• GoHome Professional
nekretnine jagodina - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • nekretnine jagodina - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina

  • Za upit "nekretnine jagodina" pronađeno 2 678 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • namešten
    • uknjižen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 24.300 €, 1213,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa četvrtasta parcela idealna za gradnju kuće. Nalazi se u Trnavi,iza Hostela vegas. Ima dobar prilaz. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.340 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.340 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 66.420 €
15.03.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 26600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište od 266a od toga je 41a pod panjevima jer je nekada bila šuma i nije obradivo zemljište. Sa dve strane njive postoji put. Trenutno je pšenica na njivi. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 3861,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*blizu glavnog puta, uska i dugačka parcela. U blizini se nalaze hale i proizvodna postrojenja! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 225.000 €, 400,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Za sve one koji žele da nastave biznis izdavanja apartmana stan-na-dan. Objekat se nalazi na samo 400 metara od Aqua parka. Sedam apartmana opremljena za izdavanje: -dva trokrevetna -četiri četvorokrevetna -jedan petokrevetni Objekat se prodaje potpuno namešten, računajući....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.600 €, 7478,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište 74,78 ari,njiva 5 klase i šumsko zemljište 13 ari ,šuma 5 klase. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se uz mogućnost i kupovine zidane garaže u dvorištu zgrade od od istog vlasnika i većim raščišćenim podrumom od 7 m2 koji se nalazi odmah na ulazu....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 10 ari u selu Voljavče. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.000 €, 762,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.indomio.rs

Plac na Đurđevom brdu, gradsko-građevinsko zemljište. Prilaz placu makadam. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.790 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase sa pogledom na Aqua park. Troškovi su svedeni na minimum, stan ima sopstveni vodomer, radijatore na struju, klimu.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.000 €, 1334,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine. Mogućnost gradnje postoji, a svi priključci (struja, voda, kanalizacija) su dostupni, s obzirom na to da se plac nalazi u naseljenom mestu. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 82.000 €, 120,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2023.,

www.heroldo.com

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju i gradski vodovod. Kuća ima 2 posebna ulaza, iz jednog se ulazi u opremljenu garsonjeru koju možete da rentirate. Grejanje na TA peć i čvrsta....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden je gas. Kuća, Jagodina | Prodaja · 250m² · 200.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 101.600 €, 5080,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Parcela na prodaju površine 50,80 ari na odličnoj lokaciji. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 130.000 €, 560,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Пословно стамбени објекат на 33 ари земљишта, (може и имање од 2,8 хектара у комплексу је али би била посебна цена). Објекат површине 460 квм, са свим дозволама, од чврсте грађе (бетон, блок) у три нивоа на плацу од 33 ара. Грађевински завршен, термо изолован споља и унутра. Две хале,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 24,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 100.000 € na 80.080 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2023 - 99.738 €
20.05.2025 - 124.226 €
12.06.2025 - 115.495 €
02.09.2025 - 100.000 €
26.03.2026 - 80.080 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2023.,

www.heroldo.com

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 78.650 € na 81.184 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 81.184 €, 51,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 74.842 €
20.04.2026 - 78.650 €
26.04.2026 - 81.184 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja PDV-a. Struktura stana: Prostrana dnevna soba idealna za opuštanje i druženje Kuhinja povezana s dnevnim boravkom – praktična i svetla....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 240,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.07.2022. - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2022.,

www.heroldo.com

Kuća u Donjem Štiplju sa placem od 152a i ribnjakom 240 m 2 5 1 1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 16.500 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 20 ari na Koloniji. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 4.539.000 €, 2670,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Novom Laništu površine 26,7a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.367 €, 106200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju deset ipo hektara u ataru sela Miloševo .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 5975,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Kočinom selu, površinr 59,75a. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-575 (od ukupno 576)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>