• GoHome Professional
nekretnine novi sad duplex - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • nekretnine novi sad duplex - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad duplex

  • Za upit "nekretnine novi sad duplex" pronađeno 1 024 nekretnina - prosečna cena 2.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • podrum
    • za studente
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan duplex na Adicama. Stan u donjoj etaži ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu, dok je u gornjoj etaži jedna komforna bračna soba. Uknjižen je na 43m2 ali u prirodi ima oko 70m2. Dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 363.080 €, 141,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam petosoban duplex, stan je na drugom spratu luksuzne vile, sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno sa kuhinjom i trpezarijom, donji nivo takođe poseduje odvojenu spavaću sobu sa američkim plakarom sa prirodnom svetlosću i kupatilom. Na gornjem nivou su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 226.600 €, 74,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan u mirnom delu grada-Salajka. Stan se vodi kao duplex, jer na donjoj etaži je ulaz, stepenište i mesto za ostavu. Gore su dnevni boravak sa prelepom terasom, kuhinja i trpezarija, kupatilo i dve prostrane spavaće sobe. Oprema je fenomenalna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.650 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, porodičan stan od 72m2 sa parking mestom+++ Agencijska oznaka-1064178 Na prodaju uknjižen duplex na Telepu, SA PARKING MESTOM u ceni. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom (koja ostaje u ceni), spavaće sobe, kupatila i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 255.860 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Pozovite za više informacija. 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan duplex na jednoj od najlepših lokacija u gradu- popularni Bulevar patrijarha Pavla. Nalazi se u sjajnoj zgradi, koja je građena najboljim materijalima. Sam stan je odličan, vrlo kvalitetno i moderno opremljen. Sve prostorije u njemu su vrlo komforne,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican duplex stan u svrhe poslovnog prostora. Stan je kompletno opremljen kancelarijskim nameštajem. Stan poseduje opremljenu kuhinju, klimu u svakoj prostoriji, terasu kao i dva parking mesta. Stan je odmah useljiv. Kontakt tel. 0646586099 Sprat, Namešten, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.600 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je dličan duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavica.Stan je veoma lepog rasporeda i ne zahteva velika ulaganja.Ono što ga čini odličnim je sama blizina prodavnica, Osnovne škola, vrtića, pošte, marketa, Limanske pijace, tržnog centra Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 111.240 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban duplex - Nova Detelinara, odlična lokacija ! Nalazi se u mirnom i lepo uredjenom kraju, idealnom za život, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada. Sjajna prilika, uz malo ulaganja prostor se može lako osvežiti i prilagoditi sopstvenom ukusu ! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.300 €, 114,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam fantastičan kompletno namešten i opremljen duplex na Bulevaru Patrijarha Pavla. Opremljen vrhunskim materijalima opremom stana nameštajem i tehnikom. Nisu potrebna nikakva ulaganja. U dvoristu zgrade parking mesto koje je moguće kupiti uz stan kao i garažno mesto.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 198.800 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, troiposoban duplex, 77m2, mogućnost parking mesta, ušuškan van buke, namešten, bez ulaganja! +++ Agencijska oznaka 1064088 Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara, sam centar grada nalazi se na 5 minuta hoda. U neposrednoj blizini autobusko stajalište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 81,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 226.600 €, 101,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5.0 stan u NOVOM SADU, NOVA DETELINARA površine 101m2. Stan je DUPLEX. Nalazi se u blizini svih sadržaja, škola, vrtić, megamarketi i ostali sadržaji potrebni za život. Ostaju kuhinja i ugradbeni plakari. Parking za stanare. Porodičan stan koji zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na prvoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom sa prirodnom ventilacijom; toalet, ostava i terasa. Na drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.100 €, 51,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex u najlepšem delu Novog Naselja - Bistrica. Stan se sastoji od lepe dnevne sobe sa izlaskom na terasu, odvojene kuhinje i kupatila na prvoj etaži, dok su dve spavaće sobe na spratu. Uz određena ulaganja može biti odlična investicija, kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku za kupovinu novog i neuseljavanog duplex stana površine 42m², koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji – Nova Detelinara. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda i prostire se na dve etaže: donji nivo čine dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, dok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 47,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam kompletno renoviran duplex na potezu Železničke stanice. Uknjizen je na 27m2 a u prirodi ima 47m2. Nalazi se u novijoj zgradi. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.170 €, 81,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex na Novom Naselju. Za više informacija kontaktirajte nas. - KING NEKRETNINE - 021-221-5555 / 064-80-333-13 / 064-80-333-12 - king.nsgroup@gmail.com Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan petosoban duplex na Bulevaru patrijaha Pavla. Stan je građen 2020. godine od već poznatog investitora kvalitetne gradnje. Stan se prodaje kompletno namešten i poseduje svoje parking mesto. Grejanje je putem gasa, jako niski račni. Pozovite naše agente prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 111,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan porodičan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Grbavici, u ulici Miše Dimitrijevića! Stan se prodaje kompletno namešten, a opremljen je vrhunskim hrastovim parketom, nemačkom PVC stolarijom, velux krovnim prozorima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, PETROVARADIN, površine 82 m², Stan je Potkrovlje- DUPLEX-dole se samo ulazi i stepeništem se ide na gornji nivo.Stan je nov i useljiv Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 96,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan duplex na odličnoj lokaciji Na atraktivnoj lokaciji u centru Novog Sada se nalazi četvorosoban stan,koji je na dve etaže.Ovaj duplex poseduje 3 spavaće sobe i dva kupatila.Može se adaptirati i za poslovni prostor. Idealno za investitore. Vredi pogledati. Agencijska oznaka:1011432....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.490 €, 98,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex u novozgradnji, u Veterniku, nedaleko od glavnog puta. Sama gradnja je odličnog kvaliteta, a ono što karakteriše sam stan jeste veoma lepa prostranost,sa izlazom na lepu i veliku dvorišnu terasu. Zgrada, kao i sam stan su useljivi. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 102,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, uknjižen duplex u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja i toalet. Na gornjoj etaži nalazi se spavaći deo sa tri komforne spavaće sobe i veliki sanitarni čvor. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od BUL.CARA LAZARA, CARA DUŠANA, MEDICINSKE ŠKOLE, BUL.EVROPE. Trosoban duplex stan sa terasom, podne površine 120m2, uknjižene 89m2. Dvostrano orijentisan. Stan sa redovnim i krovnim.prozorima. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 118.450 €, 45,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 soban stan ,NOVI SAD,NOVA DETELINARA,45 m2+terasa.Stan je naknadno renoviran i okrečen što se ne vidi na slikama.Iznad stana su sobe od duplex-a. Nameštaj po dogovoru.Stan je odličnog rasporeda iz obe sobe izlaz na terasu.U dvorištu zgrade parkinga dovoljno za sve stanare,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 400.000 €, 157,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 157m2 + 32m2 TERASA, ČETVOROSOBAN DUPLEX U jednoj od najlepših ulica Telepa, mirnoj neprometnoj i širokoj, nalazi se ova nova zgrada sa 4 stana. Predmet prodaje je fantastičan dupleks stan sa velikom dnevnom sobom, kuhinjom, toaletom i manjom terasom na prvoj etaži. Na drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 236.900 €, 94,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan duplex na Grbavici od 94m2+++ Odličan porodičan stan koji se stastoji iz dva nivoa, u donjem delu su dnevni boravak i trpezarija, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, zatvoreni i otvereni dio terase kao i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. U gornjem delu se dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX RENOVIRAN 2025 god Duplex 64,49m2 u donjem nivou i potkrovlje 35,29m2 Rasveta ulayi u cenu nekrtnine PRODAJE SE RENOVIRAN STAN NA GRBAVICI 100m2 U CENU ULAZI I NOVA KUHINJA SA NOVIM UREDJAJIMA TV KAMIN NA STRUJU VES MASINA NOVE ROLETNE,SOBNA I ULAZNA VRATA , PARKET I KERAMIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 209.090 €, 80,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban duplex, na fenomenalnoj i izuzetno traženoj lokaciji. Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, Funkcionalan duplex. Odličan za izdavanje i za život. pozovite za više informacija. AGENCIJSKA ŠIFRA: 554324 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 168.300 €, 86,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan četvorosoban duplex stan površine 86 m², na poslednjem – 6. spratu zgrade sa liftom, u traženom delu Novog Naselja.Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Funkcionalan raspored. Stan se nalazi na poslednjem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.960 € na 133.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 133.400 €, 54,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 145.230 €
05.12.2025 - 143.100 €
04.03.2026 - 135.960 €
06.05.2026 - 133.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prelepi dupleks stan od 54 kvadratna metra, idealan za porodice, parove, studente ili samce. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom delu Novе Deteline. Stan je, potpuno namešten, i uredno je regulisan u katastru, mogućnost kupovine kreditnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 149.350 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex na odličnoj lokaciji. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Pouzdan investitor, sa dugogodišnjim iskustvom. Oprema stana: pvc-stolarija, uvozna keramika i sanitarije, ulazna sigurnosna vrata, parket. Nalazi se na odličnoj poziciji i u mirnoj ulici. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 134.900 €, 55,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban duplex 55m2, kod Banovine, gleda prema Izvršnom veću. U blizini je Dunavski park. Miran i tih deo grada, iako je u centru. U donjem delu je dnevni boravak spojen sa kuhinjim a u gornjoj etazi dve odvojene sobe. U blizini je veliki parking koji se ne naplacuje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 78 m². Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom.Stan ima pripadajuće parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.930 €, 59,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, kompletno sređen stan od 59m2, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 209.000 €, 119,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 39261, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se DUPLEX, 119m2, u centru. Uknjizen, bez tereta i hipoteke. Cetvorosoban. 2 terase i 2 kupatila. Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa trpezarijom, spavaca soba, kuhinja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.200 €, 93,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549427-Odličan duplex stan na Novoj Detelinari. U ceni stana je i parking mesto. Stan je odličan i bez ikakvih ulaganja. Stan koji će vas očarati na prvi pogled. Na lokaciji svega neophodnog, marketi, škole, vrtići, crkva, blizina linija gradskog saobraćaja. Usrećite vašu porodicu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavaće sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaća soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavaće sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 507)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>