• GoHome Professional
nekretnine jagodina - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine jagodina - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 668 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • pogodan
    • 2.sprat
    • opremljen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Lep, komforan stan u zgradi građenoj 1972 godine kod Rode na Pivari. Sastoji se od dve prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i velike terase. Kompletno renoviran stan (renovirano kupatilo, -vrata i prozori, PVC stolarija sa roletnama). Kontakt telefon 064/831-2061....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.600 €, 2451,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim kamenom. Dovod struje i vode do samog placa. Plac je ogradjen žicom sa prednje strane,i nalazi se do puta. Na placu je zasedjeno 250 sadnica....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2022.,

www.heroldo.com

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija, 2 terase, hodnik i kupatilo. Rađene su instalacije za struju i vodi, gletovan je ceo stan, zamenjena stolarija. Grejanje je iskljuceno, placa se 10%. Naša preporuka. 56 m 2 2.5 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 104.000 €, 112,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu – kompletno namešten stan sa modernom tehnikom u zgradi novije gradnje. Ovaj prostrani stan ima: Četiri sobe – savršene za porodični život ili dodatni komfor. Dva kupatila – opremljena modernim sanitarijama za vašu udobnost. Garažu – uključenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*120m2 + 20m2 ispred lokala 120 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.050 €, 1204,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac na odličnoj lokaciji uz asvaltni put.Mogućnost gradnje. Za više informacija pozovite na tel: 064 831 2062 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 127.000 €, 12705,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište površine 127 ari. Pogodno za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona, skladišta itd. Okvirne dimenzije parcele su 70 m (do asfaltnog puta) sa 180 m. Pored parcele je prošao gas, struja, gradska voda, kanalizacija, a kroz samu parcelu prolazi kanal za prečišćavanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se prodaje sa stvarima, nalazi se u blizini Pedagoške akademije. Uknjižena kvadratura se odnosi na starogadnju ,ne računajući kvadraturu terase. Uz stan dolazi i podrum. Stan se sastoji iz dnevnog boravka , spavaće sobe , kuhinje i trpezarije,prostranog kupatila i terase. Blizina....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.986 €, 21991,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

3 Parcele na Liparu pogodne za sadnice voća - kajsije, vinova loza, borovnice, nektarine, šljive i sl. Prilaz delom asfaltnim i delom zemljanim putem. *Zemljište je obradivo i osunčano; .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.heroldo.com

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom, ostavom i podrumom — sve što je potrebno za komforan i praktičan život. Nalazi se na drugom spratu, taman dovoljno visoko da imaš mir, a opet....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 61.300 €, 35,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 120.000 €, 2129,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2024.,

www.heroldo.com

Odlična lokacija za izgradnju prodične stambene zgrade ili za kondominijum 2.129 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 102.000 €, 73,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u samom centru Jagodine, smešten na idealnom drugom spratu – savršen spoj komfora, funkcionalnosti i lokacije. Raspored koji osvaja: dve....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.323 €, 26,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 118.000 €, 117,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2021.,

www.heroldo.com

Sređen lokal u centru od 117m2, moguc svaki dogovor. 117 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 81.000 €, 45,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*idealan za trgovinu ili druge uslužne delatnosti *može biti kancelarijski prostor .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.000 €, 600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

Odličan plac na atraktivnoj lokaciji. 600 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.950 €, 35,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na čak 4 hektara predivne zemlje, pružajući obilje prostora za vaše ideje i projekte. Ovo mirno i pitomo seosko domaćinstvo idealno je za razvoj....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 325.500 €, 9210,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

Više parcela koje zajedno čine jednu veliku,lepu parcelu (građevinsko zemljište) sa dva asfaltna prilaza,na samom ulazu u Ribare,ima 114 metara širine pored glavnog puta. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 113.500 €, 136,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća sa dvorištem i garažom !!! U mirnom delu grada blizu bolnice , fakulteta , marketa i parkova prodajemo kuću za veću porodicu ili izdavanje . Kuća se sastoji od podruma , prizemlja i sprata , raspored je odličan i funkcionalan . U prizemlju je predoblje iz kog stepenice....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*ima starih objekata na placu, za rušenje Plac, Jagodina | Prodaja · 3350m² · 117.250€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi sve što je potrebno za udoban boravak i savršeno je usklađen za moderan gradski način života. Lokacija: U neposrednoj blizini velikih marketa....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 2132,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Plac na lepom mestu, ima dva prilaza.Na placu postoji objekat od 49m2 koji nije useljiv , nelegalizovan i bez priključaka za struju i vodu.Postoji mogućnost i kupovine manje površine. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4. 85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan život ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća je funkcionalno organizovana na dva nivoa: Prizemlje: velika zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.000 €, 146,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za struju,vodu,kanalizaciju i gas.Izvedene su sve instalacije za struju i vodu.Spoljna stolarija je aluminijumska.Oluci bakarni,izolacija,fasada.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 2333,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran plac površine 23 ara. Površina: 23a -Cena: samo 11.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene -Mirna lokacija – idealno za porodičan život ili odmor Ovakva cena za ovu kvadraturu je prava retkost na tržištu! Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 120.000 €, 84,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*dosadasnja namena - trgovinska delatnost 84 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 81.600 €, 68,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran stan, dvostrano orijentisan, sa podrumom. rRađena kompletna struja i voda, renovirano kupatilo keramika zamenjena. U cenu ostaje kompletan nameštaj u kuhinji i kupatilu. Postoji mogućnost dogovora za kupovinu parking mesta. Postoji mogućnost kupovine sa nameštajem. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 268.005 €, 178,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 50.000 € na 56.650 € dana 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 56.650 €, 41,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 50.000 €
12.03.2026 - 56.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1, 5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a opet dovoljno daleko da imaš svoj mir, tišinu i privatnost. Stan je novija gradnja, površine 41 m², idealno iskorišćenog prostora. Na drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 390.000 €, 422,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajni prostor površine 210m2 sa 5 kancelarija na spratu, 3 toaleta, kuhinja i 4 hale ukupne površine 666m2. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 422m² · 390.000€.

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 68.000 €, 250,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veliko i atraktivno seosko imanje u selu Crnče, sastavljeno od više parcela – neke su povezane, neke razdvojene, ali se isključivo prodaju kao celina, što ga čini savršenim za ozbiljne investitore koji žele prostor sa raznovrsnim mogućnostima. Ključne prednosti imanja:....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov, dobijena građevinsku dozvola . Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Urađena je i prenamena zemljišta u građevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2023.,

www.heroldo.com

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. 42 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 360,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.595 €
20.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2021.,

www.heroldo.com

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. 120 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine 4.500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Dve kancelarije od po 36m2. Obe imaju mokri čvor, postoji mogućnost spajanja u jednu veliku kancelariju. Moguća je i zasebna prodaja cena po kancelariji je 15000 evra. Može i izdavanje 72 m 2 0 1 0 .