• GoHome Professional
nekretnine NIŠ - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • nekretnine NIŠ - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NIŠ

  • Za upit "nekretnine niš" pronađeno 12 042 nekretnina - prosečna cena 1.302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • podrum
    • lift
    • renovirano
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, sredjen, izuzetno funkcionalan stan, u novom kompleksu zgrada, iznad Čaira, prodajemo stan površine 66 kvm, na trećem spratu, u zgradi sa liftom. Stambeni objekat useljen je u 2021 godini, gradjena po svim standardima i pravilima. U cenu stana uračunata je i garažno mesto....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 69,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne velike celine koja se može pregraditi u dve nezavisne, zavisno od potrebe budućeg kupca. Lokal ima dva ulaza i dva mokra....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ćirila i Metodija, Medijana, 154000€, 75m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Ćirila i Metodija, Medijana Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.000 €, 54,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana, 119000€, 54m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana Generala....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 141.500 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 243.200 €, 72,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana fasade ventilisana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 89.098 €, 35,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan da pruži moderan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta, Kliničkog centa i vitalnih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Plac je površine 2,64 ara. Kuća je u osnovi 89m2 i sastoji....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 252.956 €, 115,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan ima prelepu terasu na uglu zgrade. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen je tako da odgovara različitim potrebama svih generacija i različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 205.000 €, 89,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.400 €, 31,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Manji stanovi (31–46 m²) Funkcionalni raspored Dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa (zavisno od jedinice) Spratnost: I-V | Orijentacija: dvorište / kej Dodatne informacije: Kvalitetna gradnja i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Stanoja Glavaša, Medijana, 130000€, 180m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Stanoja Glavaša, Medijana Stanoja Glavaša.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.450 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vranjanska, Medijana, 151450€, 70m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Vranjanska, Medijana Vranjanska.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 16.000 €, 935,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parcela od 935m2, pogodna za izgradnju kuće ili vikendice. U blizni su kuće i dostupni su svi priključci , za struju vodu i kanalizaciju. Svojina je privatna 1 kroz 1. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 92.280 €, 60,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal je uknjižen na 30m2 plus galerija sa istom kvadraturom, ukupno 60m2. Lokal je uličnog tipa, idealan za advokatsku kancelariju ili neku prodajnu namenu, manji kozmetički salon itd, zbog blizine centra grada, Osnovnog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 4.150 €, 520,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac 520 m2 u blizini glavnog puta s pravom nužnog prolaska. Plac je poljoprivredno zemljište. Priključci za vodu i struju su u neposrednoj blizini. Širina placa je 7m. Idealan je za voćnjak i postavljanje kontejnera ili kamp prikolice. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 122.400 €, 5164,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 5164m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 53m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 136.910 €, 48,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 149.830 € na 161.250 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 161.250 €, 79,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 149.830 €
25.02.2026 - 161.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 78,65m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem sa puno zelenila i raznih kulura.Blizu centra ali izmešteno iz gradske gužve, pruža mogućnost ugodnog života za višečlanu porodicu. Vredi pogledati. Kuća, Niš....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 163.700 €, 87,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Episkopska, Medijana, 163700€, 87m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Episkopska, Medijana Episkopska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.330 €, 54,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills.(Durlan)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills. Cena je 1390E/kvm, ne postoji mogućnost povraćaja PDV-a. Stan se nalazi u polusuturenu ali je izuzetno lepo osvetljen. Funkcionalan raspored prostorija,visoki....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 219.200 €, 98,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 170.000 €, 240,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je investicija za miran porodični život. Plac je površine 946m2. Kuća ima dve etaže (P+1). Sastoji se ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i terase. Prostorije....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Gabrovcu. Plac je velicine 20 ara, na samom izlasku iz sela, pored asvalta, ispred Gabrovackog Manastira. Postoji mogucnost prikljucka na vodu i struju. Za više informacija javite se. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska stajališta, obdanište, škola, sve neophodno za normalan zivot, na 5 minuta vožnje do samog centra grada. Kuća se sastoji od ulaznog dela,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 119.675 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 175.000 €, 260,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Trudbenička, Crveni krst, 175000€, 260m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Trudbenička, Crveni krst Trudbenička.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.200 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran trosoban stan od 72.41 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe , kupatilo i toalet terasa i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima je potreban dodatni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 207.250 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.52m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko ste u potrazi za savršenim stanom u centru grada, ne propustite ovu jedinstvenu priliku! Na prodaju je komforan troiposoban stan površine 98,2m2, smešten na II spratu moderne stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan je pažljivo projektovan kako bi zadovoljio sve potrebe savremene....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 180.000 €, 204,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Donja Vrežina. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji na periferiji naselja, Kuća je ukupne bruto površine 204m2, sastoji se od dve etaže i podruma sa garažom. Sve je povezano unutrašnjim stepenicama. Prizemlje se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe sa terasom,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 9.745 €, 583,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac 583 m2, ispod Stadiona Mašinac, izlazi na Čemerničku ulicu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se u nasaljenom delu, u blizini su priključci za struju i vodu, po informaciji za lokaciju najverovatnije je moguće samo postavljanje kontejnera. Plac je na ravnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 100.700 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

DIREKTNA Prodaja Stanova Novogradnja Durlan kod osnovne skole Njegos i Benetona, pesackim mostom na 5 minuta od Delte, stanovi od 53m2, 57m2 i 71m2 na spratu, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe i kupatilom. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na prvom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 280.000 €, 1311,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor na samom ulasku u Donje Međurovo. Na odličnoj je poziciji, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin, hladnjača i slično). Objekat je površine 1311 m2, sastoji se iz tri dela. Objekat broj 1 se sastoji od prizemlja i sprata površine 478 m2, u....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.400 €, 1384,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jako lep plac u selu Prosek, 1384m2. U pitanju su 3 spojene parcele, moguća i pojedinačna kupovina. Plac ima priključak za vodu, dok je priključak za struju u neposrednoj blizini. Uknjiženo, svojina 1/1. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 722)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>