• GoHome Professional
nekretnine novi sad duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine novi sad duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad duplex

  • Za upit "nekretnine novi sad duplex" pronađeno 1 020 nekretnina - prosečna cena 2.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 1.sprat
    • klima
    • 3.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 343.710 €, 142,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan duplex u srcu Novog Sada, sa odličnim rasporedom i vrhunski iskorištenim prostorom. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, a sam stan je dvostrano orijentisan. Terase su izuzetno prostrane gde može da stane roštilj, ljuljaške, lazy beg-ovi, itd. Ovde možete sebi da napravite vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN duplex bez ulaganja sa tavanskim prostorom dimenzija 17m x 7m u blizini ulice Cara Dusana. Nekretnina uredno predata na ozakonjenje. IDS 77814. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051100. NOVI SAD, GRBAVICA, TROSOBAN DUPLEX, 81m2. Oglašavamo prodaju odličnog porodičnog stana na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan u donjoj etaži sadrži dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, toalet, ostavu i terasu, dok su u gornjoj etaži dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 251.500 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Otkrijte luksuz četvorosobnog duplex stana od 148 m² u srcu Novog Sada! Ova nekretnina je idealna za porodice i poslovne ljude koji traže udobnost i funkcionalnost u blizini poslovnog centra grada. Stan se ističe prostranim rasporedom i dvema terasama s dvostrukim pogledom, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju petosoban duplex stan površine 100m2, na petom spratu u zgradi novije gradnje sa liftom, u ulici Bate Brkića, Novo Naselje. Strukturu stana čini na prvom nivou prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 kvadrata sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 111,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048244NOVI SAD, GRBAVICA, STAN, ČETVOROSOBAN, 111 M2 Predstavljamo vam odličan duplex stan u zgradi kvalitetne gradnje i dobre izolacije. Na redovnoj, trećoj etaži, nalazi se: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na terasu i kupatilo sa kadom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 100,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

41626, 063 547 298 Branka, Nov, useljiv troiposoban duplex stan od 100m2. Donji nivo 60m2 sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih je na jednoj i ostava. Gornji nivo 40m2 - dve sobe i kupatilo. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 339.875 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Centar grada, 95.07m2, trosoban stan- duplex, plus 2 terase na krovu koje su gratis od 39m2 i 12m2. Moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je ulično orijentisana i nalazi se na četvrtom spratu zgrade. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj blizini: Pravoslavne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.350 €, 39,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban duplex stan na prodaju na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad. Stan je u izgradnji. Rok početak 2028. godine. Slobodni stanovi su vam na raspolaganju na spratovima: Grejanje će biti....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.07.2025 - 240.000 €
04.09.2025 - 210.000 €
13.11.2025 - 205.000 €
10.01.2026 - 195.000 €
14.02.2026 - 190.000 €
19.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052387, NOVA DETELINARA, DUPLEX - TROSOBAN STAN, 70m2 Oglašavamo prodaju odličnog duplex-trosobnog stana na veoma traženoj lokaciji, na Novoj Detelinari. PVC stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata i odlična keramika. Stan sadrži dva santarna čvora. Na donjoj etaži se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 61,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053606, ADAMOVIĆEVO, DVOSOBAN STAN, 61M2 U ponudi je atraktivan dvosoban duplex stan smešten u traženom i urbanom delu grada – Adamović naselju, koje je prepoznato kao idealno mesto za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se odlikuje funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 59,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad , Nova Detelinara , uknjižen dvoiposoban duplex stan .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050339 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupačnom delu grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora, dve terase saprelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 95,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. PORODIČAN ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN U NOVIJOJ GRADNJI! Stan je odličnog rasporeda, na dve etaže i površine je 95m2. Nalazi se u zgradi novije gradnje sa liftom na 6/7 spratu i ima terasu sa koje se pruža fantastičan pogled. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.250 €, 104,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, PETOSOBAN, 104M2. Oglašavamo prodaju odličnog petosobnog stana na Bulevaru Evrope. U pitanju je duplex, stan ima sitna ulaganja, generalnoje u dobrom stanju. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1007667 ( Miloš 060/0458-834, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.500 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone u centru Novog Sada. Ova nekretnina smeštena je u manjoj stambenoj zgradi na prvom spratu, pružajući intimu i mir....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.620 €, 107,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan duplex na Bulevaru patrijarha Pavla, sa odličnim pogledom na Frušku Goru. Nalazi se u novoj zgradi, završenoj 2022. godine. Fenomenalna ponuda! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 116,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

FANTASTIČNA PONUDA!!! Odličan duplex u novijoj zgradi. 2 terase nisu ušle u kvadraturu. Za više informacije pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe. Uknjizen, namesten. Lokacija: iza hotela Sheraton. DONJI NIVO: Dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, kupatilo i terasa. GORNJI NIVO: 3 Spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054412,TELEP-JUŽNI, DVOIPOSOBAN STAN, 48M2 Na prodaju funkcionalan i kompletno namešten duplex stan površine 48m², smešten u mirnom delu Južnog Telepa, u ulici Petefi Šandora. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Nekretnina je veoma dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 46,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan od 46 m2 u mirnoj ulici na Grbavici. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade bez lifta i organizovan je kao duplex. Donji nivo čini komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom dok je na gornjem nivou spavaći deo koji pruža privatnost i mir.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.108 €, 80,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex na odličnoj, vrlo traženoj lokaciji. Trosoban, na prvoj etaži dnevna soba, kuhinja, trpezarija i kupatilo, na drugoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053050, NOVI SAD, GRBAVICA, ČETVOROSOBAN, 90m2 Na prodaju duplex koji je po strukturi četvorosoban i nalazi se na petom spratu izuzetno kvalitetne zgrade . Na donjoj etaži se nalazi trpezarija spojena sa dnevnim boravkom i sa izlaskom na prelepu veliku terasu i odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 236.900 €, 94,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan duplex na Grbavici od 94m2+++ Odličan porodičan stan koji se stastoji iz dva nivoa, u donjem delu su dnevni boravak i trpezarija, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, zatvoreni i otvereni dio terase kao i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. U gornjem delu se dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 255.860 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054247, BULEVAR EVROPE, ČETVOROSOBAN STAN, 70M2 Na prodaju funkcionalan 4.0 duplex stan površine 70m², smešten u ulici Polgar Andraša. Ova lokacija je izuzetno atraktivna, kako za porodični život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1 i useljiv po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102318 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje, kupatila i zastakljene terase na donjoj etaži,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 106,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen četvorosoban duplex stan bez kosina na Bulevaru Evrope. Peti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Donja osnova ( wc, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, terasa ). Gornja osnova ( kupatilo, dve spavaće sobe, američki garderober, terasa ). Moguća kupovina nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 137.900 €, 81,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Duplex sa komfornim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhijom u donjoj etaži. Terasa ide celom dužinom dnevnog boravka. U gornjoj etaži tri spavaće sobe (jedna dečija i dve velike u koje staje francuski krevet) i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.990 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjižen, parking. Na prodaju odličan troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovića ulici na petom spratu sa liftom. Na donjoj etaži je hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom a gore su hodnik iz koga se ulazi u tri spavaće sobe i jedan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.800 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam odlican duplex na potesu Telepa! Za vise informacija i zakazivanje pozovite agenta prodaje .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 113.000 € na 122.808 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 122.808 €, 43,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 113.000 €
27.03.2026 - 122.808 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 247.200 €, 100,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Dupleksa – Atraktivna Lokacija Na prodaju dupleks sa tri sobe, ukupne površine 100 m², smešten na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Ovaj moderni i funkcionalni prostor idealan je za porodice ili sve koji traže udoban život u mirnom, ali dobro povezanoj oblasti. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 104.300 €, 81,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar noviji uknjizen funkcionalan troiposoban duplex stan bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047285 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 345.000 €, 115,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054793, ROTKVARIJA, VOJVODE ŠUPLJIKCA 39, ČETVOROSOBAN, 115M2 Na prodaju prelep četvorosoban duplex stan od 115m², idealan za porodičan život i sve koji traže spoj komfora, topline i funkcionalnosti. Stan se prostire na dva nivoa i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.600 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su spavaće sobe i kupatilo sa kadom. U dvoristu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 101,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju petosoban duplex na Detelinari, po papirima 101m2 u stvarnosti 124m2. Šesti sprat, ima lift. Dole dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, terasa, gore ima 4 spavaće sobe i kupatilo. Prodaje se kompletno namešten, tv (4), klime (2) U cenu uračunata agencijska provizija. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 285.800 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada. Lokacija je savršeno povezana sa svim gradskim sadržajima i predstavlja idealan izbor za porodice koje traže funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054166 NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROIPOSOBAN, 48M2, DUPLEKS. Ako tražite stan koji ima karakter, funkcionalnost i odličnu lokaciju – upravo ste ga pronašli! U ponudi je izuzetno zanimljiv četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji u Adamovićevom naselju. Površine od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 503)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>