• GoHome Professional
stanovi novi sad lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi novi sad lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift

  • Za upit "stanovi novi sad lift" pronađeno 18 444 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.130 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Predstavljamo vam izvanredan dvoiposoban duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Grbavici! Stan ne zahteva gotovo nikakva ulaganja, osim krečenja. Okrenut je prema dvorištu i samim tim nema buke. U neposrednoj blizini stana se nalazi sve što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.500 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Nova Detelinara - 25m2, uknjižena 1/1 - prodaje se kompletno nameštena - stan poseduje terasu - parking u dvorištu za stanare zgrade - Odlična za život kao i za investiciju -zgrada poseduje lift Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 131.500 € na 153.260 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.260 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2025 - 131.500 €
11.04.2026 - 153.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Odličan Dvosoban stan 48 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Petom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, lepo je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 93,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, renoviran, salonski trosoban stan 93m2 u samom centru grada, kod Izvršnog veća, blizu Keja, Spensa. 3. sprat, nije poslednji. Lift trenutno nema, ali će biti postavljen, postoji projekat. Stan ima tri sobe, dva kupatila, veliku kuhinju i prostranu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 148.700 €, 43,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske sanitarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN 49m² – 123.600€ ROTKVARIJA BULEVAR 10560. 8.SPRAT OD 10.LIFT. UKNJIŽEN.RENOVIRAN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.968 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Lep duplex, nalazi se na uglu Bulevara Jaše Tomića i Rumenačke. U osnovi se nalaze spavaća soba, manja soba od 8m²,dnevna sa trpezarijom, odvojena kuhinja, kupatilo i hodnik sa dve terase.Na gornjoj etaži stan poseduje veću sobusa terasom i kupatilo.Zgrada poseduje lift. Parking je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.000 €, 44,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131175, I/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju nov uknjizen dvosoban stan na Novom naselju u kompleksu Knezev park . Stan je uknjizen i na prvom spratu. Odmah useljiv. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.200 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1077091 uknjižen dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Poseduje, dnevni boravak, dve odvojene sobe, kupatilo i wc. Prostrana terasa sa ostavom. Kuhinja u stanu je nova i ogradjena klizecim vratima. Stan se prodaje bez namestaja ali za pojedine stvari moze se napraviti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 400.000 €, 142,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje luksuzno opremljen stan na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je jednoiposoban. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina ;jedinstveno lep pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom . Zgrada je uvucena sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.100 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan idealnog rasporeda na visokom prizemlju u zgrada renomiranog investitora koja je završena početkom godine. Stan se prodaje kompletno namešten. U blizini se nalazi sve što je potrebno za komforan život. Terasa, Lift.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.795 € na 126.728 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 126.728 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.795 €
13.03.2026 - 126.728 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.44m². Ovo je prostor koji birate s razlogom – promišljeno, sigurno i sa jasnom vizijom budućnosti. Dom koji traje i vrednost koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 118.320 €, 42,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.indomio.rs

Koliko je teško pronaći stan na ovoj lokaciji u Novom Sadu mozete i sami posvedočiti, jes ste pregledali gomilu oglasa. Ako se za neku lokaciju u Novom Sadu može reći da je prestižna za život onda je to svakako Liman 1. Blizina Štranda, Dunava, SPENS-a, Promenade su svakako dodatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, NOVA DETELINARA površine 40m2. Stan se prodaje namešten. Odličan raspored prostorija. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika – prostran trosoban stan u centru, nadomak keja Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu izuzetno komfornog trosobnog stana na prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u blizini keja. Ovaj idealno skladan i koncipiran stan od 58m² pruža savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 24,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052364, PODBARA, GARSONJERA 24M2 Na prodaju garsonjera na dobroj lokaciji, Podbara. Nalazi se na četvrtom spratu bez lifta. Sastoji se iz hodnika, kupatila koji ima ležeću kadu, dnevnog boravka sa kuhinjom koja je odvojena šankom. Iz kuhinje je izlaz na malu terasu. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054404.. KEJ, TROSOBAN STAN, 71M2.. U našoj ponudi je komforan, porodični trosoban stan na Keju, sa pogledom na Dunav. Nalazi se na četvrtom spratu lepo uređene zgrade, sa dva nova lifta. Stan je u izvornom stanju (osim kuhinje i kupatila), odlično održavan, sa očuvanim parketom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade sa čak tri lifta, u jednom od najtraženijih delova grada – na Detelinari. Stan je odlično organizovan na dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.740 €, 42,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam odlican stan. A za vise informacija javite se naism agentima prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

U veoma lepoj zgradi , lep porodičan stan. Internet Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 121.540 €, 66,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1016245, STANICA, NOVI SAD. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana na IV spratu bez lifta. Zgrada je starija, ali izuzetno kvalitetna. Uknjižena nekretnina. Odličan raspored. Moguć dogovor oko cene. Kontakt 0611726522 . (House nekretnine, Novi Sad, Reg. br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.700 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U jednom od najboljih naselja u Novom Sadu sa prostranim Bulevarima i punim zelenila nalazi se ova nekretnina. Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.420 €, 39,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan objekat koji se sastoji od 12 stanova različite strukture — od dvosobnih do četvorosobnih. Rok izgradnje je kraj 2026-te godine. Stanovi su opremljeni klima uređajima, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.900 €, 61,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na odličnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite! Kontakt 064/120-41-93 ID: 520501 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 96.490 €, 27,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 44,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

STAN - GALERIJA - 44m² - NOVO NASELJE - TERASA Prodaje se stan površine 44m ² sa galerijom i terasom na Novom Naselju. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade bez lifta (u planu je početak izgradnje lifta u martu) Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 133.900 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Cara Lazara, kod Limanskog doma zdravlja. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 777)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni