• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana - GoHome traženje oglasa na webu
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana" pronađeno 2 419 nekretnina - prosečna cena 3.445 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • ekskluzivan
    • namešten
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Džorža Vašingtona Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 612.000 €, 120,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan kod Central Gardena, u elegantnoj zgradi, na šestom spratu, u izvanrednom stanju. Stan ima dve prostrane spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dva moderna kupatila, dve terase koje pružaju predivan pogled, i gostinjski toalet. Savršeno je za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5, terasa, etažno grejanje, parking, keš kupci. U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima. Stan se prodaje namešten, sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Vračar prodaja stana u odličnoj zgradi sa liftom i urednim ulazom u zgradu. Stan je kompletno sredjen. Vrlo svetao i prostran. Od prostorija ima predsoblje, dve sobe, kuhinju. Centralno grejanje . Postavljena nova PVC stolarija spoljna. Potpuno renoviran 2023. godine. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Vračar, Čubura - Sazonova 3.0, 82m2 (terasa i lođa 12m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum, garaža Prodaje se trosoban stan u Sazonovoj ulici, u mirnom delu Vračara, u neposrednoj blizini ulice Maksima Gorkog. Nalazi se na petom spratu i dvostrano je orijentisan (istok–jug).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Svetog Klimenta Soba: 1 Godina izgradnje: 2017 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 385.000 €, 83,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u novoizgrađenom stambenom kompleksu Lastavice na Novom Beogradu, na izuzetnoj lokaciji preko puta tržnog centra Delta City, u okruženju koje pruža odličnu kombinaciju urbanog života, komfora i sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Stan je idealne strukture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Bulbulder – Krfska 2.0, 51m2 + terasa 30m2, VPR/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvorišno orijentisan, dvosoban stan sa terasom od 30m2 u luksuznoj novogradnji sa dva lifta. Nalazi se u neposrednoj blizini Gradske bolnice, Zvezdarske šume i svih potrebnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Bata Lakina Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2003 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 272.000 €, 71,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan 2.5 soban stan, sa uknjizenih 71m2, u izvornom, uredno održavanom stanju, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Odličan raspored sa odvojenom noćnom i dnevnom zonom omogućava lako prilagođavanje prostora potrebama budućih vlasnika. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji sa izvrsnim rasporedom prostrija. Stan je u visokom prizemlju uredno održavane zgrade, dvostrano orijentisan sa dve tarase. Deo stan akao Vpr , drugi deo kao I sprat. Od kojih je jedna zastakljena (PVC stolarija),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 406.000 €, 140,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan porodičan stan smešten u ulici Olge Spiridonović, u mirnom i lepo uređenom delu grada, idealnom za porodičan život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne manje stambene zgrade novije gradnje, sa malim brojem stanova, što budućim vlasnicima pruža dodatni osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 567.888 €, 113,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.000 €, 91,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan trosoban stan na odličnoj mikrolokaciji u naselju Braće Jerković, u ulici Dragice Končar. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu naselja, u zavučenoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Oko zgrade je dostupan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 77,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dobra ponuda ! U mirnom naselju sa dosta zelenila na obodu Dunava, prodaje se ovaj komforan, uredno održavan stan sa tri sobe, izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, velikom natkrivenom terasom i pripadajućim prostranim podrumom (25m2) koji se može adaptirati i pripojiti stanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo vam potpuno renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji na Crveni Krst, u ulici Branka Krsmanovića. Pozicioniran u visokom prizemlju, ovaj stan predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, kvaliteta i savremene estetike. Prostor je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Lukovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan u visokom prizemlju (visina do ivice prozora 2,5 m) u odličnom okruženju gde su svi potrebni sadržaji nadohvat ruke. Lepe velike prostorije u stanu koji je renoviran i održavan. Za svaku preporuku. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u zgradi Toblerone koju karakteriše posebno originalan dizajn i jedna je od građevinskih znamenitosti u Beogradu.Ima 17 spratova.Nalazi se pored Bogoslovskog fakulteta,ima odličnu infrasrukturu,dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Ima obezbeđen parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 610.000 €, 124,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan porodični stan u srcu Beograd na vodi – Simfonija 2 Na prodaju ekskluzivan stan površine 124 m², smešten u jednoj od najtraženijih zgrada u okviru kompleksa Beograd na vodi – Simfonija 2. Idealan spoj savremenog dizajna, funkcionalnog rasporeda i prestižne lokacije sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i zelenilom okruženom naselju Cerak Vinogradi nalazi se ovaj prostran i funkcionalan četvorosoban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Dvostrano orijentisan i okupan prirodnim svetlom tokom celog dana, stan pruža osećaj komfora, privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Rada Neimara Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Salonski četvorosoban stan, renoviran i sređen. U neposrednoj blizini Skadarlije i Trga Republike, na početku ulice Bulevara Despota Stefana. Nalazi se na drugom spratu dobre zgrade. Na svakom spratu nalaze se po dva stana. Trostrano je orijentisan. Zaklonjen od gradske buke. Uradjena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.900 €, 45,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 175.000 €
21.05.2026 - 169.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovaj izuzetno udoban i svetao stan se nalazi u mirnom kraju bloka, u blizini mnoštva parkova, doma zdravlja, savskog keja, škola i vrtića. Lokacija obiluje komercijalno-uslužnim sadržajem kao i velikim brojem linija gradskog saobraćaja ka svim delovima grada. Oko zgrade postoji dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kej oslobođenja Sprat: 9 Spratnost: 19 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 7 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 169,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Cena stana je sa uračunatim PDV-om. Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe i naselja Stepa Stepanovic. Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran, porodicni dupleks, u jednoj od najboljih zgrada u Zelezniku tzv. "Karingtonka". Stan je uknjizen na 59 m2, dok je gornji deo renoviran od tavanskog prostora, uz potpise stanara te zgrade. Sam kvalitet zgrade je fantastican, tako da....