• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2" pronađeno 10 617 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • potkrovlje
    • bazen
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
19.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.100 €, 80,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA, NADOMAK CENTRA! Stan je ulično orijentisan. Cena sa pdv-om. Prodaja putem stambenog kredita. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Italijanska granitna keramika prve klase. Hrast parket prve klase proizvođača Tarkett. Stolarija sedmokomorna nemačkog proizvođača Schuco.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas 021/21-00-690 Terasa.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se samostalna prizemna kuća površine 80kvm na placu veličine 279kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i toalet. Na podovima je parket i keramika. Drvena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.920 €, 80,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Branka Krsmanovića, Medijana, 155920€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Branka Krsmanovića, Medijana Branka Krsmanovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 157.500 €, 80,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, trosoban stan u novoizgradjenom kompleksu u Jajincima. -Prostran dnevni boravak -Dvostrana orjentacija -U sklopu stana je veliko popločano ograđeno dvorište od 40m2 -Blizina prodavnice, škole, autobuske stanice Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.330 €, 80,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ćirpanova, Novi Sad, 188330€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ćirpanova, Novi Sad Ćirpanova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 181.280 €, 80,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, TROSOBAN STAN, 80 m2. Oglašavamo prodaju klasičnog trosobnog stana na Limanu 4. Stan se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, terase, stan je za komplet renoviranje. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008505 (....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za mirno porodično stanovanje. Nedaleko su škola, više marketa, pošta, autobusko stajalište. Po strukturi je trosoban, uknjižene površine 80m2, sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vračar, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća u zajedničkom dvorištu, sa izlaskom na dve ulice. Ima podrum od 16m2, prizemlje gde se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i jedna spavaća soba, na spratu je kupatilo, jedna spavaća soba i terasa. Sprat ima kosinu na jednoj strani koja se može ukloniti i dograditi još jedna soba.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.090 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Janka Čmelika, Novi Sad, 189090€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Janka Čmelika, Novi Sad Janka Čmelika.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 217.250 €, 80,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim parkingom u dvorištu i ispred zgrade, u izgradnji do kraja 2026. godine. Visok kvalitet gradnje, pažljivo projektovani stanovi,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

**NOVOGRADNJA-PETROVARADIN*** Oglašavamo prodaju NOVOG četvorosobnog stana u mirnoj ulici u Petrovaradinu. Stan se sastoji od tri sobe,dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom,kupatila i prostrane terase.Grejanje na gas,niži troškovi stanovanja. Oko zgrade puno zelenila i mesta za parkiranje.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 80,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - Trosobna kuća površine oko 80m2 + ne završen pomoćni objekat na placu površine 7.2 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.920 €, 80,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan stan, koji se nalazi na prestižnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića u neposrednoj blizini parka Svetog Save i tržnog centra Delta planet, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pijace, pošte, vrtića, Osnovne škole. Još jedna ključna prednost jeste to što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija u samom centru grada. U pitanju je salonski stan površine 80m2, koji se nalazi na drugom spratu manje zgrade bez lifta, jedini stan na spratu, što pruža dodatni mir i privatnost. Struktura: trosoban stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.850 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

41667, 063 547 298 Branka, Komforan trosoban stan na drugom spratu u manjoj zgradi bez lifta. Promenjena je spoljna PVC stolarija. U dnevnom boravku postoji mogućnost preuređenja, rušenja zida između kuhinje i dnevnog boravka. Ima tri terase i jedan francuski balkon. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Bulevar kralja Aleksandra Prvog Karađorđevića, Savski venac, 149000€, 80m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dušana Vukasovića, Novi Beograd, 190000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dušana Vukasovića, Novi Beograd Dušana Vukasovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.indomio.rs

*Direktna Prodaja*Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu,dobre orijentacije,svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe,predsoblje,kupatilo i lepe dve Teraseističe se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na iznajmljivanje se nudi prostran stan smešten u samom srcu grada. Stan se proteže na dva nivoa, s ulazom iz centralnog hodnika. Prvi nivo obuhvata udobnu dnevnu sobu, modernu kuhinju s trpezarijom, prostrano kupatilo i terasu idealnu za uživanje na otvorenom. Drugi nivo je povezan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.850 €, 80,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji vrhunskog kvaliteta i opreme! Sinergija luksuznog življenja, elitne lokacije i vangradskog mirnog ambijenta. Idealan za miran, porodičan život, ali bez bilo kakvih odricanja! Cena sa PDV-om. Preporuka! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/petrovaradin-miseluk/502460....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.600 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stevana Todorovića, Novi Sad, 204600€, 80m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Stevana Todorovića, Novi Sad Stevana Todorovića.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.180 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 23.500 €, 80,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća sa kvalitetnio izvedenim grubim građevinskim radovima do prve ploče (9 x 9 met.). Nalazi se na odličnoj lokaciji u gornjem, ravnom delu Mramorskog brda, na uglu dveju asfaltiranih ulica, u okruženju lepih i kompletno komunalno opremljenih vikendica. Na ravnom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dunav - Manastrirska rampa - vikendica površine oko 80m2 sa terasom koja gleda preko reke Dunav na ušće Morave na placu površine 4,9 ara. Objekat ima široku nadstrešnicu ispred ulaza i sa zapadne strane. Gradska voda + struja. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.300 €, 80,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan stan sa tri spavaće sobe. Nekretnina je uskoro useljiva(maj mesec). Cena je sa PDV-om i parking mestom. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika kuća u Aleksandrovu pogodna za izdavanje. Sastoji se od glavnog objekta koji se sastoji od hodnika, kuhinje, kupatila, velikog dnevnog boravka, i tri zasebne sobe. Ispod dela kuće je podrum. U dvorištu je još jedan objekat koji se sastoji od jednog stana u prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor površine 80 m2 koji se nalazi u širem centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Lokal se nalazi u prizemlju stambene zgrade, orjentisan prema ulici. Prigodan lokal za različite vrste delatnosti.Postoji mogućnost dokupljivanja i još prostora....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 52.000 € na 70.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOKO BANJA, 70.000 €, 80,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 52.000 €
22.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, površine 80m2 na placu 6a, i ostalim placevima koji su oko same kuće ukupne površine 51a sa ucrtanim objektom. Kuća se nalazi na Bovanskom jezeru, 12km od Soko Banje i 18km od Aleksinca. Od glavnog puta koji vodi za Soko Banju, kuća je udaljena 300m. Čvrste gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam trosoban stan površine 80 m², smešten na šestom spratu stambene zgrade na Bulevaru Oslobođenja u Novom Sadu. Površina: 80 m². Prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i terasa. Zgrada poseduje lift, što olakšava pristup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade sa čak tri lifta, u jednom od najtraženijih delova grada – na Detelinari. Stan je odlično organizovan na dve....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Porodičnu kuću u srcu Salajke na placu 423 m2 sa svom neophodnom infrastrukturomKuća je starije gradnje,poseduje Lokal koji je bio u radu,funkcionalna je,ima kolski ulaz,nalazi se u lepoj uliciPlac je u Idealnom delu sa komšijom Posebno izdvajamo osim dobrog komšiluka,blizinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nesvakidašnja nekretnina u samom centru grada sa velikim potencijalom, za poslovne i stambene namene. - Prizemlje cca 98m2 - Potkrovlje cca 45m2 - Uknjiženo kao stan, na 80m2 - Salonska visina prisutna u obe etaže (3,8m+3,8m) - Izuzetno prometna lokacija - Prizemlje: ulazni....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 195.000 € na 216.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 216.000 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
13.03.2026 - 216.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 97.850 €, 80,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3090502 Uknjižena kuca u Karlovcima blizu Gimnazije. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. U dvorištu postoji pomoćni objekat sa jednom velikom sobom, kuhinjom i kupatilom. Postoji ozidan manji objekat prilepljen za glavnu kucu. Kuće mogu biti pogodne....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Ćupriji, u neposrednoj blizini osnovne škole 13. oktobar. Idealna prilika za porodice koje žele miran i komforan život po izuzetno pristupačnoj ceni Kuća je u odličnom stanju, sa funkcionalnim rasporedom: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, dve spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 444)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>