721.000 €, 133,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican,nov stan,u fantasticnoj zgradi.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.800 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican jednoiposoban stan u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking i garazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 297.670 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adamovićevo naselje- Petosoban stan- Namešten Na prodaju – moderan četvorosoban stan 107 m² u novogradnji vrhunskog kvaliteta sa pogledom na Frušku goru. U ponudi je izuzetno funkcionalan i estetski veoma lepo uređen stan površine 107 m², koji se nalazi u zgradi vrhunske gradnje renomiranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.700 €, 44,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U pitanju je zgrada od 32 stana. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za kraj 2025 godine,sa rokom tolerancije od 90 dana. Cene koje su navedene su sa uračunatim PDV-om, što za kupce prve nekretnine znači da mogu da vrate deo novca. U blizini zgrade se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.820 €, 29,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.580 €, 40,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan dvosoban stan, novogradnja, na samom početku Telepa, uz Liman! Renomirani investitor, izuzetan kvalitet gradnje, tako i opreme stanova. Grejanje na gas, na kalorimetre! Useljivo! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 177.080 €, 82,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u Veterniku. Moguća kupovina na kredit. Neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 284.300 €, 92,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOV - četvorosoban stan. Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Preporuka! AGENCIJSKA ŠIFRA: 535391 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 327.680 €, 120,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u tek završenoj zgradi na Grbavici. Vrhunska oprema. Cena sa PDV-om. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 176.150 €, 90,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep, nov dupleks, na Novoj Detelinari. Idealan za veliku porodicu. U zgradi se nalazi biciklana, u dvorištu zajednički parking za sve stanare. Pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 161.700 €, 52,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namesten dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Podbari. Zgrada novijeg datuma u mirnoj ulici bez buke, na 10min od centra grada i 5min od Keja. Stan je opremljen kvalitetnim namestajem, koji je skoro kao nov. Dve spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN ČETVOROSOBAN STAN, PARKING MESTO +++Agencijska oznaka 1062627. Prodaje se prelep stan duplex od 108m. Nalazi se na Bul.Partrijarha Pavla . Stan je kompletno moderno opremenjen, bela tehnika, klime. Poseduje parking mestom u dvoristu zgrade. . . tri spavace sobe i gardarober(velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.500 €, 42,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-574 (od ukupno 574)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>