• GoHome Professional
nekretnine NIŠ - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine NIŠ - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NIŠ

  • Za upit "nekretnine niš" pronađeno 12 042 nekretnina - prosečna cena 1.302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.indomio.rs

CENTAR - STROGI 72 III CG 160.000 Prodaje se luksuzan, kompletno renoviran i moderan trosoban stan ukupne povrsine 72mkv, na III spratu stambene zgrade u najstrozem centru grada. Sastoji se od centralnog predsoblja, tzv. kombinovane sobe (velike dnevne sobe sa kuhinnjom i trpezarijom),....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 32.000 €, 1187,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac pored Auto-puta, u blizini Matejevačke petlje, u budućoj poslovnoj zoni, pravougaonog oblika, poljoprivredno zemljište površine 1187m2. Uknjižen, privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ćele Kula, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciju u centru grada, u blizini stadiona Čair. Stan idealne strukture koji sa 60m2 ima čak 3 spavaće sobe i zaseban dnevnotrpezarijski prostor sa kuhinjom. Predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije, kupatilo, toalet, terasa. U cenu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 94.800 €, 3678,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 3678m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 38m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 103.950 €, 47,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji u Durlanu u stambenoj zgradi koja ima P+4 sprata. Stan je površine 47,25m2, na I spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stanovi su veoma kvalitetne i moderne gradnje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.283 €, 51,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Branko Bjegović, 167.079 €, 101,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, koja obezbeđuje mir, čist vazduh, odličnu povezanost sa centrom grada i blizinu škole i vrtića. Vrhunski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Kupovina isključivo putem keša. Za još informacija pozovite ili posetite naš sajt. Poslovni prostor / Lokal, Niš - Centar | Prodaja · 25m² ·....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 31.000 €, 381,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u naselju Šljaka. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 3,81ari. Odličan za gradnju. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim brojem....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 570.000 €, 176,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Objekat je ukupne površine 176m2, u osnovi 71m2. Lokal se sastoji od prizemne etaže i dve galerije, koje su podeljene u dva nivoa, dva mokra čvora, magacinskog dela i izdvojene višenamenske prostorije....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 151,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Romanijska, Medijana, 240000€, 151m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Romanijska, Medijana Romanijska.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 257.750 €, 660,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina i radionice. Na prvom spratu je prostor u sivoj gradnji, na drugom spratu postoji devet soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog podruma na prvom nivou, zatim se spoljašnjim stepenicama dolazi do sprata koji je prostor za stanovanje i sastoji se od ulaznog dela i iz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 74.000 €, 45,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, na odlicnoj lokaciji, u blizini Vojne bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila i dve terase (izlaz na terase ima iz dnevne sobe i spavaće sobe). Stan je delimično renoviran, na šestom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 51,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na petom spratu, u nadgradjenom delu stambene zgrade bez lifta, u neposrednoj blizini gradske bolnice i medicinskog fakulteta. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.500 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 63.500 €, 3511,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Camurliji, preko puta mlekare Milk House, nekih 500 metara od glavnog puta. Plac je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljiste. Nema asfalta do placa. Uknjizen. Svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji kod Delte. Površine je 67m2 (64m2+3m2 terase), na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Odličan i funkcionalan raspored su glavne odlike stana. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo lep,četvorosoban stan P=82m2,duplex na trećem spratu novije zgrade, 2015god zidana. Stan je prostran,svetao i sastoji se od : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,hodnika,kupatila. Na podu je hrastov parket,pvc stolarija,Stan je uknjižen....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 123.600 €, 3052,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, lep plac u Novom Selu u blizini naplatne rampe Niš-jug. Plac je pravougaonog oblika, uknjižene površine 3052 m2, prilaz placa je sa jedne strane asfaltom a sa druge strane nasipanom rizlom, u blizni su priključci za vodu, struju. U katastru upisano kao poljoprivredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji se od višenamenske prostorije, izdvojene manje kuhinje i toaleta Grejanje je centralno.. Uknjižena površina 31 m2. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Na podu je parket, stolarija je aluminijumska, grejanje je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe,manje kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je centaralno grejanje. Stolarija je drvena. Stan je u izvornom stanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u tc Kalča. Lokal je površine 50m2. Nalazi se na prvom spratu,ima prirodno svetlo i sopstveni mokri čvor.Orijentisan je prema pešačkoj zoni i u solidnom je stanju.Moguća je zamena za automobil ,stan ili građevinske radove.Ovo je samo deo naše ponude, za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 396.650 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Prokupačka, Medijana, 396650€, 450m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Prokupačka, Medijana Prokupačka.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 180.000 €, 2944,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada. Površina placa je 30 ari, pored asfaltog puta. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.600 €, 84,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 10.000 €, 1068,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 1068m2, pravougaonog oblika. Vodi se kao građevinsko zemljište, kompletno je pod šumom, u izuzetnom prirodnom okruženju. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite nas sajt. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 39.500 €, 3800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Novom Selu, 38 ari. Nalazi se u građevinskom području, u blizini puta i komunalne infrastrukture. Uknjižen je i vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 87.705 €, 46,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 46.16 m u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 55.500 €, 26,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Aleksandra Petrovića, Palilula, 55500€, 26m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Aleksandra Petrovića, Palilula Aleksandra Petrovića.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 75.000 €, 1754,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina 1 kroz 2. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine, uknjiženih 48 a realnih oko 60m2 plus oko 20 m2 pod nadstrešnicom. Lokal je pogodan za različite namene. Nalazi se kod Durlanske pijace, na odličnoj lokaciji i ima sopstveni prilaz za kombi ili neko veće transportno vozilo, kao i besplatan parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 83.000 €, 50,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan u blizini parka Svetog Save na četvrtom, poslednjem spratu zgrade. Stan je po strukturi duplex. Na donjoj etaži se nalaze ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na terasu. Stepenicama se izlazi na drugu etažu na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.440 €, 47,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, NIŠ, 4.000 €, 541,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Jelašnici, površine 541m2. Put do parcele je makadam, plac je nepravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište, postoji mogućnost priključka na vodu i struju. Front u zadnjem delu oko14m. Uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina. Za više informacija slobodno....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.000 €, 659,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 659m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini hotela Svetlost. Izlazi na glavni put i postoji mogućnost priključka na komunalnu infrastrukturu. Vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.900 €, 86,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat u kuci povrsine 86m2, u mirnom delu grada. Stan je po strukturi dvoiposoban i sasoji se od ulaznog hodinka, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe i toaletom. Sprat kuce ima svoje pripadajuce dvoriste kao i garazu. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 34.000 €, 16,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal, u prizemlju stambene zgrade, površine 16.4m2, preko puta osnovne škole Čegar. Pogodan je za advokatsku kancelariju, knjižaru, menjačnicu Lokal je upisan u katastru sa udelom svojine 1/1. Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 722)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>