• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana" pronađeno 2 419 nekretnina - prosečna cena 3.445 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 2.sprat
    • podno grejanje
    • lift
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Simina Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 221.250 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam ponude komforan, svetao i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina. Stan je smešten na višim spratovima, što mu pruža neverovatan mir, obilje prirodne svetlosti i panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 131,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan duplex stan za one koji žele spoj mira, komfora i vrhunskog kvaliteta života, smešten u jednoj od najtraženijih ulica na Lekinom brdu – Kolašinskoj. Stan se nalazi u moderno održavanoj zgradi novije gradnje iz 2012. godine, sa liftom i urednim zajedničkim prostorijama. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.000 €, 31,00 m2 cca 5680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Gospodar Jevremove. Stan je površine 31m2 sa terasom, nalazi se na šestom, poslednjem spratu. Potpuno je renoviran. Odmah je useljiv. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Slike u pripremi!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 138,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gavrila Principa, u dvorisno orijentisanoj zgradi. Stan zauzima kompletnu površinu prvog sprata manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Po strukturi je petoiposoban i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od pet zasebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Jovana Ćirilova Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.5, 91m2, terasa 1.76m2, podno grejanje, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvol. objekat sa samo 4 stambene jedinice • Svaki stan na zasebnoj etaži • Garaža u podrumu • Putnički lift koji povezuje garažu i sve etaže • Visok nivo privatnosti i mirnog stanovanja • Moderan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 177.123 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Top ponuda – dvoiposoban stan 54m² na idealnom II spratu, novogradnja! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, smešten na traženom drugom spratu. Stan površine 54m² odlikuje se pametno organizovanim rasporedom bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 20,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 20,5m2(terasa 0.5), TA, III/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 20m2. Izuzetno funkcionalna garsonjera u centru grada, zapadno orijentisana. Idealna i za stanovanje i kao investicija, jer se nalazi u blizini Knez Mihailove i mnogih fakulteta. Renovirana i opremljena. Kontakt 064/81....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 727.500 €, 145,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o : Prodaje se luksuzan četvorosoban stan površine 145,51 m² u modernoj rezidencijalnoj zgradi BW Thalia, u okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Podrum Maksima Gorkog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Odlična lokacija, funkcionalan stan, preporuka. U prilici smo da vam ponudimo stan na dobroj lokaciji na Voždovcu na pet minuta hoda od Autokomande. Prostor je odličan za reorganizaciju, vrlo adaptibilan, moguće je napraviti raspored prostorija po želji. Iz ulaznog hodnika se sa leve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 43,01m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 525.000 €, 113,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture. Ovaj stan predstavlja savršen spoj istorijskog prestiža i besprekornog modernog inženjeringa. - Kompletna rekonstrukcija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Za preporuku stan u bloku 70, blizu A-bloka, prevoza, škole, vrtića, prodavnice, blizu Save. Izuzetno svetao, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, spavaće sobe i lođe. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 226.500 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić - Golsvordijeva 3.0, 73m2, 4/4, EG, interfon, telefon, klima. Ranoviran stan, dvostran, na prestižnoj lokaciji kod Kalenic pijace u Golsvordijevoj ulici. Nalazi se na poslednjem spratu, iznad stana je tavanski prostor, nije ravan krov/ploča. Stan je renoviran u potpunosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u centru grada, u Đušinoj ulici, nadomak Botaničke bašte, Paliluske pijace i više fakulteta. Nekretnina se nalazi na 5. spratu održavane zgrade starije gradnje i zahvaljujući dvostranoj orijentaciji obiluje prirodnim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 153.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 153.000 €
21.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U blizini Košutnjaka, u parkovskom okruženju mirne i tihe ulice, nalazi se ovaj komforan troiposoban stan. Smešten je u zgradi od žute fasadne cigle koja je lepo održavana. Infrastruktura je kompletna, a u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtići, pijaca, dosta marketa sa raznim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna i čista dokumentacija. - Mogućnost kreditne kupovine. - Ukupna površina 58 m2. - . - Zgrada iz 1992 godine. - Kvalitetna gradnja. - Fasadna cigla. . - Centralno grejanje. - Uredan i održavan ulaz. - . - Dvostrana orijentacija. - Sunčan i svetao (jugozapad, severoistok). -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

HITNO,uknjižen, 2.0 soban salonac ( 2.8 m ) u mirnoj ulici . Stan je u izvornom stanju i pripremljen za adaptaciju. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe kuhinje,kupatila,wc-a,ulaznog hodnika kao i šupe u dvorištu. Odličan kako za život tako i kao investicija. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 295.000 €, 75,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji iz 2023 godine. U dobrom stanju, dvostrano orijentisan, jugo-istok i severo-istok. Stan pored terase ima pripadajući deo dvorišta (zelene površine), kao i parking mesto. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Stojana Matića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

MEDAKOVIĆ 1 - UKNJIŽEN 1.0 STAN SA ODLIČNIM POTENCIJALOM! Kontakt: +381668091211 CENA: 89.900€ Lokacija: Beograd – Voždovac – Medaković 1, sprat VPR/3 Površina: 32 m2 Struktura: Jednosoban stan koji se sastoji od: - dnevno/ spavaće sobe; - kuhinje sa trpezarijom; - kupatila; - ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 66m2, EG, VPR/V, telefonm, interfon. Uknjiženo 66m2. Stan na odličnoj lokaciji, odlična komunikacija sa javnim gradskim prevozom. Blizina Crvenog Krsta i svim trolejbusima kao Bulevar Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka , kuhinje i trpezarije (,,open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 718)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>