• GoHome Professional
nekretnine jagodina - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine jagodina - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 668 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u Jagodini, u širem centru, predstavlja odličnu lokaciju za porodični život. Ozakonjen objekat se sastoji od suturena, prizemlja i sprata, što pruža funkcionalan raspored i više prostora za različite potrebe domaćinstva. Ukupna površina objekta iznosi 270 m², dok je površina....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.000 €, 8400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dobar plac za kuću ili neku halu koja ne bi smetala komšiluku,jer su okolo kuće. Može i da se parceliše. Gradska voda,struja,gas sve do placa .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se u kompletu sa svim stvarima, može i bez stvari.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 59.000 €, 46,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2024.,

www.heroldo.com

Izvanredan lokal na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, površine 46 m². Lokal je kompletno sređen i spreman za upotrebu. Idealna prilika za pokretanje različitih vrsta poslovanja, uključujući: Zubnu ordinaciju Frizerski salon Salon lepote Drugih vrsta ordinacija Karakteristike....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2608,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep, veliki plac sa objektom od 36m2. Može da se parceliše po potrebi .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 344,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi hodnik, kupatilo, tri spavaće sobe i dve terase. Na potkrovlju se isto nalaze tri spavaće sobe, dve terase i kupatilo. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 28.000 €, 14,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2022.,

www.heroldo.com

Odličan manji lokal u blizini bolnice. Lokal ima potrebni mokri čvor, grejanje je centralno i postoji magacinski prostor. Dosadašnja namena - optičarska radnja 14 m 2 0.5 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2025.,

www.heroldo.com

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini bolnice, marketa, škola, apoteka i svih važnih gradskih sadržaja. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, dve prostrane spavaće sobe, izdvojene....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 60.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Vise parcela koje su jedna do druge i ukupno je 60ari.Moze i svaka parcela posebno da se kupi,za sve u kompletu cena dogovor. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 43.000 €, 83,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. 83 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.heroldo.com

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, terase, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je odmah useljiv bez ikakvog ulaganja Nova unutrašnja i spoljna stolarija,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

zemljište u građevinskom području .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Započet objekat je sa pločom, prizemlje i sprat završeni, ali nema krov, samo ozidano bez stolarije. Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari), ali je isključena. Bunar na placu, asfalt do kuće. 66 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 170,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2021.,

www.heroldo.com

Nova, prizemna kuća Nova gradnja! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 170 m 2 3 1 1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. .

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 25.000 €, 32,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi. Na Planini Crni Vrh, nalazi se vikendica površine 32m2 na 60,34a placa. kompletan plac je dubinski očišćen od korova do dubine 70cm. Plac je ograđen kvalitetnom ogradom. Bunar dubine 40 metara sa čistom planinskom vodom ali je bez obzira na sve prodavac ugradio filtere....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 4520,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.indomio.rs

Lepa parcela do glavnog puta. Njiva 3.klase Bukovče .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 73.000 €, 79,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju šarmantan stan od 79 m², smešten u samom srcu grada, idealan za studente ili mlađe parove koji žele da uživaju u udobnosti i praktičnosti urbanog života. Stan se nalazi u potkrovlju, sa prelepim krovnim prozorima koji omogućavaju obilje prirodnog svetla i pružaju očaravajući....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 400 m 2 6 0 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom, odvojen dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo, a na spratu veliku terasu, još jednu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Ima izolaciju. Druga kuća je također....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Kuća građena 1991god. , spratna, spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje, omalterisane. Nema kupatilа, ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja, sprovedena instalacija za struju. 75 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2025.,

www.heroldo.com

Potreban vam je stan bez ulaganja a na sve to i da je namešten? Upravo smo takav stan dobili. Stan se nalazi u naselju Vašarište, na sedmom je spratu, zgrada ima lift. Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Stan se prodaje sa nameštajem.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 2693,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.heroldo.com

*mogućnost priključka na struju *gradska voda prolazi ispod placa, moguć priključak 2.693 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.340 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.340 €, 49,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.420 €
20.03.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 108.000 €, 1800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.heroldo.com

Jedinstven plac za gradnju. Siri centar, moguc svaki dogovor. 1.800 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2024.,

www.heroldo.com

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo, veliku spavaću sobu i prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz kog se izlazi na terasu sa panoramskim pogledom. Stan je svetao....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.800 €, 1700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Ribaru površine 17a njiva 1. klase, zemljište u građevinskom području .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 170.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 113,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
24.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto gorivo. Prelep plac. U dnu placa pomoćni objekat kompletno sređen i u sklopu pom.objekta ozidani kavezi za papagaje. Na odličnoj je lokaciji....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 258.225 €, 173,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 228.000 €, 384,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2023.,

www.heroldo.com

Kuća sa 4 zasebne stambene jedinice kod Akva parka idealno za izdavanje. Kuća poseduje stanove od 82m2 u prizemlju, 76m2 na prvom spratu , 48m2 u potkrovlju i 68m2 kao posebna celina. 4 vodomera, 2 strujomera, Mogućnost dogovora u 2-3 rate. 384 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 41.000 €, 4051,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Tri parcele koje čine celinu,jednu prelepu parcelu koja ima izlaz na put Put je do pola asfaltiran. Br.tel. 064/831-20-61 065/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 84.000 €, 12000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2021.,

www.heroldo.com

*mogućnost gradnje *zemljište u građevinskom području 12.000 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 100.000 €, 11270,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Parcela ima izlaz na asfaltni put u širinu od 3.5 m, i time ispunjava neophodan uslov za gradnju. Ukupna povrsina zemljišta je 1.12 hektara . Parcela je zgodna kako za gradnju proizvodnih objekata tako i za gradnju kuce. Udaljenost od centra grada oko 2,5 km . .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje sanitarni čvor, veliku izlogu i odličan raspored. Mogućnost više namena – kancelarija, butik, frizerski salon, studio ili manja radnja.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2024.,

www.heroldo.com

Kuću u selu Deonica, savršenu kao vaša vikendica ili čak kao stalno prebivalište. Ova kuća površine 80m2 okružena prelepom prirodom i izolovana od ostalih seoskih kuća, pružajući vam mir i privatnost Površina od 80m2 pruža dovoljno prostora za udoban boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 35,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji u srcu turističke zone u Jagodini, karakterističan po velikoj balkonskoj terasi sa pogledom na Akva park. Opremljen svim potrebnim stvarima. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom , spavaće sobe, i velike ballkonske....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 86,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 47,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj komforan stan se nalazi u mirnoj ulici u zgradi koja je završena 2010 godine. Stan se sastoji iz hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom. Iz obe sobe se izlaiz na veliku terasu koja ima pogled na ceo grad. Na podovima je keramika, stolarija....