• GoHome Professional
nekretnine NIŠ - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • nekretnine NIŠ - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NIŠ

  • Za upit "nekretnine niš" pronađeno 12 042 nekretnina - prosečna cena 1.302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Jelašinička, Pantelej, 200000€, 115m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan u kući, Jelašinička, Pantelej Jelašinička.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.000 €, 95,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Narodnih heroja, Medijana, 147000€, 95m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Narodnih heroja, Medijana Narodnih heroja.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 231.500 €, 102,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan červorosoban stan, površine 102m2 u samom centru grada, iza Dušanovog Bazara. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade bez lifta. Zgrada je veoma kvalitetna. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kuhinjom. Spoljašna stolarija je drvo aluminijum,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Triglavska, Medijana, 145000€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Triglavska, Medijana Triglavska.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 460.000 €, 560,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena od centra na svega 3km. Izgrađena je planski i po evropskim standardima, te pruža mnogo mogućnosti u uređenju enterijera shodno potrebama budućeg....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 204.000 €, 203,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za razne delatnosti. Ima izlaz na dve strane i portale. Prethodna namena je bila riblji restoran. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....