• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u novom sadu novogradnja - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja" pronađeno 5 055 nekretnina - prosečna cena 2.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • opremljen
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.520 €, 66,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno svetao trosoban stan odličnog rasporeda. Nekretnina se nalazi na početku Telepa, ima dobru autobusku povezanost sa ostalim delom grada. U blizini se nalaze marketi, taxi stajališta i škola. Uz stan postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta, ostava u suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.150 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 34 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Telep. Stan se nalazi na visokom prizemlju i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je potpuno nov, u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 114.000 €, 36,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053206, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN, 36M2, NOVO USELJIVO DO KRAJA 2025. GODINE Nudimo Vam nov, atraktivan jednoiposoban stan na popularnom Novom naselju. Stan je pozicioniran na četvrtom spratu zgrade od 6 spratova čije se useljenje očekuje do kraja 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052894 , ALIBEGOVAC, NOV, ČETVOROSOBAN STAN 78m² U ponudi imamo moderan, potpuno nov četvorosoban stan , smešten u mirnom i prestižnom naselju Hollywood Hill , idealan za porodični život u zdravom okruženju, na svega nekoliko minuta od centra grada. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 126.700 €, 51,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran od poda do plafona, sve je NOVO u stanu. Kompletna elektroinstalacija, vodovodne i kanalizaciona instalacije, pregradni zidovi, podovi, plafoni, stolarija. GEALAN PVC stolarija, troslojni Tarkett parket, masivna medijapan sobna vrata, sigurnosna kvalitetna ulazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.055 €, 40,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se NOV dvosoban stan na početku Telepa - novogradnja Ulica Heroja Pinkija, 40m2, 122.055e grejanje gas, veoma niski troškovi 2.sprat može stambeni kredit pozovite ili pišite na broj 069 5888 200 !! Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 40 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: starogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov šestosoban dupleks stan bez kosina, 136 m2, na drugom spratu urbane vile na Telepu. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Strukturu stana na prvom nivou čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatilo i 3 terase. Na drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.050 €, 45,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.520 €, 55,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju trosoban stan, nov i odmah useljiv. Odličan kvalitet gradnje, podno grejanje na gas, stolarija, keramika, kao i ostala oprema je u mnogo višem kvalitetu od ostalih zgrada u okruženju. Svaki stan ima svoj kotao, ugrađen klima uređaj i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.053 €, 64,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053646, NOVI SAD, JUŽNI TELEP, NOV NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN 35M2 + 6M2 terasa Poštovani klijenti, predstavljamo vam NOV, fenomenalan jednoiposoban stan, uknjižene površine od 35m2 i sa dodatnih 6m2 terase koja je GRATIS. Prodaje se kompletno opremljen sa svom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ukoliko tražite savršen spoj praktičnosti, ekonomičnosti i kvaliteta gradnje – ovaj jednoiposoban stan u izgradnji predstavlja idealnu priliku za vas. Useljiv već u septembru, ovaj stan od 43m2 nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u novogradnji na samom početku Adica, na granici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.350 €, 48,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.720 €, 60,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj moderan stambeni kompleks predstavlja vrhunski kvalitet gradnje i savršen izbor za porodice koje žele da uživaju u mirnoj oazi uz potpunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.248 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 181.550 €, 65,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine Stan se nalazi na drugom spratu, terasa, lift Zgrada sa energetskim pasošem Agencijska šifra - 1101172 Kontakt Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.650 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA Odličan kvalitet gradnje i opreme .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.750 €, 31,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.770 €, 26,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 106.090 €, 50,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u novogradnji iz 2007. godine, kupljen kao nadogradnja. Zbog dobrog rasporeda može se koristiti i kao 2.5-soban. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i terase (2 m²) sa ostavom. Sve prostorije su povezane hodnikom. Poseduje PVC stolariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 157.000 €, 78,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hollywood hill, 3.5, 78m²++|++ Nov 3.5 stan, 78m², u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.820 €, 94,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV UKNJIZEN 1/1 četvoroiposoban stan u novogradnji na Klisi, treći sprat, terasa, cena sa PDV-om. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita, IDS 70454. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaža prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 137.970 €, 47,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj stambeni prosotor čine dve etaže. Na gornjoj etazi nalazi se dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 109.040 €, 49,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 145.100 € na 137.600 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.600 €, 50,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 154.100 €
20.09.2025 - 145.100 €
21.03.2026 - 137.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052621, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN, 50M2, POVRAT PDV-A Nudimo Vam nov, prelep dvosoban stan, modernog stila i dizajna. Kuhinja je u sklopu komfornog dnevnog boravka. Izlaz na terasu je takođe iz dnevnog boravka. Spavaća soba je prostrana i svetla. Grejanje je podno na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.150 €, 47,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov dvosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.470 €, 55,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, uknjižen stan u novogradnji, nadomak centra grada. Blizina pešačke zone. Stan bez ikakvih ulaganja. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, hrastov parket. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem sem bele tehnike. Mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.000 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41524, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan Duplex useljiv. Nov, cena je sa PDV-om. Četvorosoban na odličnoj lokaciji, Grbavica. Kvadratura stana 82m2 terasa je gratis, nije u kvadraturi stana, Komforan i svetao. Dva kupatila. Može da se kupi i garažno mesto 18.000eura Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 202.910 €, 78,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan na lokaciji Socijalno. Na desetak minuta šetnje do pešačke zone. Zgrada koju je gradio investitor, poznat po kvalitetnoj gradnji. Uređeni hodnici, lift najnovije generacije, kao i oprema stanova. Prostrana, osvetljena dnevna soba izlazi na terasu koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dupleks na top lokaciji. Zgrada sa svega 7 stanova i svaki stan poseduje svoje parking mesto u dvorištu. Fantastično iskorišćen prostor, sve dubine od kosina iskorišćene za ugradne plakare. Cena stana je sa kompletnim nameštajem i moguć je dogovor oko iste. Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 35,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Top lokacija novogradnja kompletno namešten stan. Vrhunska oprema stana, kalorimetri, električni podizači roletni, sve radjeno po visokim standardima. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 136.190 €, 72,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u fantastičnoj novogradnji, odličan raspored prostorija, dva mokra čvora, dvostrano orijentisan. Izuzetan kvalitet eksterijera i enterijera. Useljiv u oktobru 2023.g. Cena sa PDV-om, kupac prve nekretnine ima pravo na refundaciju. Posebna pogodnost je grejanje po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Nov i neuseljavan stan u zgradi koja je završena 2022. godine. Zgrada se nalazi na 500m2 od autobuske i železničke stanice, na 600m2 od tržnog centra Big i na 300m2 od supermarketa. Za više informacija pozovite. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2022.,

www.indomio.rs

Odličan komforan trosoban stan u novogradnji, na svega 3 minuta peške od pešačke zone u centru. Nadomak škola, vrtića, marketa, pijace pa i šetališta na Keju. Stan se prodaje kompletno namešten kao sto je na slikama i uz stan se dobija jedno parking mesto na korišćenje. Za sve informacije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 672)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>