• GoHome Professional
stan u beogradu Oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu Oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 187.000 €, 68,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle, gradnja 2004. godine, adabtibilan u dvoiposoban. Stan je dvostrano orijentisan u jako lepom i odrazavanom stanju. Uknjizen na korisnu povrsinu 68m2, gradjevinska 72m2. Stan se sastoji od prostranog ulaznog dela hodnika, velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan, lux namešten stan od 145m2 na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan se nalazi u novoj zgradi (2022g). Trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen, komforan i luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, trosoban, funkcionalan stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u predivnom kompleksu koji Vam pruža sve što je potrebno za udoban život. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila, garderober,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 281.600 € na 279.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 279.900 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 281.600 €
13.03.2026 - 279.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 88 m2 na jedinstvenoj lokaciji u Glavnoj ulici, svega nekoliko koraka od Gospodske ulice-pešačke zone, u neposrednoj blizini Dunavskog keja, pijace, pozorišta Madlenijanum i svih bitnih sadržaja za kvalitetan život. Retka prilika-savršen spoj istorijske lokacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 199.700 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 3. 0, 64m2 (tri terase 8m2), 6/7, grejanje na struju, lift, interfon, parking U ponudi trosoban, izuzetno svetao stan na Lionu sa tri terase, za potpuno sređivanje. Nalazi se na šestom spratu veoma lepo održavane zgrade koja ima novi lift, svoje ozelenjeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 410.000 €, 104,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo prostran, svetao penthouse (cetvorosoban stan) ukupne površine 104 m2 koji se nalazi na 23. spratu luksuznе zgradе BW Verde u Beogradu na vodi. Objekat je jedan od bolje pozicioniranih objekata savremene arhitekture i elegantne fasade sa recepcijom, obezbeđenjem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 400.000 €, 82,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U odličnoj zgradi na prestižnoj lokaciji, prodaje se ovaj tosoban, dvostran stan, svetao i sunčan. Stan je u dobrom stanju, ne zahteva veća ulaganja. Prodaje se opremljen i namešten, idealan za porodično stanovanje. Odvojen spavaći blok sa kupatilom,a iz ulaznog hodnika ulazi se u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 43,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Crveni krst , 1.5 stan po strukturi 43m2 + lođa 3m2 , kompletno renoviran stan na VI spratu , cg , lift , interfon , fizičko obezbeđenje . Od prostorija ima dnevnu sobu , izdvojenu kuhinju sa trpezarijom , spavaću sobu , kupatilo , lođu i hodnik . Postoji mogućnost kupovine sa nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650.000 €, 235,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2022.,

www.adventisrealestate.com

Stari Grad (Beograd) - Topličin venac - Stan u starijoj zgradi - prodaja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2023.,

www.vintimnekretnine.com

NA ODLICNOJ LOKACIJI U NEPOSREDNOJ BLIZINI TC ZIRA.KVALITETNO KOMPLETNO RENOVIRAN, ODLICNOG IZGLEDA, I PORED TOGA STO JE U POLUSUTERENU IMA DOSTA SVETLOSTI.TROSTRANO ORIJENTISAN, POVUCEN OD ULICE. U STAN NE TREBA NISTA ULAGATI, ODMAH JE USELJIV. IZUZETNO JE POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR.....