• GoHome Professional
nekretnine novi sad duplex - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • nekretnine novi sad duplex - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad duplex

  • Za upit "nekretnine novi sad duplex" pronađeno 1 017 nekretnina - prosečna cena 2.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • namešten
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 152.440 €, 39,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

531476 Izuzetno svojstvena nekretnina na urbanoj lokaciji. Stan u prirodi ima oko 10-15m2 više jer gornja etaža duplex-a nije uknjižena. Stan se prodaje kompletno namešten. Svi sadržaji za normalno funkcionisanje na samo par koraka od ove neponovljive nekretnine. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavaće sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaća soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavaće sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.600 €, 82,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, duplex na Grbavici. Nekretnina se izdaje kompletno nameštena i idealna je za porodično stanovanje. Neposredna blizina dve osnovne škole, srednje šole, supermarketa, restorana i kafića. Za više informacija nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Potreban depozit,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 500.000 €, 329,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Samo kod nas u ponudi. Fenomenalna nekretnina u najlepšem delu Petrovaradina u ulici Dragutina Šenka. Izuzetno kvalitetna kuća zidana ciglom, urađenom izolacijom, bez ikakvog ulaganja. Kuća se nalazi na placu površine 429m2. Ukupna površina kuće je 329m2, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.970 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,RENOVIRAN, uknjižen 4 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 91 m². Stan je Duplex. Novija zgrada. Parking za stanare. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 149.350 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex na odličnoj lokaciji. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Pouzdan investitor, sa dugogodišnjim iskustvom. Oprema stana: pvc-stolarija, uvozna keramika i sanitarije, ulazna sigurnosna vrata, parket. Nalazi se na odličnoj poziciji i u mirnoj ulici. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.900 €, 44,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 44 m². Stan je Duplex. Stan poseduje telefon, protočnu toplu vodu, kablovsku. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 333.920 €, 147,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex bez kosina i krovnoh prozora. Urbana vila sa svega 6 stanova u izgradnji, na mirnoj lokaciji par minuta udaljenoj od Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. U cenu stana uračunat je PDV, tako da je moguća refundacija za kupce prvog stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 111,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izuzetno prostran,troiposoban duplex od 111m2 na Grbavici.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade Aleksandar gradnje, bez lifta, u ulici Miše Dimitrijevića.Ova nekretnina na donjoj etaži poseduje izuzetno veliki dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i terasu.Na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 72.100 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, duplex stan. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija. 021/425-112, 064/8222146, 061/6608824 U potkrovlju, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300.760 €, 127,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban duplex, 127m2, u blizini Futoške pijace+++ Agencijska oznaka-1062629 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i Futoške pijace. Stan se sastoji iz predsoblja, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 73,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u novijoj zgradi. Stan je bez ulaganja. Duplex, dole kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Gore predivne komforne 2 sp.sobe, kupatilo. Uknjižen! Keš-kredit! 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.490 €, 101,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex u izgradnji, u Veterniku, nedaleko od glavnog puta. Sama gradnja je odličnog kvaliteta, a ono što karakteriše sam stan jeste veoma lepa prostranost, sa izlazom na lepu i veliku dvorišnu terasu. Zgrada ,kao i sam stan će uskoro biti potpuno useljivi. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam duplex odličnog rasporeda sa čak 3 odvojene spavaće sobe. Prostor stana je veoma dobro iskorišćen. Stan je jako dobro održavan i ne zahteva nikakva veća ulaganja. Udaljen je svega 10 minuta hoda od centra grada! Pozovite već danas za više informacija! Kontakt: 021/2215101....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 180.770 €, 78,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam duplex stan na Klisi. Sama zgrada je lokacijski odlično pozicionirana i nalazi se u udaljenosti od strogog centra grada svega 3.0 km. Stan je odličnog rasporeda, ima pripadajuća dva parking mesta, za više informacija pozovite naše Agente prodaje! Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra stana 1058322, Tro soban , 75m2, Bulevar Evrope . Oglašavamo trosoban stan na Top lokaciji, odličan duplex za porodičan život. Stan u manjoj urbanoj vili. U blizini svi potrebni sadržaji marketi, škole, vrtići, autobuska stanica Za više informacija o nekretnini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.800 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, trosoban duplex stan u izgradnji 61m2 plus parking mesto ! +++ Agencijska oznaka stana 1064207, Veternik. Moderan stan sa odličnim rasporedom prostorija ,kvalitetnim materijalima , gradi firma sa dugogodišnjim iskustvom i vrhunskom gradnjom.Sve što vam treba ya komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban duplex na novoj Detelinari u odličnom stanju.+++ Agencijska oznaka 1099711. Odlična lokacija, blizina detelinarske pijace, parking obezbeđen za stanare zgrade, regulisan rampom, mogućnost iznajmljivanja garaže. Stan funkcionalno ima 100 m2 dobijenih zagradjivanjem lodje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan, duplex, renoviran, PVC stolarija, domaća keramika, laminat. U prizemlju kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo. U potkrovlju dve spavaće sobe sa dekorativnim kosinama. Na 5 minuta od centra grada. Naša preporuka! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 97.850 €, 44,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 44 m². Podne površine je 51 m2.Stan je Duplex.Stanari zgrade rade kako bi ugradili lift jer ima dobar otvor da se može ugraditi. Dobra zgrada i lepo uradjen mladalački stan u mirnoj ulici.Vredi pozvati i pogledati. Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 81m2, TROSOBAN Na prodaju trosoban duplex na veoma dobroj lokaciji. U donjoj etaži se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa. U gornjoj etaži se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Kosine ne ometaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 132.610 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan - duplex nalazi se u blizini Satelitske pijace u mirnom okruženju na Satelitu. Stan je izuzetno kvalitetno renoviran i održavan i ne zahteva nikakva nova ulaganja. Prostrane sobe pružaju komfor! Sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, dva kupatila, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, duplex stan. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija. Tel: 021/662-0001 U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ekskluzivni petosobni duplex od 100m2 u prelepom i mirnom delu Novog Naselja. Ovaj stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, izuzetno je prostran i osvetljen prirodnom svetlošću. Prodaje se potpuno namešten, opremljen vrhunskim nameštajem i stvarima, uključenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2– NOVA DETELINARA, NOVI SAD, CENA: 231.750 eur sa mogućnošću kupovine parking mesta, i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu. Četvorosoban duplex stan | 93 m² | V sprat. Novogradnja | Zgrada stara 5 godina | Uknjižen 1/1 I Lift. Parking mesto - prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 401.700 €, 121,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan petosoban duplex na potezu Cara Dušana. Poseduje dnevni boravak, kuhinju, terasu i wc na donjoj etaži, a na spratu četri prostrane spavaće sobe i kupatilo. Stan je uknjižen na 121m2, a podne površine i sa terasom od cca 15m2 koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100334 Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase na donjem nivou, dok se na gornjem nalaze dve spavaće sobe, od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 153.140 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI!Prodaje se duplex stan u potkrovlju jedne zgrade u novogradnji. Zgrada se nalazi u vrlo prometnoj ulici, na par minuta od gotovo svih važnijih saobraćanica, kako u gradu tako i u najbližoj okolini. U zgradi se nalazi i lift koji olakšava odalzak do stana. U donjem delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.800 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, trosoban duplex stan u izgradnji 61m2 plus parking mesto ! Agencijska oznaka stana 1101055 , Veternik. Moderan stan sa odličnim rasporedom prostorija ,kvalitetnim materijalima , gradi firma sa dugogodišnjim iskustvom i vrhunskom gradnjom.Sve što vam treba ya komforan dom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 327.680 €, 120,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Useljiv duplex, 120m2. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.050 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je Fenomenalan duplex na odličnoj lokaciji potez Bulevara. Nekretnina se sastoji od dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kuhinje, dva sanitarna čvora i terase. Odlično je održavana, potrebna minimalna higijenska ulaganja. U blizini svih neophodnih stvari. Većina stvari sa slika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.200 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. Stan ima mogućnost povoljnog zakupljivanja parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan duplex na Adicama. Kompletno renoviran, menjane sve instalacije. Stan se nalazi u mirnoj ulici okružen zelenilom. Blizana autobuskog stajališta, marketa, apoteka i svega što je potrebno za savremen život. Udaljen desetak minuta vožnje od centra grada. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 176.110 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban, duplex, na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Na prvom nivou nalazi se vrlo komotan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. On celom širinom od 7m izlazi na terasu. Na drugom nivou su spavaće sobe i kupatilo, bez kosina. Takođe jedna spavaća soba izlazi na ogromnu terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju duplex u jednoj od najlepsih ulica, centar grada, novogradnja, lux zgrada. U prizemlju kuhinja dnevna i wc, na spratu 3 spavace sobe (11, 12 i 14 m2) i kupatilo. Garaza u suterenu 21m2.KONTAKT:Ag.Šifra: 1008950 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.700 €, 40,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za dvosobnim stanom na atraktivnoj lokaciji? Imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo vam fantastičan duplex u Braće Grulović u novoj zgradi, koji se prodaje kompletno namešten! Odličan kvalitet, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja 2019, Duplex sa pogledom na zgradu Osnovne Skole Ivan Gundulic, Centar Grada (Katedrala I Gradska Kuca) kao I pogled na Frusku Goru i Televizijski Toranj Crveni Cot. Duplex koji je orijentisan ka istoku. U Zgradi na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 196.730 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije se nalazi odličan četverosoban duplex u blizini centra grada, Srpskog narodnog pozorišta, Bulevara Oslobodjenja Stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa tuš kabinom, ostava i velika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 496)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>