• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • stan u novom sadu novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja" pronađeno 5 055 nekretnina - prosečna cena 2.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 4.sprat
    • useljiv
    • lift
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 53,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Grbavice u blizini Promenade, centra grada, Futoške i Limanske pijace. Zgrada je novogradnja sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je sa dvorišne strane i okrenut ka jugo-zapadu. Enterijer je urađen u modernom stilu sa spuštenim plafonima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 52.740 €, 32,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

GARSONJERA 32 m2 - SUTEREN - NOVOGRADNJA - HITNA PRODAJACena: 56.050 EUR (sa agencijskom provizijom) Lokacija: blizina kružnog toka, par minuta do LimanaPraktična nekretnina za sve koji targetiraju high-ROI kupovinu — odmah spremna za upotrebu.Key selling points:32 m2 funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 243.340 €, 86,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja na izuzetnoj lokaciji, u blizini centra. Veoma kvalitetna gradnja i visok nivo unutrašnje opreme. Podovi u sobama su od tarketa, dok su podovi u kuhinjama, sanitarnim čvorovima i lođama od keramičkih pločica prve klase. Unutrašnja stolarija je standardna od medijapana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.020 €, 46,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u novogradnji, mogućnost kupovine putem stambenog kredita! 46m2, odličnog rasporeda. Novogradnja, uskoro useljivo! Mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 265.250 €, 96,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se knjiži na 96m2 dok sa terasom poseduje 101m2. Prostran dnevni boravak zamišljen je kao srce doma – povezuje veliku kuhinju, trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053895, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 23m2 Na prodaju nova, kompletno nameštena garsonjera u blizini SC Vujadin Boškov U ponudi je moderna, nova garsonjera, idealna kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054361. NOVI SAD, ADICE, ČETVORO SOBAN STAN, 80m2. Predstavljamo vam nov, kompletno namešten četvorosoban stan na Adicama, idealan za porodični život. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 80m2, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 41,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, komforan dvosoban stan u novogradnji na traženoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta. U blizini su vrtić, škola, Betanija, marketi,autobuske linije. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Odlična prilika! Za više informacija, pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.000 €, 33,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan sa jednom spavaćom sobom u mirnom, porodičnom kraju. Stan je nov skoro useljen, prodaje se delimično namešten. Grejanje je na gas sa jako malim troškovima. Ako tražite nov a povoljan stan onda je ovo savrsena ponuda za vas! Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 495.000 €, 134,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep, SmartHome stan u vili, 134m² + 33m² dvorišne terase++|++ Nov useljiv stan renomiranog investitora u modernoj vili sa samo tri stana. Objekat je Pr+1+Pk i pripada premium klasi urbanih vila. Kvalitet gradnje garantuje nemački proizvođač Xella, odlična termoizolacija, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna Ponuda. Nov stan na Novoj Detelinari, savršenog rasporeda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Uknjižen 1/1 , bez ulaganja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 150.850 €, 44,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/535918....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.000 €, 94,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122676, II/II, terasa, novogradnja. Na prodaju četverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust ove godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.620 €, 44,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Vrhunski kvalitet gradnje, novogradnja. Zgrada sa rokokom useljenja kraj leta, 2022.godine. Grejanje na toplotne pumpe. Odlično saobraćajno povezano sa svim delovima grada. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.260 €, 38,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep nov komforan 2.0 stan useljiv po isplati. Podne površine 60m2. Za više informaija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.000 €, 84,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban 84m (110m) Hilandarska Top Potkrovlje useljivo Lokacija: Socijalno (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Hilandarska Sobnost: Trosoban Kvadratura: 84m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije U potkrovlju Tekst oglasa 063518546....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.400 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

NEUSELJAVAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007503. Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan površine 64m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na Podbari. Stan se sastoji od dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.700 €, 38,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odmah useljiv, uknjižen, nov stan na odličnoj lokaciji. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003075 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.500 €, 72,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavaće, terasa. Kontakt: 062 7445 42 , 063 7445 379Lav 2020 nekretnine.  - Šifra nekretnine: 1000313 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 469.000 €, 165,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Penthouse, 4.0 nov, 165m² + krovna terasa gratis ++|++ Nov, 4.0 stan uknjižene površine 150,15m². Nalazi se u neposrednoj blizini centra i pešačke zone. Kvalitetna gradnja i ugradna oprema. Klime u svakoj prostoriji. Nestandardna visina plafona od 2,7m do 3,2m. Veliki dnevni boravak....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 136.000 € na 161.632 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.632 €, 47,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 161.632 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130319, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 46,85 m2, SA PDV FANTASTIČAN - LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 16,68 m2, spavaća soba 10,85 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 313.420 €, 154,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul.patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.950 € na 164.800 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.950 €
27.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju funkcionalnog stana površine 39 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade. Stan je veoma praktično organizovan – dnevna soba je pregrađena gipsanim zidom, čime je dobijena odvojena spavaća soba, pa stan funkcioniše kao jednoiposoban. Kuhinja je posebna prostorija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053472.. NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN 73M2.. U ponudi je izuzetan dvosoban stan u novogradnji, smešten u odličnoj zgradi izgrađenoj pre 8 godina. Kompletno je opremljen kvalitetnom belom tehnikom i nameštajem rađenim po meri i želji vlasnika - poseduje komforan dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 44,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda! Dvosoban, neuseljavan stan u novogradnji sa idealnim rasporedom iz hodnika u sve prostorije. Grejanje je na gas po utrošku, sa sopstvenim kotlom. Režijski troškovi izuzetno niski. U dvorištu zgrade postoje parking mesta za stanare zgrade. Stan je odličan za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 28,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov , potpuno namešten jednoiposoban stan .Parking , grejanje podno na toplotne pumpe .Odlično kako za život tako i za izdavanje .Pozovite za više informacija . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 112.170 €, 45,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu. Prodaje se u ovoj fazi zavrsenosti ali postoji mogucnost da se i zavrsi po sistemu kljuc u ruke. Postoji opcija da to budu i dve stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128983, I/, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na prvom spratu. Može da se kupi i potpuno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130644, PR/, klima, uknjizen, garaza, parking. TELEP - NOV NAMESTEN 49m2 stan na DVA NIVOA + PARKING mesto, uracumato u cenu. Izuzetno lep, nov stan u dvoristu nove stambene zgrade! Donji deo: predsoblje, dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Gornji deo: spavaca soba plus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Rok maj 2023.godine. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Dvorište izlazi na dve ulice. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. 064/8222117 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101011. CENA stana 174 000e + 3% agencijske provizije. NOV - odmah useljiv odličan stan sa mogućnošću kupovine GARAŽE u kvalitetnoj zgradi na Podbari nadomak centra grada Treći sprat - terasa, lift MIhailo 064/823- 6600 Prikaži broj Trosoban stan, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 99.910 €, 34,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

TOP lokacija! Odličan uknjižen jednoiposoban stan sa savršenim pogledom na dvorište sa puno zelenila. Sve je kompletno renovirano, od poda do plafona. Postavljen je nov hrastov parket, ulazna sigurnosna vrata, odlična keramika, pvc-stolarija sa roletnama, nove vodovodne i elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.820 €, 37,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov dvosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.780 €, 51,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 166.400 €, 64,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129344, III/V, uknjižen, renoviran. GRBAVICA LUX *SAMO U BEOCITY* 64 m2, 2 spavaće sobe, renoviran, neuseljavan. LIFT nov. Električni kablovi i vodovodne cevi - NOVE! Nova razvodna kutija. TV prikljucak u svim sobama. Terasa 12 m2. U stanu ostava 1,5 m2. Moze da bude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.570 €, 40,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov dvosoban stan odličnog rasporeda i kvaliteta gradnje i opreme. Za više informacija pozovite ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 41.200 €, 22,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u novogradnji. Prodaje se kompletno nameštena, osim kreveta. Ne zahteva ulaganja, osim higijenskog krečenja. Nalazi se na tri minute od Novosadskog puta i autobuske stanice. Nekretnina vredna pažnje. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 86.400 €, 32,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.400 €, 42,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeni komplex u izgradnji, smešten u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada – južni Telep, u neposrednoj blizini Sunčanog keja i reke Dunav. Objekat se sastoji od 23 stambene jedinice raspoređene na prizemlju i tri sprata (P+3). U ponudi su stanovi....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 133.255 € na 138.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 133.255 €
27.03.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak 18.05 m2, spavaća soba 12.58 m2. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića, zatim mnoštva marketa, kafeaViše autobuskih linija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.260 €, 28,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina u novogradnji, useljivo po isplati, grejanje na toplotne pumpe. Za više informacija nazovite naše agente prodaje! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 672)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>