• GoHome Professional
nekretnine NIŠ - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • nekretnine NIŠ - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NIŠ

  • Za upit "nekretnine niš" pronađeno 12 042 nekretnina - prosečna cena 1.302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 4.sprat
    • potkrovlje
    • uknjižen
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, 44.400 €, 29,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov dvoiposoban stan sa parking mestom na Bubnju, novogradnja Stan se nalazi u novoj zgradi na Bubnju, ul Svetislava Trgojevica na IV-spratu sa liftom, povrsine od 60m2 i grejanjem na struju. Izvedene instalacije za klima uredjaj. Na podu je Nemacki tarket 12mm debljine, stolarija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2. Sastoji se iz prizemlja, sprata I potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, četri sobe I kupatila. Na spratu je slican raspored kao u prizemlju plus terasa. Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 181.000 €, 84,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i tri lođe. Na podovima je parket, stolarija je drvena. Stanu pripada podrumska prostorija. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum. Sastoji se iz ulaznog dela, visenamenske prostorije i terase. Nalazi se na placu od 9 ari. Kuca ima vodu, ima odobrenje za prikljucak struje. Potrebna izvesna ulaganja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.000 €, 60,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se pojavi stan u centru, onda je ova ponuda možda baš za Vas. Prodaje se stan dvoiposobne strukture, površine 48m2 na VII spratu stambene zgrade sa liftom koji ide do V sprata. Maksimalno iskorišćen i funkcionalan prostor su glavne odlike stana.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 10.000 €, 1119,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 1119m2. Plac je poljoprivredno zemiljište, okružen je kućama, u neposrednoj blizini Južne Morave. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.960 €, 54,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 53,69m2, nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 217.000 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi sprat su potpuno funkcionalni za život, identičnog rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 97.960 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 944,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je pravougaonog oblika, dozvoljena je gradnja stambenih objekata niskih gustina, a dopunska namena su objekti za komercijalne usluge, trgovinu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Blagoja Parovića, Medijana, 240000€, 81m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Blagoja Parovića, Medijana Blagoja Parovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 225.060 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Trg Pavla Stojkovića, Medijana, 225060€, 110m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Trg Pavla Stojkovića, Medijana Trg Pavla Stojkovića.

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 54.000 €, 2879,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Vrtištu u vikend naselju- potes Delnice. Nalazi se u blizini mlekare Milk House. Plac se sastoji od tri parcele, ukupne uknjižene površine 2879m2, Dve parcele su gradsko građevinsko zemljište, osim ulazne parcele, koja je poljoprivredno i ima u svakom slučaju....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 55.000 €, 1386,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se šumsko zemljište na pristupačnoj lokaciji Sićeva, pogodno za više namena.Površina dela koji se prodaje je 1.386 m2. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 158.000 €, 109,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Trg Pavla Stojkovića, Medijana, 158000€, 109m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Trg Pavla Stojkovića, Medijana....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 380.000 €, 360,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vojvode Tankosića, Medijana, 380000€, 360m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Vojvode Tankosića, Medijana Vojvode Tankosića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u centru, ul.Generala Milojka Lešjanina, nedaleko od Ekonomskog i Pravnog fakultet Stan je kompletno renoviran. Po strukturi je četvorosoban, uknjižena površina stana je 80m2 + terasa Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom + ostava, tri spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, kupatila, jedne spavaće sobe, jedne sobe koja je prepravljena u kancelariju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 82,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Njegoševa, Palilula, 128000€, 82m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Njegoševa, Palilula Njegoševa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 66,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje. U stanu je centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Igmanska, Palilula, 73000€, 28m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Lokal, Igmanska, Palilula Igmanska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 372.000 €, 155,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva velika dnevna boravka, dve kuhinje, četiri spavaće sobe, četiri terase i po dva kupatila i toaleta. Na prvom spratu novije zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 108.000 €, 270,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti (neka manja proizvodnja, pekara, magacinski prostor), a moguće je i prepraviti u stambeni prostor. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje, stolarija je drvena, na podu je laminat, a ima i visoke plafone koji su....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 250.000 €, 7069,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 7069m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. Plac, Niš....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.720 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, prostranog kupatila i dve spavaće sobe, od kojih jedna soba ima izlaz na terasu. Trenutno je u fazi izgradnje, pa postoji mogućnost odabira....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 55.000 €, 1515,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1515m2. Nalazi se u delu koji je predviđen za izgradnju uslužnih objekata različite namene hoteli, restorani, sportsko rekreativni centri itd. Ima izlaz direktno na glavni put i pravilnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 361.200 €, 154,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi na 4. spratu moderne zgrade sa dva lifta (ukupno 6 spratova), što pruža idealan balans između visine i dostupnosti. Struktura stana je izuzetno....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 83.000 €, 1556,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokacija za izgradnju koja se sastoji iz dve katastarske parcele, uz Gabrovački put, u blizini restorana "Bolji život". Namena lokacije je poslovanje i stanovanje. Obavezna je izrada urbanističkog projekta. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 10.500 €, 1502,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac, površine 1502 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 319.300 €, 6200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Niškoj banji, nedaleko od kružnog toka, gradsko građevinsko zemljište, površine 6200m2, širine 66m. Pogodan je za gradnju poslovnih objekata. Uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 310.000 €, 290,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54 ara. Sve etaže su identične i sastoje se od ulaznog hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje sa, dnevnom sobom koja ima izlaz na veliku terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.000 €, 39,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan stan od 1.5 soba, smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, u blizini Doma zdravlja. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila terase Opremljen je potpuno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 722)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>