• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2" pronađeno 10 659 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • dvorište
    • lift
    • kablovska
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 140.000 €, 80,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u centru Višnjičke banje, u blizini prevoza, super marketa, pijace, škola, vrtića. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i terasa koja ima 20 kvadrata. Uknjižen na 57m2 korisne površine. GREJANJE - CG, sprat PR/4, TERASA, PARKING ID oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 135.960 €, 80,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41541, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dnevnim boravkom, iz hodnika u 2 sobe i 2 mokra ćvora, 2 terase. Treći sprat, nema lift. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji renomiranog investitora, različitih struktura i kvadratura, pozicionirani u samom centru Ćuprije, na izuzetno atraktivnoj i funkcionalnoj lokaciji. Projekat se realizuje u skladu sa savremenim standardima gradnje, uz pažljivo odabrane materijale i visok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2'
35.000 €
40.000 €
165.000 €
  Kuća, POŽAREVAC, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca Pozarevac, Hajduk Veljkova, 80 m2, 2a, delimicno renovirana, prokljucak za gas pored objekta .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3. 0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan stan u novogradnji visokog kvaliteta. Prostorije: prostran dnevni boravak, dve velike spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo i dve terase.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 185.000 € na 200.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 185.000 €
19.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle, Energoprojekt gradnja. Zgrada uredno održavana sa toplotnom izolacijom i odličnim grejanjem. Stan je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ima veliku prelepu terasu. Ostaje kompletan nameštaj. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika,na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane,sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, 80 m2 - Veternička rampa, 130.000 euraNa prodaju četvorosoban stan površine 80 m2 na odličnoj lokaciji - Veternička rampa, idealan za porodično stanovanje!Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnom i porodičnom kraju sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika nadkrivena terasa na koju se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 80,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo svetao, dvorišno orijentisan dupleks. Donji nivo 51m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), jedna spavaća soba, dve terase. Hrastov parket, italijanske sanitarije. Gornji nivo, oko 30m2 sastoji se od malog predsoblja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Mar 2027 . Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2021.,

www.heroldo.com

Potkrovlje je nezavršeno, može se pretvoriti u stambeni, zasebni deo. Voda je izvedena za potkrovlje! Odlična lokacija za uživanje u prirodi tokom vikedna! 80 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od skijališta Tornik-u ponudi apartmanske kuće u nizu. Objekat se gradi tako da zadovoljava visoke građevinske standarde i ekološku i energetsku efikasnost. Izgledom se uklapaju u prirodni ambijent i koncept samog okruženja, grade se od drveta belog bora. Alu-stolarija, drveni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.000 €, 80,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Odlican stan u novogradnji, ozakonjen, pravosnazno resenje o ozakonjenju. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu od 30m2, kojoj ima pristup samo ovaj stan, terasa ogradjena, dva moka cvora, mali toalet i veliko kupatilo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 79.000 €, 80,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan uknjižen plac od 11.02 ari u Starim Banovcima širine do puta 15m, pozicioniran u mirnoj ulici u blizini stadiona, u formiranom naselju gde su pretežno nove kuće i vikendice. Na placu je kuća na sprat koja u osnovi ima 45m2. Kuća je kupljena u izgradnji 2000. godine ima građevinsku....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 119.000 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% Barska.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 32.000 €, 80,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – Trosobna kuća površine oko 80m2 + ne završen pomoćni objekat na placu površine 7.2 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 192.600 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Laze Telečkog, Novi Sad, 192600€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Laze Telečkog, Novi Sad Laze Telečkog.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.000 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji , na 200 metara od Point centra u Kaluđerici. Izvorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Kaluđerica, Izvorska,kvalitetna novogradnja u mirnom delu naselja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.270 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051116, SOMBORSKI BULEVAR, TROIPOSOBAN STAN 80m2. . .

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor od 80 kvm, recepcija, 3 ordinacije, 2 toaleta, 2 ulaza, ventilacija, alarmni sistem, protivpozarni sistem, video nadzor, EG, klimatizovano. Ordinacija se izdaje prazna a kancelarijski prostor je opremljen. Prostor je pogodan za biroe, kozmeticke salone,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2022.,

www.heroldo.com

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti 80 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – do ulice, površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje,trofazna struja, kanalizacija, uknjiženo 1/1 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 183.800 €, 80,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054294..Prodaja stanova Novi Sad, Novo Naselje, trosoban, 80m2. Najlepši kraj na Naselju u okruženju punom zelenila, parkova za decu, dovoljno parking prostora. Svi potrebni sadržaji za porodičan život se nalaze u blizini. Kvalitetna Budućnost gradnja, savršenog rasporeda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 110.000 €, 80,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124865, izlog, klima, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada prosecna, parking. U Bulevaru K. Aleksandra, u deluMalog mokrog luga, preko puta osnovne skole uz samu ulici, prodaje se lokal od 80 kvm. Uknjizen kao stambeni objekat ali je uvek funkcionisao kao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.920 €, 80,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Branka Krsmanovića, Medijana, 155920€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Branka Krsmanovića, Medijana Branka Krsmanovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 142.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 149.000 €
28.04.2026 - 142.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 20.000 €, 80,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća u selu Jovac, svega nekoliko minuta vožnje od Ćuprije. Idealna je za one koji žele da pobegnu od gradske buke i uživaju u tišini, čistom vazduhu i prirodi. -Veliko i uređeno dvorište – prostor za odmor, porodična okupljanja ili baštovanstvo -Koš u dvorištu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan na Paliluli. Površine je 80m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i terase....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća na odličnoj lokaciji - centar naselja Bagljaš. Prizemna. Površine 80 m2 + pomoćni objekti 75 m2, na placu površine 599 m2. Ulična širina fronta okvirno 15 m. Savršena lokacija za pokretanje sopstvenog posla, poslovni objekat... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.050 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan 3,5-soban stan smešten na mirnoj lokaciji, a svega 5 minuta od Čair, što ga čini idealnim spojem urbanog života i svakodnevnog mira. Stan je dupleksnog tipa i izuzetno je praktično organizovan. Donji nivo obuhvata: dnevni boravak povezan sa trpezarijom zasebnu kuhinju....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
19.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>