• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2" pronađeno 10 594 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u najstrožem Centru u okviru pešačke zone. Objekat se sastoji od podruma i prizemlja. U okviru prizemlja tri odvojena lokala svaki sa mokrim čvorom. POSTOJI MOGUĆNOST IZGRADNJE JOŠ DVA SPRATA I TERASE POVRŠINE 100m2. Potrebno renoviranje. Odlična investicija, pogodno....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2'
130.000 €
39.990 €
45.000 €
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 115.980 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam objekat koji se nalazi na Mišeluku, zgrada je završena a stan je ostavljen da se opremi po zeljama i potrebama kupca. Izuzetan kvalitet gradnje, perfektna nekretnina na samo nekoliko minuta voznje od centra Novog Sada. Sam kraj u kom se zgrada nalazi, je veoma miran,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3. 0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan stan u novogradnji visokog kvaliteta. Prostorije: prostran dnevni boravak, dve velike spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo i dve terase.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 123.200 €, 80,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026. - 123.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.000 €, 80,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veliki troiposoban stan na Bulevaru. Odličan stan, da dobrim rasporedom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.000 €, 80,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Odlican stan u novogradnji, ozakonjen, pravosnazno resenje o ozakonjenju. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu od 30m2, kojoj ima pristup samo ovaj stan, terasa ogradjena, dva moka cvora, mali toalet i veliko kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Topličina, Medijana, 160000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Topličina, Medijana Topličina.

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od skijališta Tornik-u ponudi apartmanske kuće u nizu. Objekat se gradi tako da zadovoljava visoke građevinske standarde i ekološku i energetsku efikasnost. Izgledom se uklapaju u prirodni ambijent i koncept samog okruženja, grade se od drveta belog bora. Alu-stolarija, drveni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 229.000 €, 80,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trosoban, 80 m2 + dve lođe 7m2, na drugom spratu od 8 spratova, cg, dva lifta, interfon, video nadzor, podrum, slobodan parking oko zgrade. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija sa izlaskom na jednu lođu, odvojena kuhinja sa izlaskom na drugu lođu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, wc, 3 spavaće sobe i špajza).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dunavska, Sremska Kamenica, 160000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Dunavska, Sremska Kamenica Dunavska.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 80,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.heroldo.com

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje i potkrovlje. U prizemlju kupatilo, hodnik, dnevna soba sa kuhinjicom, u potkrovlju galerija i 1 spavaća soba. Sve sobe imaju otvoreni pogled....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstvljamo vam renoviran trosoban salonski stan. Stan se nalazi u neposrednoj blizini centra, na svega nekoliko minuta hodanja. Stan je kompletno renoviran, dvostrano je orijentisan. Visina plafona je 3 metra, tako da je stan pogodan kako za život, tako i za vid neke doktorske ordinacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, kupatila, jedne spavaće sobe, jedne sobe koja je prepravljena u kancelariju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.330 €, 80,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ćirpanova, Novi Sad, 188330€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ćirpanova, Novi Sad Ćirpanova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102476 - Cena je 180 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Adicama. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i terase sa ostavom. Grejanje je etažno - podno na toplotne pumpe. Izuzetno lep,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća na odličnoj lokaciji - centar naselja Bagljaš. Prizemna. Površine 80 m2 + pomoćni objekti 75 m2, na placu površine 599 m2. Ulična širina fronta okvirno 15 m. Savršena lokacija za pokretanje sopstvenog posla, poslovni objekat... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 119.000 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% Barska.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.000 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji , na 200 metara od Point centra u Kaluđerici. Izvorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Kaluđerica, Izvorska,kvalitetna novogradnja u mirnom delu naselja.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – do ulice, površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje,trofazna struja, kanalizacija, uknjiženo 1/1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Ćupriji, u neposrednoj blizini osnovne škole 13. oktobar. Idealna prilika za porodice koje žele miran i komforan život po izuzetno pristupačnoj ceni Kuća je u odličnom stanju, sa funkcionalnim rasporedom: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Miroslava Krleže, Zvezdara, 195000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Miroslava Krleže, Zvezdara Miroslava Krleže.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5, cg, 5/5, lift, podrum. U neposrednoj blizini Savskog trga kao i Beograda na vodi. Stan u predratnoj zgradi u potkrovlju. U dobrom stanju sa mogućnošću proširenja. Agencijska provizija 2% Agent: Grujić Dragan br. licence 1638 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 207.560 €, 80,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu, dobre orijentacije, svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, kupatilo i lepe dve Terase ističe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Mar 2027 . Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3,5-soban stan smešten na mirnoj lokaciji, a svega 5 minuta od Čair, što ga čini idealnim spojem urbanog života i svakodnevnog mira. Stan je dupleksnog tipa i izuzetno je praktično organizovan. Donji nivo obuhvata: dnevni boravak povezan sa trpezarijom zasebnu kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.110 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme, cena sa pdv-om. Rok izgradnje novembar 2026. šifra:544252 b122 Terasa.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 32.000 €, 80,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – Trosobna kuća površine oko 80m2 + ne završen pomoćni objekat na placu površine 7.2 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 200000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija. 80 m 2 1.5 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika kuća u Aleksandrovu pogodna za izdavanje. Sastoji se od glavnog objekta koji se sastoji od hodnika, kuhinje, kupatila, velikog dnevnog boravka, i tri zasebne sobe. Ispod dela kuće je podrum. U dvorištu je još jedan objekat koji se sastoji od jednog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem kredita. - Uknjižen na 79 m2. . - Zgrada novije gradnje. - Zasebno dvorište za stanare. - Mogućnost kupovine parking mesta. . - Velika terasa. - Dve komforne spavaće sobe. - Komforan ulazni hodnik. - Etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za kupovinu splava na jednoj od najtraženijih lokacija – na Adi! Ovaj splav predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i uživanja u prirodnom okruženju, idealan kako za odmor, tako i za duži boravak. Površine 80 m², splav je pažljivo organizovan i maksimalno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>