• GoHome Professional
stanovi novi sad lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift

  • Za upit "stanovi novi sad lift" pronađeno 18 443 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

41489, 063 547 298 Branka, Prodaje se stan na odlinoj lokaciji na detelinari,uknjizen, bez tereta, 4. sprat, bez lifta, starija gradnja, odlican raspored iz predsoblja do svih prostorija, dvostrano orijentisan, miran kraj, puno zelenila, parking za vozila ima dovoljno. Stan je idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.220 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja u centru Novog Sada samom srcu grada, projektovana po najvišim standardima. Oprema objekta je visokog kvaliteta, pvc stolarija, italijanska keramika prve klase, u kuhinju se ugrađuju granitne pločice visokog kvaliteta, sobe imaju hrastov parket prve klase. Spoljna stolarija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad lift'
339.999 €
152.000 €
250.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 297.050 €, 101,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog stajališta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, toalet, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.000 €, 72,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dušana u blizini raskrsnice sa Bulevarom Cara Lazara.Atraktivan kako za stanovanje tako i za izdavanje u funkciji poslovnog prostora. Uknjizen, vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 83.000 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan nadomak Železničke stanice sa pogledom na Bulevar Jaše Tomića. Stan je kompletno renoviran, odličan je kao investicija tako i za život. U blizini su Lidl i Univer, školice i vrtići. Miran deo grada prepun zelenila kao i parkinga. U ovoj zgradi postoje i ostave, starijeg....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.000 €, 101,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten – delux Status: Izdato do jula 2026. Dodatne pogodnosti Terasa Lift Parking Mogućnost kupovine garažnog mesta Internet Satelitska i kablovska TV....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.000 €, 30,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Žitni trg Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 127.810 €, 42,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.800 €, 51,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054384, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 51,19 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal;mso-pagination:widow-orphan;mso-outline-level:3;mso-hyphenate: auto;text-autospace:ideograph-numeric ideograph-other;mso-vertical-align-alt: auto"> ŠIFRA: 1052310, BULEVAR OSLOBOĐENJA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052896 NOVI SAD, SALAJKA, TROSOBAN, 75M2.. U ponudi trosoban stan površine 75m², smešten na 3. spratu (potkrovlje) u mirnom delu Salajke. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda, bez izraženih kosina, što ga čini izuzetno prijatnim za svakodnevni život i omogućava maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 281.600 €, 80,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054554.. SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN 80M2, SA PDV-OM Izaberite svoj dom na ekskluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini strogog centra grada - u ponudi je nov, neuseljavan porodični stan, u ulici Jovana Cvijića. Prestižna lokacija i premium projekat izgradnje, savršeno uklopljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 122,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan penthause od 144m2. Kompletno namešten sa prelepim pogledom na Frušku goru i Bul. Cara Lazara. Ima 4 spavaće sobe i svaka ima izlaz na terasu. Stan ima prelepu dnevnu sobu sa portalnim prozorima. Kuhinja je fizički odvojena. Dva kupatila plus toalet. Dve terase. Dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.500 €, 41,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra - 1102495 Cena 155.500 eur + 3% provizije. Uknjižen dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja. Stan je okrenut ka dvorištu tako da je u stanu mirno i tiho bez obzira što je na bulevaru. Peti sprat, nije poslednji, terasa, lift. Kontakt 021/427....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 128.500 €, 94,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Petosoban stan na Klisi, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan petosoban stan u naselju Klisa, u Novom Sadu. Stan je površine 94m2, nalazi se na trećem i poslednjem spratu stambene zgrade. Zgrada nema lift ali stan ima terasu. U sve prostorije se ulazi iz hodnika, i sve imaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 215.600 €, 77,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054379, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 76,93 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.180 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izgradnja višeporodičnog objekta na atraktivnoj lokaciji ! Komforan sadržaj življenja u neposrednoj blizini Limanske pijace, doma zdravlja, fakulteta, trgovinskih centara Promenade, Merkatora itd. Moderan izgled i kvalitet objekta -- FunderMax ventilaciona fasada, termo akustični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 266.850 €, 123,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji. Visok kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 064/8222-189 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep stan na Bulevaru Oslobođenja, smešten u vrhunskoj lokaciji koja pruža odličan pristup svim sadržajima grada. Stan je kompletno renoviran i sređen, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Uknižen 1/1 na ime vlasnika . Prostor je moderno uređen i opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 167.190 €, 42,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.790 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo moderan stan od 44 kvadratnih metara koji se nalazi u izuzetno kvalitetnom stambenom kompleksu u izgradnji, smeštenom u odlično povezanoj i brzo razvijajućoj zoni Novog Sada. Planirani završetak radova je jesen 2026. Uredna dokumentacija,cena sa uračunatim pdv-om. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.000 €, 84,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050748…NOVI SAD, NOVO NASELJE, ČETVOROSOBAN STAN, 84 m2, RETKO U PONUDI!!! Predstavljamo vam ovaj nesvakidašnji, prelep stan koji u prirodi ima 120m2, u zgradi od fasadne cigle, izuzetno lepo održavanoj, bez lifta. Stan je pozicioniran na četvrtom spratu i sadrži hodnik, prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garsonjera na odličnoj lokaciji na Mišeluku.. Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.100 €, 67,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se potpuno namešten dvoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe od kojih je jedna pogodna za poslovnu delatnost ili dečiju sobu, kupatila, terase i ostave. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 169.950 €
04.04.2026 - 163.770 €
14.04.2026 - 157.590 €
25.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se uknjižen, dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.790 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na još boljoj lokaciji. Idealno za stanovanje kao i za izdavanje. U pitanju je jednoiposoban stan sa odličnim rasporedom u novogradnji, 36m2, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi, tako da je takođe moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 61,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom spratu sa liftom. Sastoji se od: u donjem nivou je dnevna soba, kuhinja , Wc i terasa. Na gornji deo se ide iz hodnika i tu se nalazi spavaca....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 103.000 € na 105.100 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 105.100 €, 33,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 103.000 €
16.05.2026 - 105.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelep, svetao 1.5 soban stan od 33m2, u stvarnosti 34m2, u blizini dva bulevara- bulevara Evrope i bulevara Patrijarha Pavla i novoplaniranog mosta preko dunava.3. Sprat ( nije poslednji )bez lifta, u manjoj zgradi sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom, sa parkingom iskljucivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Salonski stan u strogom centru Novog Sada, Ul. Ilije Ognjanovića. Nalazi se na drugom spratu trospratne zgrade (bez lifta), CG, interfonom. Po strukturi dvosoban lako adaptibilan u trosoban. Visoki plafoni (h-3.1m), odlična izolacija. Kompletno je renoviran. Uknjižen na 61m2 (mereno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.660 €, 111,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, izuzetan PENTHOUSE u kvalitetnoj zgradi u centru grada, u blizini socijalnog (objekat iz 2008. godine). Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak, dok su gore tri spavaće sobe, od kojih samo jedna ima kosine i krovni prozor. Postoji mogućnost kupovine garaže od 33....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 384.100 €, 113,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 113 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 774)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>