• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u novom sadu novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja" pronađeno 5 089 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • namešten
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 60,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 24 m2, 2 spavace sobe. Okrenut dvorisno. Juzna strana. Blizina skola, fakulteta, drzavnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053560, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 60m2 Komforan, nov dvosoban stan na Telepu. Izuzetno povoljna nekretnina, za cenu garsonjere dobijate 60m2 dvosoban stan. Ako to nije dovoljan razlog da se odlučite za kupovinu u traženoj ceni dobijate prostranu garažu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji na jednoj od najlepših lokacija u gradu, odlično parterno uređenje prepuno zelenila. U blizina škola, vrtić, marketi i mnoštvo parking mesta u zoni bez naplate. U stanu se malo živelo, prodaje se sa komplet nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.100 €, 59,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo Lep Trosoban stan 59 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 183.000 € na 165.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 185.000 €
18.04.2026 - 183.000 €
21.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1054440 NOVI SAD ALIBEGOVAC TROIPOSOBAN STAN 78M/2 Nov, sa upotrebnom dozvolom, četvorosoban porodični stan u naselju Hollywood Hill O stanu Tihomira Arsića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.700 €, 92,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov četvorosoban stan na Telepu. U cenu ulazi Nova kuhinja sa tehnikom. Povrat PDV-a za kupce prvog stana. Postoji mogućnost kupovine parking mesta ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 122.364 €, 37,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten stan predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan stan za život ili investiciju u okviru aktuelne ponude prodaja stanova Novi Sad.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 73.900 €, 30,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 422.300 €, 176,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je četvoroiposoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu ogromnu dnevnu sobu kvadratnog oblika, koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinju i trpezariju, koje su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 345.000 €, 112,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, potpuno nov troiposoban stan, AVENIJA GARDEN komplex. Opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dve terase.. U cenu uračunato jedno garažno mesto. Mogućnost kupovine još jednog (20 000eura)Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.000 €, 37,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126112, IV/, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten stan sa novim nameštajem. Sve što se vidi na slikama ostaje u stanu. Blizu sajmišta se nalazi stan, gleda terasa na ulicu. Ispred zgrade se nalazi stanica gde staje 8. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 38,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115818, II/II, telefon, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova. Prodaje se jednoiposoban stan od 38m2, drugi srat. Izgradjen od kvalitetnih materijala, daljinsko podno grejanje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namesten trosoban stan 60m2, sa garaznim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvoriste. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garazu. Vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.566 €, 132,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

TOP ČETVOROSOBAN STAN U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007162.Prodaje se nov, četvorosoban stan koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade locirane u Petrovaradinu. Stan je uknjižen na 116 m2 dok u prirodi ima 132 m2. Stan poseduje dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 41,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi Aveniji Garden Residence kompleksu na lokaciji između Limana i Bulevara Evrope. Nov i neuseljavan. U cenu je uključen kompletan nameštaj i tehnika koji su pod garancijom. Dvorišno je orijentisan sa otvorenim pogledom na Frušku goru. Uknjižen i useljiv po isplati. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.970 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov, neuseljavan stan u mirnom delu grada, na samo nekoliko minuta od glavnih dešavanja. Stan poseduje veliku dnevnu sa tri spavaće sobe, 2 kupatila i prostranu terasu.Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Veličine je 77,27m2. Za više informacija pozovite - 0668442288.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.320 €, 89,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Adicama, u blizini glavnog magistralnog puta. Kvalitetna gradnja, niski mesečni troškovi, grejanje po utrošku, cena sa PDV-om. Useljivo u aprilu 2023. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.850 €, 113,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je nov, neuseljavan, bez trunke ulaganja, odličnog rasporeda i kvaliteta gradnje. Za više informacija poyovite! .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 176.130 € na 199.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 176.130 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je elegantan, vrhunski opremljen četvorosoban stan smešten na drugom spratu urbane vile, izdvojen kao jedini stan na toj etaži, što pruža dodatnu privatnost i mir. Prostor je pažljivo projektovan kako bi spojio udobnost, funkcionalnost i moderan dizajn. Iz centralne zone,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVI SAD, ADICE, TROSOBAN, NOV, 70M2. Na prodaju trosoban stan u novoj zgradi na Adicama, površine 70m², smešten na 2. spratu. Stan je nov, neuseljavan i građen po savremenim standardima. Posebnu prednost predstavlja podno grejanje, koje obezbeđuje maksimalan komfor i energetsku efikasnost.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 436.000 € na 430.540 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430.540 €, 110,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 437.750 €
27.03.2026 - 436.000 €
10.04.2026 - 430.540 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog stambeno-poslovnog objekta. Pozicioniran u blizina NIS-a, TC Promenada, Merkatora, Limanskog parka, strogog centra grada Projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov stan u jednoj od najlepših novih zgrada u Novom Sadu. Master centar na 5 minuta peske. Stan je odličnog rasporeda, klasičan dvoiposoban. Uz stan se dobija sav nameštaj kao i odlično parking mesto u dvorištu zgrade. Centralno grejanje sa kalorimetrom, tako da je leti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 183.800 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, nov, useljiv stan površine 83m2. Prvi sprat. Dvorišno orjentisan. Odlična lokacija, u blizini Bulevara Patrijarha Pavla . Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade. U cenu je uračunata agencijska provizija. Za sve dodatne informacije, obratiti se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 112,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan stan u fantastičnom bloku zgrada, najkvalitetnije izrade! Nov Bulevar, sve moderno i lepo! S ponosom Vam predstavljamo izuzetno komforan četvorosoban stan. U pitanju je dupleks, urađen po najvišim standardima što se tiče same opreme. Stan se prodaje bez nameštaja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 44,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan renoviran stan u čistoj i urednoj zgradi. U neposrednoj blizini se nalazi dom zdravlja, vrtić, igralište za decu, puno zelenila, parking mesta, velikih marketa, sve što je potrebno za normalan i komforan život. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.300 €, 58,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan površine 58m² , smešten na 1. spratu modernog i veoma traženog kompleksa Avenija Garden, kod kružnog toka na Bulevaru Evrope. Idealna nekretnina za one koji traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i savremenog dizajna. STRUKTURA STANA: • Prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 69.530 €, 23,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična garsonjera na samo 5 minuta laganog hoda do centra grada. Novogradnja, stan je bez ulaganja i odmah je useljiv. Uknjižen je 1/1 pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Zgrada je odlično održavana, stan za svaku preporuku. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 136.000 €, 88,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051487, VETERNIK, NOVOGRADNJA, URBANA VILA, 85m ² Novogradnja u Veterniku – stanovi u izgradnji Predstavljamo novi stambeni objekat u izgradnji u Veterniku, u mirnom delu naselja, idealnom za porodični život. Rok završetka radova planiran je do kraja 2025. godine . U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 251.320 €, 56,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Top lokacija! Retko u ponudi. Nedaleko od centra, Dunavskog parka, keja, pešačke zone. Stan kompletno renoviran pre par godina. Zamenjene su sve instalacije (struja, voda, kanalizacija), ugrađena pvc stolarija, zamenjen parket, postavljena prvoklasna italijanska keramika. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam TOP jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Stan bez ulaganja, novogradnja. Sastoji se od komfornog denvnog boravka, spavaće sobe, kupatila i kuhinje koja je uvučena. U blizini se nalaze marketi, apoteke, škole, autobuske stanice. Iznad stana su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.391 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053568, NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 54,7m2 Predstavljamo nov, komforan stan. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Tako da je ova povoljna nekretnina još pristupačnija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054672 NOVI SAD, TELEP-JUŽNI, 53M2, DVOSOBAn, PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE Nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji – Južni Telep, nadomak Limana 4! U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje iz 2025. godine . Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.990 €, 35,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.220 €, 61,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² smešten na Novom Naselju, idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga prelep pogled, kao i terasa koja dodatno doprinosi osećaju prostora i svetlosti. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.750 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam stan u novogradnji, u kvalitetno gradjenoj zgradi, sa kvalitetnim ugrađenim materijalima. Funkcionalnog rasporeda sa terasom, dvorišno orjentisan sa puno svetla, na prvom spratu u zgradi sa liftom. U stanu ostaje sve od nameštaja i tehnike. Dobro pozicioniran, odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.205 €, 38,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj moderan stambeni kompleks predstavlja vrhunski kvalitet gradnje i savršen izbor za porodice koje žele da uživaju u mirnoj oazi uz potpunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.520 €, 37,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA Odličan kvalitet gradnje i opreme .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.155 €, 37,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov dvosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 82,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

Nov, četvorosoban stan bez ulaganja. Novo naselje je jedna od najtraženijih porodičnih lokacija u gradu. Blizina škole, vrtića, marketa, doma zdravlja, mnoštvo zelenih površina i dr. je dovoljan pokazatelj i zašto. Za dodatne informacije slobodno pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.360 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Rok maj 2023.godine Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Dvorište izlazi na dve ulice Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 683)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>