• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad novogradnja lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift" pronađeno 1 735 nekretnina - prosečna cena 2.672 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 126.700 €, 51,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran od poda do plafona, sve je NOVO u stanu. Kompletna elektroinstalacija, vodovodne i kanalizaciona instalacije, pregradni zidovi, podovi, plafoni, stolarija. GEALAN PVC stolarija, troslojni Tarkett parket, masivna medijapan sobna vrata, sigurnosna kvalitetna ulazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 297.570 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam specifičan stan u novogradnji na Limanu 3 u blizini Limanskog parka. U pitanju je duplex stan u dve etaže, na prvoj etaži je ulaz i stepenice za drugu etažu na kojoj se nalazi ostatak stana, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe i ostava, komforno kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 100.790 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na još boljoj lokaciji. Idealno za stanovanje kao i za izdavanje. U pitanju je jednoiposoban stan sa odličnim rasporedom u novogradnji, 36m2, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi, tako da je takođe moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja lift'
309.000 €
145.000 €
138.810 €
  Stan, NOVI SAD, 160.000 €, 49,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prelep dvoiposoban stan na Telepu, odmah pored Bulevara Patrijarha Pavla. Stan je nov i zahteva minimalna ulaganja. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 5, zgrada ima lift. Moguća je korekcija cene. Za više informacija pozovite: 0668442255. Vaš siguran partner u svetu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 184.500 €, 59,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan, izuzetno prijatan dvoiposoban stan od 59 m² na Telepu, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u mini vili, u zgradi vrhunskog kvaliteta koja je useljena od leta 2025. godine. Objekat je projektovan sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.540 €, 47,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Kompleks predstavlja pravu meru visokog kvaliteta stanovanja. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je zgrada od 32 stana. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za kraj 2025 godine, sa rokom tolerancije od 90 dana. Cene koje su navedene su sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 281.600 €, 80,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054554.. SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN 80M2, SA PDV-OM Izaberite svoj dom na ekskluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini strogog centra grada - u ponudi je nov, neuseljavan porodični stan, u ulici Jovana Cvijića. Prestižna lokacija i premium projekat izgradnje, savršeno uklopljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.000 €, 47,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 47 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvostrane je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 475.000 €, 112,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 181.700 € na 210.950 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 210.950 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2024 - 181.700 €
11.04.2026 - 210.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 64 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-top:5.0pt;margin-right:0cm;margin-bottom:5.0pt; margin-left:0cm;line-height:normal;mso-pagination:widow-orphan;mso-outline-level: 3;mso-hyphenate:auto;mso-vertical-align-alt:auto"> ŠIFRA: <span lang="EN-US" style="font-size:13.5pt;mso-fareast-font-family:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, Italijanske pločice, Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.700 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUPITE STAN IZ SNOVA* Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.900 €, 59,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 59m2 - PODBARA s25 ŠIFRA: 535932 KONTAKT:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67 m², smešten na drugom spratu savremene zgrade iz 2023. godine, u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare, u ulici Tarasa Ševčenka. Stan odiše elegancijom, funkcionalnošću i pažljivo biranim detaljima.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 131.500 € na 153.260 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.260 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2025 - 131.500 €
11.04.2026 - 153.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Odličan Dvosoban stan 48 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Petom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, lepo je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 399.200 €, 114,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2025. - 399.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 114 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.800 €, 42,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen stan od 42 m² na odlicnoj lokaciji na Telepu. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga funkcionalan raspored i dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.100 €, 59,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Lep Trosoban stan 59 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 319.240 €, 104,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098110- CENA je 319.240e + 3 % agencijska provizija i SA PDV-om. nov četvorosoban stan u mini urbanoj vili blizu Futoške pijace i Bulevara Oslobodjenja. Tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Drugi sprat, lift, etažno grejanje, toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 324.100 €, 102,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 396.550 €, 134,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 384.100 €, 113,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 113 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 582)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>