• GoHome Professional
nekretnine jagodina - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine jagodina - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 668 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat a u dnevnom boravku parket. 5 terase .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost dobijanja još jedne sobe. Stan je u manjoj zgradi, intimnija atmosfera. Prednost samog stana je što se nalazi na prvom spratu a u blizini....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 45,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.heroldo.com

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate prema sopstvenim željama i potrebama. Kvadratura stana je 45m², a sastoji se od tri prostrane prostorije. Ova nekretnina je savršena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i velike terase. Grejanje je na gas ili putem inverter klime. 064/8-312-063 065/8-222-441....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 218,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2023.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12. 22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i podrumskog dela gde se nalazi kotlarnica. U prizemlju se nalazi hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, velikog kupatila,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 132,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac sa starom kućom .za rušenje i mogućnošću gradnje nove. Kuća, Jagodina | Prodaja · 132m² · 120.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 165.000 €, 170,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2025.,

www.heroldo.com

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan život, koji odiše toplinom, elegancijom i udobnošću. Stan se nalazi u mirnom kraju, sa odličnom infrastrukturom i komšijskim okruženjem. Raspored....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 1055,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju gradsko građevinsko zemljisše u Panjevačkom ritu Pogodno za izgradnju kuće . U blizini placa struja i voda , na samom placu ima samo pumpa za vodu . 1.055 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 74.842 €, 51,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50, 74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen. Struktura stana: Prostrana dnevna soba idealna za opuštanje i druženje Kuhinja povezana s dnevnim boravkom – praktična i svetla Spavaća soba sa dovoljno mesta....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.367 €, 106200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju deset ipo hektara u ataru sela Miloševo .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

Na prodaju lokal od 50m2 na veoma frekventnoj lokaciji, po ceni od 2. 500 € po metru kvadratnom. Zbog odlične pozicije i same strukture lokala (trostrano okrenutim izlozima, dva ulaza, prostran, osvetljen), pogodan za sve vrste delatnosti (prodavnice, pekare, apoteke, ordinacije .....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 265,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.heroldo.com

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna investicija za sve vrste turističkih i ugostiteljskih delatnosti. A ako želite kuću za život, nju već imate. Kuća se prostire na tri etaže i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan je ceo stan, zamenjena stolarija. Grejanje je iskljuceno, placa se 10%. Naša preporuka. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 97.335 €, 6300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.heroldo.com

*širina placa 27m *1500eur/a 6.300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.000 €, 4454,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

. *plac uz put *struja prošla pored placa - moguć priključak 4.454 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće, tako i za vikendicu za beg od gradske gužve. Prednosti lokacije: Plac se, zbog svoje širine, može izparcelisati na dva manja Na samom placu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 64.000 €, 84,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2022.,

www.heroldo.com

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone, doktorske ordinacije i druge delatnosti. Naša preporuka! 84 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za porodično stanovanje ili kao investiciju. Raspored prostorija pruža funkcionalnost i komfor, poseduje kupatilo i uslužni toalet što dodatno....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

*ima starih objekata na placu, za rušenje 3.350 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.000 €, 79,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Podrumska prostorija je 35 m2, sređena je i pretvorena u teretanu. Cena je sa svim spravama. Vlasnik je uknjižen 1/1, zgrada ima upotrebnu dozvolu. 79 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 137,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Očuvana kuća u blizini pijace, PVC stolarija, laminat, legalizovana. 137 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ako tražite kuću u mirnom delu grada ova kuća je idealna za vas. Kuća je prostrana,idealna za veću porodicu.ima prizemlje,sprat i potkrovlje,lepo orijentisana. U niskom prizemlju je dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,hodnik,garaža od koje može da se dobije prošireni....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 104.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni asfaltni put u širini od 35 m. Udaljenost od centra Jagodina je 2,5 km, udaljenost....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 28,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kuca sa dva ulaza, pogodna za zivot jedne ili dve porodice . Poseduje veliki dnevni boravak, cetiri spavace sobe, kupatilo. Ista struktura je i u drugom ulazu. Takođe postoji mogućnost spajanja. Grejanje na čvrsto gorivo, moguce i na kotao na struju, fasada 10cm bez završnog sloja,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 17.500 €, 637,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite idealno mesto za izgradnju vašeg doma iz snova? Na prodaju je prostran plac od 6.37 ari, smešten na prestižnoj lokaciji Đurđevog Brda u Jagodini, sa spektakularnim panoramskim pogledom na okolinu. Nedaleko od Akva parka i Vivo šoping centra. Ovaj jedinstveni plac pruža savršenu....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.000 €, 1334,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine. Mogućnost gradnje postoji, a svi priključci (struja, voda, kanalizacija) su dostupni, s obzirom na to da se plac nalazi u naseljenom mestu. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 135.000 €, 440,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2022.,

www.heroldo.com

*Na placu se nalazi kuća ukupne površine blizu 440m2, sa pločom. Postoje dve stambene jednice, sa odvojenim ulazima. Jedna stambena jedinica nalazi se u prizemlju, druga na spratu. *U okviru prizemlja je garaža sa rol aluminijumskim vratima i nalazi se celom površinom ispod dnevne....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, idealno za kladionicu. Aluminijumska spoljna stolarija, ventilacija u lokalu, jedan mokri cvor, kotao na gas. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo koje se sastoji od glavne kuce koja je odmah useljiva i dve kuce koje su sa ulaganjima. Pored stambenih objekata imate i četiri garaže za parkiranje automobila kao i poljoprivrednih mašina. Ovoj parceli koja ima odličan položaj jer se prostire duž glavnog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2479,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Đurđevom brdu površine 24,79a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.400 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su tri placa od po 13ari koji se nalaze uz asvaltni gde su prosli struja, voda i gas. Moguca je kupovina vece površine i u tom slučaju je moguć dogovor. Nalaze se na odličnoj lokaciji blizu glavne saobracajnice. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 80.595 €
07.04.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 1.521.000 €, 1014,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaji je parcela ,zgodna za sadnju, poljoprivrednih kultura u okolini Jagodine oko 8 km od grada.Privatna svojina 1/3 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 11417,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

*moguća parcelacija na pola 11.417 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostran stan u sivoj fazi, smešten na mirnoj lokaciji. Stan poseduje garažu i podrum, dok prizemlje čine dve funkcionalne prostorije. Na spratu se nalaze kupatilo i još dve prostorije. Vertikala je samo ozidana, što omogućava eventualne korekcije i prilagođavanje prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 800.000 €, 300,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2023.,

www.heroldo.com

Prelep restoran u samom srcu Jagodine sa kompletnim inventarom i razrađenim ugostiteljskim poslom. Postoji mogućnost kupovine još 6 ari koji se nastavlja u dvorište. 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2021.,

www.heroldo.com

Stambeni deo čine visoko prizemlje i potkrovlje, dok je u prizemlju veći prostor koji se može adaptirati za radionicu. Grejanje struja, gas, mogućnost za čvrsto gorivo 220 m 2 4 2 1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.500 €, 1200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

*Uz glavni put *Asfalt do placa 1.200 m 2 0 0 0 .