• GoHome Professional
stanovi novi sad lift do 310000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad lift do 310000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift do 310000 eura

  • Za upit "stanovi novi sad lift do 310000 eura" pronađeno 16 101 nekretnina - prosečna cena 2.696 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 310.054 €, 121,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA PERFEKTNIM POGLEDOM NA FRUŠKU GORU. Pozicija: ĆOŠAK ZGRADE. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN DUPLEX NA NOVOM NASELJU ---Agencijska šifra: 1007388.Prodaje se fantastičan četvoroiposoban duplex (120m2) na petom spratu stambene zgrade na Novom Naselju.  Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu, kuhinje koja je zasebna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad lift do 310000 eura'
309.000 €
309.000 €
310.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dupleks stana u centru Novog Sada U ponudi je prostran dupleks stan površine 136 m², smešten u samom centru Novog Sada, na trećem spratu zgrade bez lifta. Na donjoj etaži stana nalazi se kuhinja, velika dnevna soba, kupatilo i jedna spavaća soba, dok gornji nivo obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 110,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj 110m2 stan nudi sve što vam je potrebno za udoban i komforan život, a sve to po ceni od 319.300 evra. Sa tri prostrane spavaće sobe i tri modernizovana kupatila,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 310.000 €, 112,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM ČETVOROSOBAN STAN ,DVA KUPATILA,TRI SPAVAĆE SOBE ,DNEVNI BORAVAK ,TERASA ,DRUGI SPRAT ,NEMA LIFT ,VIDEO INTERFON ,SVEGA 4 STANA U ZGRADI,MIRAN DEO GRADA ,BRZO USELJIV Viber +38163207843 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 310.000 €, 128,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120166, IV/, dupleks, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan, moderan petosobna stan idealan za mlade bračne parove sa više dece a kojim je bitno da im je Centar grada na par minuta hoda. U blizini su fakulteti, Spens, škole, obdaništa, marketi, Kej ,Dunavski park i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 134,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo odličan Petosoban stan na Grbavici,blizina Limanske pijace,Bulevara, Promenade,Spens-a,škole,obdaništa . . . stan može da funkcioniše i kao dva stana.četvorosoban + garsonjera.Stan ima kuhinju,trpezariju sa dnevnim boravkom, tri spavaće sobe,kupatilo,tri terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.800 €, 114,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN KOJI JE LUKSUZNO OPREMLJEN SA NAJLEPŠIM NAMEŠTAJEM I UREDJAJIMA. STAN SE NALAZI NA IZUZETNOJ LOKACIJI, SAM POČETAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA. STAN IMA FENOMENALAN POGLED NA CEO BULEVAR I FRUŠKU GORU. NALAZI SE BLIZU KRUŽNOG TOKA KOJI SPAJA SVE DELOVE GRADA.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 309.000 €, 99,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan, veoma svetao, na Novoj Detelinari. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima posebno kupatilo sa hidromasažnom kadom, drugog veoma prostranog kupatila, hodnika i terase. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 309.000 €, 107,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičan četvorosoban stan u pešačkoj zoni grada sa predivnim pogledom. Kompletno renoviran, aluminijumska stolarija, hrastov parket 1. klase, vrhunska keramika. Stan poseduje dnevnu sobu, tri spavaće sobe, odvojenu kuhinju , i dva mokra čvora. Zgrada poseduje lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 309.000 €, 89,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

531742 Odličan trosoban stan. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 70,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam trosoban komforan stan novije gradnje na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan je odličnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom sa ostavom i degažmanom odvojenog dela sa dve spavaće sobe. Ima dva kupatila. Odličan kvalitet gradnje i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007388.Prodaje se fantastičan četvoroiposoban duplex (120m2) na petom spratu stambene zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu, kuhinje koja je zasebna i odvojene ostave, zatim tri sobe, od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 309.000 €, 93,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1097969 - Uknjižen troiposoban stan na Grbavici blizu Bulevara. Sastoji se iz tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojena kuhina i trpezarija. Dve ustakljene terase. Kupatilo i toalet. Centralno grejanje, prvi sprat, lift. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 309.000 €, 93,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

401682 Fantastičan troiposoban stan na vrhunskoj lokaciji. Uknjižen. Perfektan raspored prostorija, komforne sobe. Odlična cena. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Stan se prodaje namešten. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom iz koje se izlazi na zastakljenu terasu. Ima tri spavaće sobe,jedna ima svoje kupatilo a u stanu ima još jedno kupatilo i jedan toalet. Protočna topla voda, kaliometri,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 309.000 €, 109,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan u dve etaže u centru Novog Sada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Lokacija odlična za miran porodičan život a i kao investicija. Uknjižen stan 1/1 na vlasnika. Za sve dodatne informacije pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 179,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Novoj Detelinari/Bulevar Evrope. Stan se sastoji iz dve etaže na prvoj se nalazi dnevna soba sa kuhinjom, wc, terasa i master spavaća soba sa svojim kupatilom. Na drugoj etaži su dve dečije sobe, kupatilo i krovna terasa od 60m2 sa koje se pruža brutalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan stan u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu. Ovaj stan je veoma komforan, raspored ne može biti bolji i nalazi se na svega 5 minuta hoda do centra. U krugu 50 metara od zgrade imate sve što vam treba da bi funkcionisali. Što se tiče kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 75,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma+++Agencijska oznaka stana 1099543, Novi Sad, Sajam, 75m2 stana i 75 m2 nestvarne terase, trosoban, šesti sprat. Izvanredna lux penthouse nekretnina....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan duplex u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Sistem grejanja u stanu je uspostavljen na gradsko,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 309.000 €, 69,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na veoma trženoj lokaciji - Podbara. Stan se trenutno oprema, prodaje se kompletno namešten - ključ u ruke! Sav nameštaj je odličnog kvaliteta,dodatno rađena rasveta u stanu. Mogućnost kupovine garažnog mesta ili parking mesta u dvorištu zgrade. Biće LUX! Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 309.000 €, 95,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101049 - Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta. Stan je lepo uredjen i nalazi se u potkrovlju zgrade. Uknjižen je na 75 m2 a u prirodi poseduje 95m2. Terase i ostave nisu u kvadratima. Potpuno je opremljen kvalitetnim nameštajem i sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, luksuzan stan koji kombinuje vrhunski kvalitet, funkcionalnost i eleganciju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji i predstavlja idealan dom za one koji traže komfor i stil na dohvat ruke. Stan je u potpunosti renoviran pre četiri godine – zamenjene su sve instalacije....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1006923Prodaje se komplet namešten trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom na Limanu 3.Stan se sastoji iz dnevnog boravka , fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, dodatne prostorije, ostave, toaleta, kupatila i terase.Uknjižen 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 70,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlican trosoban stan u zgradi premium kvaliteta na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se prodaje namesten kao na slikama i ulicno je orijentisan. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Bulevaru, dvostrano orijentisan. 064/159-20-29 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 95,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji+++Agencijska oznaka stana 1056307, Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad. Oglašavamo prodaju kvalitetno opremljenog i nameštenog četvorosobnog stana na mirnoj lokaciji, pogodnoj za porodičan život. Stan se nalazi na II spratu, zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

~Lepo opremljen duplex 4,5 soban u novogradnji~ Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu . Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu . Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna spavaća soba ima svoje zasebno prostrano kupatilo. U stanu ima 2 prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban,kompletno namesten stan na Bulevaru Oslobodjenja,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 134,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Veoma komforan, lep četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Blizina Futoške pijace, TC Promenada, centra grada, Spensa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje. Nalazi se na V spratu stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 309.000 €, 89,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan troiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom, smešten u mirnom delu Limana 2, na odličnoj lokaciji koja se odlikuje puno zelenila i slobodnim parkingom. Stan je renoviran pre par godina, pa je potpuno usklađen sa savremenim standardima, pružajući udoban i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČAN PENTHOUS, opremljen vrhunskim nameštajem. U ceni su dva garažna mesta i velika ostava u suterenu zgrade. Stan ima prelep pogled na grad. šifra 529349, b130 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

108m2 Trosoban Bez ulaganja . Komplet namesten. Za više informacija pozovite na 021/221-5500 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 309.000 €, 102,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544530-Predstavljamo vam komforan troiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 96,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan porodičan stan! U zgradi vrhunskog kvaliteta, u ulici Heroja Pinkija, nalazi se ovaj četvorosoban stan od 96m2, a predivna terasa od 50m2, na kakvu je veoma teško naići prilikom kupovine stana, dobija se gratis. Cena je sa uračunatim PDV-om. U ceni je većina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 121,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 121 m², Stan je Duplex. Prodaje se namešten.U blizini je svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 309.000 €, 95,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten stan u centru, 3min od pešacke zone i 5min od nekadašnje Promenade. Grejne površine 85m2, a korisne površine 95m2. Stan je svetao, topao, dvostrano orijentisan i renoviran je pre 5 godina (pvc stolarija, unutrašnja vrata, parket, inverter klime, sve elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 122,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan penthause od 144m2. Kompletno namešten sa prelepim pogledom na Frušku goru i Bul. Cara Lazara. Ima 4 spavaće sobe i svaka ima izlaz na terasu. Stan ima prelepu dnevnu sobu sa portalnim prozorima. Kuhinja je fizički odvojena. Dva kupatila plus toalet. Dve terase. Dva....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>