• GoHome Professional
nekretnine novi sad duplex - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine novi sad duplex - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad duplex

  • Za upit "nekretnine novi sad duplex" pronađeno 1 024 nekretnina - prosečna cena 2.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 325.000 €, 141,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Duplex stan uknjžene površine 104m2 sa GARAŽOM I DVA PARKING MESTA. Cena stana 325.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1102299. Grbavica blizina Jodne banje, uz laku dostupnost centru, Limanima i univerzitetsko kampusu. Prvi nivo stana 92,43m2 čine prostran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100213 Na prodaju troiposoban stan-duplex na Bulevaru Evrope. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, tri spavaće sobe, garderobera (6m2), dva kupatila i prostrane terase. Stan je uknjižen i može se prometovati putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, blizina Pesacke zone, DunavaAgencijska oznaka stana 1098274. Porodicna cetvorosobna nekretnina koja pruza komfor. Duplex stan, koji na prvoj etazi poseduje dve spavace sobe, komforan dnevni boravak, kuhinju sa ostavom, povrsine 75m2. Gornja etaza funkionise kao posebna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 220.000 €, 108,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054282, NOVI SAD, CENTAR, DUPLEX, 108M2.. U ponudi je dupleks stan od 108m2, kompletno namešten, u neposrednoj blizini Dunavskog parka. Na donjoj etaži nalaze se kuhinja, dnevna soba, dva kupatila, kao i dodatna prostorija koja trenutno služi kao ostava ali se lako može preurediti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.000 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41524, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan Duplex useljiv. Nov, cena je sa PDV-om. Četvorosoban na odličnoj lokaciji, Grbavica. Kvadratura stana 82m2 terasa je gratis, nije u kvadraturi stana, Komforan i svetao. Dva kupatila. Može da se kupi i garažno mesto 18.000eura Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 137.900 €, 81,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Duplex sa komfornim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhijom u donjoj etaži. Terasa ide celom dužinom dnevnog boravka. U gornjoj etaži tri spavaće sobe (jedna dečija i dve velike u koje staje francuski krevet) i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.500 €, 54,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban duplex u novijoj zgradi na 10 minuta od centra grada. Lako se može prepraviti u dvoiposoban. Stanu potrebna samo higijenska ulaganja i cijena stana nije fiksna.Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003053 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u Novom Sadu, na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je sastavljen od 2 etaže, na prvoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 247.200 €, 100,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrani trosobni duplex, u blizini Betanije. Odlična lokacija za život, u mirnom kraju, nedaleko od Bulevara. Uz stan od 100m2 se dobija i garaža od 17m2, već uračunata u ukupnu cenu. Odlična prilika. Kontakt: 062205251 Sifra: 1031177 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 233.400 €, 151,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam komforan četvorosoban duplex stan. Stan se nalazi za nekoliko minuta od pešačke zone. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054166 NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROIPOSOBAN, 48M2, DUPLEKS. Ako tražite stan koji ima karakter, funkcionalnost i odličnu lokaciju – upravo ste ga pronašli! U ponudi je izuzetno zanimljiv četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji u Adamovićevom naselju. Površine od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 66,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1070144 - Odmah useljiv troiposoban duplex stan na Novoj Detelinari, uknjižena donja etaza 36m2 (kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, terasa, spavaća soba), gornja etaža od 30 m2 predata na legalizaciju (dve spavaće sobe), parking mesto u dvorištu, peti sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.550 €, 56,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2022.,

www.indomio.rs

41142, 061 234 30 11 Stefanela, Dvoiposoban duplex stan od 56m2 na donjoj petoj etaži jedna spavaća soba ,kupatilo ,terasa i dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom u kojoj su i stepenice za gornju etažu gde se nalazi jedna velika soba. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 65,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan duplex na mirnoj lokaciji. Blizina marketa, novog doma zdravlja, autobuskih stajališta. Betonsko stepenište za gornji deo. Maksimalno funkcionalan stan. Za više informacija pozovite ... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.220 €, 21,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov stan na Adicama, u pitanju je dvoiposoban duplex na Adicama. Stan nedavno izgrađen i završen. Mirna lokacija za porodičan život. Stan u je uknjižen na 21m2, a u prirodi je mnogo veći cca 45m2. Za sva dodatna pitanja i informacije, možete kontaktirati naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 235.000 €, 124,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan/duplex uknjižen na 113 m2 ( realna površina 124 m2) na petom spratu u zgradi sa liftom na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten. Na prvom nivou stana nalazi se prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ulazni hodnik i toalet. Donji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade sa čak tri lifta, u jednom od najtraženijih delova grada – na Detelinari. Stan je odlično organizovan na dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.760 €, 57,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka - 1084305 - Uknjižen troiposoban duplex na tihoj lokaciji Telepa. Zgrada je od fasadne cigle, lepo održavana. Na prvoj etaži dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik ,jedan mokri čvor. Na drugoj etaži dve spavaće sobe. 2020 nov kotao sa novim Italijanskim radijatorima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban duplex stan – 5. sprat, lift | 104 m² | Jugoistočna orijentacija Na prodaju je izuzetno funkcionalan i komforan petosoban duplex stan, smešten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom. Ukupna površina stana iznosi 70 m² + 34 m², što pruža obilje prostora za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054438, NOVI SAD, GRBAVICA, DUPLEX, TROSOBAN, 71M2.. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 233.400 €, 103,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam extra duplex na top lokaciji, lux opremljen bez ulaganja sa predivnim pogledom na Frušku goru.. Stan je uknjizen 1/1 i može se kupiti i putem stambenog kredita..Zgrada je par godina stara i grejanje je po utrošku na gas kalometri tako da su mesečni troškovi izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.200 €, 107,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastican Duplex od 107 kavdrata,sa prelepom terasom od 14 kvadrata.Na terasi se nalazi ostava,dupkex ima 8 krovnih prozora.Sam ulazak u stan podseca na kucni ambijent.Donji deo etaze je dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom,hodnik,kupatilo i spavaca soba,gornja etaza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 283.250 €, 98,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju petosoban, kompletno namešten duplex stan na Novoj Detelinari, kod Bulevara Evrope!---Agencijska šifra 1007992.Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, staroj svega 8 godina, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Nova Detelinara, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054412,TELEP-JUŽNI, DVOIPOSOBAN STAN, 48M2 Na prodaju funkcionalan i kompletno namešten duplex stan površine 48m², smešten u mirnom delu Južnog Telepa, u ulici Petefi Šandora. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Nekretnina je veoma dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 120.700 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastican duplex na Socijalnom! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 128,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lux duplex 121m2 stambene površine i 7m2 zastakljene terase nalazi se u novijoj zgradi, sa dva lifta, videokamerama , sa dosta prostora oko zgrade i dosta parking mesta. Stan ima veliki dnevni boravak, 3 spavace sobe, od kojih jedna ima svoje kupatilo. U stanu ima 2 kupatila i poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.000 €, 74,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban duplex sa odlicnim rasporedom, vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 167.380 €, 65,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex sa odlično iskorišćenim prostorom u mirnoj ulici koja se nalazi u blizini glavnog Bulevara. U donjoj etaži je prostrani dnevni boravak koji ima izlaz na terasu, odvojena kuhinja i malo kupatilo, dok je na gornjoj etaži degažman iz kog se ulazi u dve komforne spavaće sobe. Kosine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan duplex . Bez ulaganja. Uknjižen 1/1 tako da se može kupiti putem kredita. Ostaje kuhinja bez električnih aparata, ugradne police i plakari. Za više informacija pozovite nas. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 293.550 €, 129,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i porodičnom delu Podbare, prodaje se prostran i moderan duplex stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Stan je idealan za porodično stanovanje, kombinujući udobnost, funkcionalnost i mirnu lokaciju u samom srcu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 42,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne znamenitosti, nalazi se ovaj izuzetno prijatan i funkcionalan dupleks. Na donjoj etaži smešten je svetao dnevni boravak koji se otvara....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 175.000 € na 154.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 175.000 €
29.04.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u starijoj, na trećem spratu zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban i funkcionalno organizovan tako da se iz ulaznog hodnika pristupa svim prostorijama. Sa desne strane hodnika nalaze se kupatilo i manja soba, koja je ranije korišćena kao dečija, a trenutno služi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 136.990 €, 70,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 70m2. Stan je dvoetažni duplex bez kosina. Odlično ogranizovan prostor. Dva mokra čvora, tri spavaće sobe, komotan dnevni boravak sa izlaskom na prelepu terasu. Stanu pripada i dva parking mesta od toga jedno natkriveno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 153.470 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan duplex u mirnoj ulici na Socijalnom,na 10 minuta od centra. Stan je odličnog rasporeda,idealan za porodično stanovanje. nekretnina se prodaje sa ugradnom kuhinjom i ugradnim plakarima . Uz ovaj stan dobijate i parking mesto u dvorištu zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku Goru, sendvic zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa lezecim kadama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici nadomak centra grada, prodaje se kvalitetan trosoban stan izuzetne strukture i funkcionalnosti. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 349.600 €, 152,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101671 CENA 349.600e sa PDV-om + agencijska provizija od 3%. Duplex stan u zaleđu Bulevara Patrijarha Pavla, u izgradnji. Rok za završetak radova je mart 2026. Grejanje je na toplotne pumpe. Stanu pripadaju i dve prostrane terase od po 30m2 koje ne ulaze u ukupnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN DUPLEX NA NOVOM NASELJU ---Agencijska šifra: 1007388.Prodaje se fantastičan četvoroiposoban duplex (120m2) na petom spratu stambene zgrade na Novom Naselju.  Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu, kuhinje koja je zasebna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.340 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi trosoban duplex kod crkve na Telepu mirna ulica. Oko zgrade dovoljno slobodnog parkinga. Skola, vrtic i autobusko stajaliste na 100 m. Zaledje bulevara Patrijarha Pavla. U donjoj etazi dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojena kuhinja, kupatilo i terasa. Na gornjoj etazi dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 507)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>