• GoHome Professional
stanovi novi sad lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi novi sad lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift

  • Za upit "stanovi novi sad lift" pronađeno 18 444 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • parking
    • 3.sprat
    • polunamešten
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 226.600 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam kompletno namešten, moderno opremljen dvoiposoban stan u naselju Sajam Kompleks. Površina stana je 64,46 m2, sastoji se od hodnika, 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase sa ostavom. U kupoprodajnu cenu uračunat je kompletan nameštaj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, sav nameštaj je rađen po meri. U osnovi stan ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao radna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep jednosoban stan na Novoj Detelinari. Idealna lokacija, miran kraj, centralno grejanje, protočna topla voda, na petom spratu. Održavan stan, terasa je otvorena i u sklopu je dnevnog boravka, imaju ostavu od 6m2. Prodaje se sa komlet nameštaj. Nekretnina vredna Vaše pažnje. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u Novom Sadu, naselje Grbavica u mirnoj ulici, površine 71m2. Lokacija je povezana sa svim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, koja je građena pre 20tak godina. Stan sadrži: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.800 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu, nije poslednji iznad je još 1 sprat, zgrada je bez lifta. Stan čine dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i dve terase. U podrumu ima dve pripadajuće ostave, a u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.450 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Južni Telep, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Status: Slobodni stanovi za kupovinu Opis nekretnine: Pozdravite udobnost i savremeni stil života u novoj zgradi koja se upravo završila na atraktivnoj lokaciji Južnog Telepa! Ova modernizovana zgrada nudi sve što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 298.000 €, 95,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene 2022. godine, na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Stan je nov i funkcionalno organizovan, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, dodatnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053733, NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN, 56M2, SPRAT 9/10, DVA LIFTA Nudimo Vam interesantan stan, sa prelepim pogledom na Panonsku ravnicu. Na idealnom mestu na Bulevaru, a uvučen i sklonjen od buke. Svetao i prozračan. Skoro do savršenstva iskorišćen prostor, sa upakovane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.780 €, 71,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

OPIS: Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje (2008. godina) i predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.190 €, 27,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.900 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna prilika! Odličan stan u novijoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu, ima lift, svetao. Nema ulaganja, odmah useljivo! Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokacija je odlična, mirna, široka ulica sa dosta parkinga ispred zgrade. Gledanje stana moguće, uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 257.800 €, 78,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116218, VPR/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodaje se stan, 78m2, na Limanu I, blizu Studenskog grada i mnogih fakulteta. Ovaj stan prodaje se sa namestajem i okrenut je ka dvoristu. Mir i tisina. 2 spavace sobe, dnevna sa trpezarijom, odvojena kuhinja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, luksuzan stan koji kombinuje vrhunski kvalitet, funkcionalnost i eleganciju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji i predstavlja idealan dom za one koji traže komfor i stil na dohvat ruke. Stan je u potpunosti renoviran pre četiri godine – zamenjene su sve instalacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 150.650 €, 58,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu. Radnička ulica - u srcu grada, nadomak svih atraktivnih sadržaja Novog Sada. Na samo par minuta hoda od fakulteta, Spensa, Promenade, keja, centra grada. Strukturno je fantastičan, trenutno je u funkciji dvosobnog, ali lako može da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno namešten dvosoban stan na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina je uknjižena 1/1. Sto se samog stana tiče on je apsolutno bez ikakvih ulaganja. Hrastov parket, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, odlična keramika. Idealan je kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.400 €, 64,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Adamovićevo naselje, Novi Sad. Prodajemo kompletno renoviran, svetao dvosoban komforan stan površine 64 m2, na prestižnoj lokaciji , u Adamovićevom naselju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno 5. spratova, koju odlikuje kvalitetna starija gradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.610 €, 41,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u drugom redu zgrada, što pruža mir bez gradske buke, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 462.990 €, 155,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ovaj predivan stan u srcu Novog Sada nudi izuzetnu priliku za udoban i praktičan život ili poslovanje. Kompletno renoviran 2019. godine, svaki detalj je pažljivo osmišljen kako bi pružio savremen i prijatan ambijent. Savršeno pozicioniran u zgradi sa liftom, ovaj stan se ističe svojim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 112,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks na Novoj Detelinari. U ceni 2 parking mesta. Stan bez ulaganja. Idealan duplex sa četiri spavaće sobe, dva kupatila, ostavom, terasom. Porodičan stan, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 46,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini škole, vrtića, Bulevara patrijarha Pavla, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata.. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.875 €, 59,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Opremljenost stanova: - PVC petokomorna stolarija - Sigurnosna ulazna vrata - Medijapan unutrašnja stolarija - Italijanska kermaika prve klase - Ugradni vodokotlić - Tarket - Lift - Grejanje na toplotne pumpe Rok izgradnje kraj 2026. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.700 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1090983 - Uknjižen dvosoban stan odličnog rasporeda u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine na Novoj Detelinari. Dobro održavan. Okrenut je ka mirnom dvorištu. Visoko prizemlje, lift, francuski balkon. Dvosoban stan, Novi Sad - Nova Detelinara | Prodaja · 41m² · 126.700€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 97.360 €, 33,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 297.570 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam specifičan stan u novogradnji na Limanu 3 u blizini Limanskog parka. U pitanju je duplex stan u dve etaže, na prvoj etaži je ulaz i stepenice za drugu etažu na kojoj se nalazi ostatak stana, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe i ostava, komforno kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 251.550 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen četvrosoban PENTHOUSE stan (dupleks bez kosina!) u centru grada, nadomak pešačke zone (kvalitetna zgrada iz 2007. godine). U dvorištu je obezbeđeno PARKING MESTO. Četvrti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, IDS 45255 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.500 €, 41,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 136.000 € na 138.810 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.810 €, 46,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.000 €
27.03.2026 - 138.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvorištno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, veliki dnevni boravak 19,45 m2, velika spavaća soba 11,39 m2. Okrenut ulično. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića, zatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.211 €, 39,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129010, I/IV, lift, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u izgradnji na izuzetno lepoj i traženoj lokaciji na Grbavici. Zgrada se gradi ciglom, po visokim standardima moderne i energetski efikasne gradnje, sa pažnjom na kvalitet materijala i dugotrajnost.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi u mirnom kraju a u blizini osnovne škole "Petefi Šandora". Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 648.900 €, 221,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prodaju petosobnog stana etažirane površine 221m2. Nalazi se na drugom spratu. Lift ide direktno do stana. Dvostrano orjentisan. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 71m2, master spavaća soba površine 28m2, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan od 95m2 u veoma kvalitetnoj zgradi u Centru grada blizu Keja na cetvrtom spratu sa liftom. Nije poslednji sprat. U sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od veoma komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, wc, kao i dve terase. Stan se prodaje delimično namešten. U samoj blizini stan nalazi se više marketa, kafića,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 777)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com