• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • stan u novom sadu novogradnja - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja" pronađeno 5 055 nekretnina - prosečna cena 2.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • namešten
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.850 €, 26,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 264.350 €, 117,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov projekat predstavlja ne samo arhitektonski biser Novog Naselja, već i simbol savršene harmonije između udobnosti, praktičnosti i prirodnog okruženja. U blizini zgrade se nalaze, osnovne škole, vrtići, mikro i hiper marketi kao i više autobuskih linija koje Vas vode širom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Prostran i lep dvoiposoban stan u novogradnji. Stan poseduje dve odvojene sobe, kupatilo i wc. Kuhinja u stanu je nova i ograđena klizećim vratima. Stan ima i terasu sa ostavom. Stan se prodaje bez nameštaja, ali za pojedine stvari može se napraviti dogovor. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjižen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, površine 48 m2, u novogradnji.Stan je nov, i kompletno je opremljen.U njemu su sve nove stvari.Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan.Stan poseduje 2 kupatila, jedno iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 36,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 4 spratu, zgrada ima lift. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 195.700 € na 200.850 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 200.850 €, 91,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2023 - 206.000 €
01.12.2023 - 195.700 €
27.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini socijalnog. Visoko prizemlje, lift, terasa, plafonske visine 3.80m, grejanje centralno sa kalorimetrima. Postoji mogućnost kupovine nameštaja sa tehnikom. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 151.620 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov i veoma svetao stan na Telepu, površine 64 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Kuhinja je potpuno nova i opremljena svim potrebnim elementima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi agencije potpuno nov trosoban stan na na Klisi. Stan se sastoji od dnevnog boravka , kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na gas - podno! Stan je dvorišno orijentisan. Za više informacija kontaktirati Sky nekretnine. 061/146-8-196 060-6500-300 ID: 575 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 183.600 €, 108,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131646, II/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 108m2, u izgradnji.ZA HEDONISTE SA KROVNOM TERASOM DUZ CELOG STANA. POVRAT PDV. Dnevna soba sa trpezarijom je velika 20 m2, 4 spavace sobe 7,80 m2, 7,05 m2, 9,70 m2 i 8,51 m2. 2 kupatila + 2 manje terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.450 €, 63,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. . CENA 198450E + agencijska provizija 3%Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Fantastičan komforan nov dvosoban stan u prelepom kompleksu na top lokaciiji. Soba komforna, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Nekretnina za svaku preporuku. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 137.800 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117007, VPR/IV, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 53,49 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican na visokom prizemlju, veoma visoko, 8 stepenika od nivoa zemlje. Odlicna povezanost sa centrom grada, fakultetima. Blizina Sajma. 2 spavace sobe. Iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.155 €, 37,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov dvosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 166.800 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 166.800 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran sa etaznim grejanjem (gas). Iz hodnika se ulazi u prostranu dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu sa prelepim pogledom na dvoriste. Iz prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 188.000 €, 57,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052393…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, SAJAM, POTPUNO NOV NEUSELAVAN DVOIPOSOBAN STAN, 57m2…ODLIČNA NEKRETNINA… Predstavljam vam potpuno nov, vrhunski dvoiposoban stan preko puta Sajma, u novoj, tek useljenoj zgradi modernog dizajna i imponzantnog izgleda, od samog ulaza, hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 78,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1041767 NOVI SAD, CENTAR, NOV, NEUSELJAVAN, 79m2 TROSOBAN. Ekskluzivna prodaja odličnog trosobnog stana. Trosoban , dvostrano orjentisan. Stan je dodatno rađen u odnosu na osnovu opremu. Kuhinja je odvojena sa svojim prozorom na svetlarnik. Stan ima posebno taolet i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.500 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja!Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem izvanredan ulično orijentisan dvosoban stan u Gogoljevoj ulici. Odvojena kuhinja sa prozorom, ostava u kuhinji, u sve prostorije iz hodnika, izlaz na terasu iz obe sobe Novogradnja, uknjižen, useljiv po dogovoru. Potrebna higijenska ulaganja.Vredi pogledati.(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 56.020 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u zgradi rađenoj 2017. godine na Adicama. Stan je u odličnom stanju, potrebna su manja higijenska ulaganja da bi sijao kao nov. Prednosti su blizina Dunava, puno zelenila, pogled na Frušku Goru, takođe zgrada je na 30-ak metara od nasipa preko čijeg puta se na Liman dolazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična novogradnja na Telepu, blizu Bulevara patrijarha Pavla! Odmah iza zgrade planiran park za decu! Okolo same zgrade sav sadržaj potreban za život! Dom zdravlja, marketi, škole, vrtići. .. . Za više informacija pozovite. Kontakt telefon: 069/2244173 Šifra: 517373 Office nekretnine!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan preuređen od garaže ali uknjižen kao stan 1/1 na vlasnika. Novogradnja je u pitanju. Stan poseduje prizemni deo gde je smeštena od ulaza kuhinja sa dnevnim boravkom, drvene stepenice vode na galeriju gde su spavaći i radni deo, kao i kupatilo. Veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u novogradnji. Zgrada vrhunskog kvaliteta. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Odlična lokacija. Naša preporuka! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 182.210 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, nov, neuseljavan stan. Funkcionalan sa odličnim rasporedom, iz hodnika se ide u sve prostorije. Lepa terasa. Povoljni računi. U blizini autobuskog stajališta, škole, vrtića, marketa, lak pristup autoputu. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.620 €, 57,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Odlican nov dvoiposoban stan na Podbari! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 116.370 €, 45,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u novogradnji. Odličan raspored, cena sa pdv-om. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 96.820 €, 45,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi ! Prodaje se nov stan u tek završenoj zgradi. U ceni stana je kompletan nameštaj ( koji je skroz nov ) i garažno mesto. U stanu niko nikada nije živeo tako da budući kupac ulazi u sve novo. Dvorišno je orijentisan tako da buke opšte nema. Iznan stana je dupleks. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Opis oglasa: Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 28m², u potkrovlju zgrade sa liftom do 6. sprata. Stan se nalazi na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 516.500 €, 148,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.indomio.rs

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM na Extra lokaciji leovo od Bulevara Evrope. Vila se sastoji smo oid tri stambene jedinicice sto daje poseban nivo života i uživanja. U dvorištu postoje za svaki stan Parking mesta. Extra kvalitetna gradnja od renomiranog investitora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno kvalitetan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67 m², smešten na drugom spratu savremene zgrade iz 2023. godine, u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare, u ulici Tarasa Ševčenka. Stan odiše elegancijom, funkcionalnošću i pažljivo biranim detaljima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 144.000 €, 40,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054193.. CENTAR - RIBLJA PIJACA, DVOSOBAN STAN, 40M2.. Izdvajamo iz ponude stan koji se nalazi na 5min laganog hoda od centra Novog Sada, kod Riblje pijace. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, sa liftom, prodaje se namešten i useljiv je po isplati. Iz predsoblja se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 123,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Vrhunski opremljen nov stan u novogradnji, sa ogromnim dnevnim boravkom zajedno sa trpezarijom i kuhinjom ima 48m2 i četiri spavaće sobe od 19m2, 12m2, 11m2 i 9m2. Sve u stanu je dodatno rađeno, ekstra dva kupatila, ugradni plakari, prelepa kuhinja, veliki deo za trpezariju i više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 233.300 €, 151,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, kod LIPOV GAJA površine 151m2. Odličan porodičan stan u kvalitetnoj novogradnji. Cena stana sa pdv. Parking mesto uz stan.Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je izuzetno funkcionalan. Dva mokra čvora. Podno grejanje. Odlično je povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 127.500 €, 37,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan ima površinu od 37m2, nalazi se na visokom prizemlju u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.000 €, 26,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju- Nova Detelinara, Novi Sad Garsonjera se nalazi u novogradnji na Novoj Detelinari, kompletno je opremljena novim nameštajem, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Atraktivna lokacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 192.180 €, 69,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053699 Prodaja stanova u novogradnji , nekretnine Novi Sad PRODAJA STANA U NOVOGRADNJI 37m2. JEDNOIPOSOBAN , LIMAN V ****************************************************************************************** .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 47,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054790, TELEP, JERNEJA KOPITARA, DVOSOBAN, 47M2 Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan površine 47m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom. Stan odiše prirodnom svetlošću zahvaljujući velikim prozorima i odličnoj organizaciji prostora, što mu daje posebnu toplinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 200.000 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN STAN ILI POSLOVNI PROSTOR U CENTRU GRADA, PRAVA PRILIKA! Naš komitent prodaje komforan dvosoban stan u samom Centru grada na TOP lokaciji. Stan ima 68m2+terasa i trenutno je u funkciji poslovnog prostora a stan se sastoji od jedne velike prostorije koja bi bila u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Strukturno odličan četvorosoban stan, potpuno nov, odmah useljiv! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 155.000 €, 44,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, SA ZAKUPCEM - TOP PONUDA! Vrlo atraktivan stambeni kompleks i idealno mesto za stanovanje (svi sadržaji potrebni u neposrednoj blizini - škole, vrtići, restorani, parkovi, igraonice, prodavnice). Stan se nalazi u novijoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 672)