• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana kablovska

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana kablovska" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 3.469 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 226.500 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Golsvordijeva 3.0, 73m2, 4/4, EG, interfon, telefon, klima. Ranoviran stan, dvostran, na prestižnoj lokaciji kod Kalenic pijace u Golsvordijevoj ulici. Nalazi se na poslednjem spratu, iznad stana je tavanski prostor, nije ravan krov/ploča. Stan je renoviran u potpunosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 37,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Proda je se odličan stan za dvoje koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe,lođe,kupatila,spavaća soba,kuhinje,gardarobera.Nova stolarija,stalno topla voda.Stan se nalazi u blizini pijace,Lidla .Racuni-infostan 10000,00RSD,struja po potrošnji,održavanje zgrade 1000,00 RSD,kablovska i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića 2.5, 73m2 (terasa 5m2), 3/5, CG. Prodaje se odličan, funkcionalan, dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Nova Galenika. Nalazi se na trećem od pet spratova. Odlična lokacija, u mirnoj ulici, prepunoj zelenila, u neposrednoj blizini škole i centra....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu zadnjih 14 dana kablovska'
173.900 €
173.900 €
349.999 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Osnovne informacije: Lokacija: Stari grad, Dorćol, ulica Dobračina. Površina: 31 m², ( uknjiženo 27m2 ) Spratnost: 6. sprat u zgradi sa liftom. Struktura i opis nekretnine: Stan je jednoiposoban, kompletno renoviran i funkcionalan. Sastoji se od: Ulaznog hodnika Kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Nikole Čupića Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Parking Kanalizacija Podrum Kumanovska Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 350.000 €, 114,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim dnevnim boravkom, odvojenim spavaćim blokom sa tri spavaće sobe, terasom, dva mokra čvora i ulaznim delom sa ugradnim plakarima i ostavom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vojvodica Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 270.000 €, 94,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan koji ima 87m2 grejne površine, ali uz terasu i lođu ima merenih 94m2. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u Mirijevu na odličnoj lokaciji ( pozicija u smeru Višnjičke banje i Karaburme). Nova zgrada sa četiri stana i parking mestima. Svi stanovi su sređeni osim ovog stana, koji budućem vlasniku ostavlja mogućnost da raspored i enterijer u stanu prilagodi svom ukusu i potrebama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, Zemunski kej. Kej oslobođenja 4.0 stan, površine 95m2, ćetiri terase, na 9 od 19 spratova. Uknjižen na vlasnika. Trostrano orjentisan, sa pogledom na Dunav. Izuzetno svetao, sa otvorenim pogledom na ceo grad. Izuzetno funkcionalan, dva mokra čvora. Tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 147,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Golf Naselje - Tuniska 4.0, 147m2 (terasa 9m2), 2/3, EG, ostava, video nadzor, klima, telefon, interfon. Komforan stan u luksuznoj zgradi, u blizini Košutnjaka. Stan je četvorostrano orijentisan, svetao i prostire se na celom spratu. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan i funkcionalan stan u Mirijevu, Ulica Dragoslava Srejovića po starom, a sada Steve Žigona. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade . Stan se prostire na 47 m 2 i poseduje zaseban ulaz, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 26)

<< <1> >>