• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2" pronađeno 10 617 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 3.sprat
    • klima
    • renovirano
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SIĆEVO, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica površine 80m2 u vikend naselju Sićevo, koja se nalazi na ograđenom placu površine 1340m2 (13.4ar). Vikendica je u odličnom stanju, bez ikakvih ulaganja, sa voćnjakom i prelepim pogledom na Sićevačku klisuru. U dvorištu vikendice postoji izvor sveže pijaće vode....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 80,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje i potkrovlje.U prizemlju kupatilo,hodnik,dnevna soba sa kuhinjicom, u potkrovlju galerija i 1 spavaća soba. Sve sobe imaju otvoreni pogled....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura , odlična lokacija za investiciono ulaganje, ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika, na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane, sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i sama lokacija kuće je idealana i za pretvaranje u poslovni objekat, jer izlazi na dve ulične strane celom dužinom. Veoma je povolja ponuda i za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, kupatila, jedne spavaće sobe, jedne sobe koja je prepravljena u kancelariju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 212.000 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROSOBAN, 80M2. Na prodaju izuzetno atraktivan trosoban stan od 80m² na traženoj lokaciji Adamovićevog naselja , smešten na prvom spratu (redovna etaža) u manjoj, mirnoj zgradi sa svega prizemljem i dva sprata. Stan odiše funkcionalnošću i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bregalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 222.480 €, 80,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban stan na Limanu 3. Ušuškan od gradske buke, sa dosta parking mesta ispred same zgrade. Kao takav predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. U blizini svih aktuelnih dešavanja, kao i fakulteta, Štranda i pijace. Naša preporuka. Za više....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za porodično stanovanje ili kao investiciju. Raspored prostorija pruža funkcionalnost i komfor, poseduje kupatilo i uslužni toalet što dodatno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 80,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan-duplex se nalazi preko puta Opstine, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spvace sobe i terase. Na spratu, predsoblje, tri spavace sobe i kupatilo. Uknjizen 1/1 na 50 m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam komforan stan u zgradi sa samo 4 stana. Na odličnoj lokaciji, u ulici Teodora Hercla. Stan je odličnog rasporeda i sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka (45 m2), kupatila, dve terase i ostave. Ukupna površina stana iznosi 104m2. Dvostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jakova Galusa, Rakovica, 130000€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jakova Galusa, Rakovica Jakova Galusa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.050 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Nemanjića, u stambeno poslovnom objektu PO1+PO2+P+8. Projektovana površina stana je 80.30m2. Po strukturi stan je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Potkrovlje je nezavršeno, može se pretvoriti u stambeni, zasebni deo. Voda je izvedena za potkrovlje! Odlična lokacija za uživanje u prirodi tokom vikedna! .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u blizini centra Stare Pazove, novogradnja, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, ostave (garderober) i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća za adaptaciju,površine 80m2, nalazi se na odličnoj lokaciji blizu grada.Objekat se sastoji od dve komforne sobe,kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom u jednoj celini,kao i kupatila.Uvedeni svi gradski priključci,struja monofazna.Poseduje malo dvorište. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.700 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

-- IZGRADNJA U BLIZINI NOVOG NASELJA-- Investitor koji prati nove trendove u izgradnji objekata i koristi najsavremenije materijale, sa ciljem poboljšanja energetske efikasnosti i smanjenja troškova , za unutrašnje opremanje stanova koriste materijale prve klase uz prateće garancije.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep porodičan stan u mirnoj ulici na Paliluli, savršen za sve one koji traže udoban i prijatan dom. Stan je površine 80m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Trosobne je strukture i obuhvata funkcionalan raspored prostorija, uključujući ulazni hodnik, prostranu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 84.800 €, 80,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal od 80m2, na atraktivnoj lokaciji, sa dobrim pristupom i mogućnošću adaptacije prema potrebama budućeg vlasnika. Idealno za teretanu, kancelarije, igraonicu i drugi oblik poslovne aktivnosti. Prostor je smešten u suterenu, sa posebnom karakteristikom koja ga čini pogodnim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 153.800 €, 80,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji vrhunskog kvaliteta i opreme! Sinergija luksuznog življenja, elitne lokacije i vangradskog mirnog ambijenta. Idealan za miran, porodičan život, ali bez bilo kakvih odricanja! Cena sa PDV-om. Preporuka! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 42.000 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu selu na oko 60 kilometara od Beograda, pored reke Tamiš, na prodaju kuća od 80 m2, sa 45 ari placa. Kuća starije gradnje, od čvrstih materijala, uz delimično renoviranje odmah useljiva. Kuća ima 2 velike sobe, kuhinju sa trpezarijom kupatilo i predsoblje. Podovi beton, zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054758, LIMAN, DVOIPOSOBAN, 80M2 Predstavljam vam izuzetnu priliku da postanete vlasnik komfornog i funkcionalnog stana na jednoj od najtraženijih Novosadskih lokacija. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene i odlično održavane zgrade sa liftom. U izvornom stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053769, NOVI SAD, LIMAN 4, TROSOBAN, 80M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan u jednom od najlepših delova grada za porodičan život- Limanu 4. Zgrada je okružena parkovima i igralištima a na samo par minuta hoda nalaze se vrtić i osnovna škola. Stan je u izvornom stanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan, višenamenski lokal na sjajnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Mali mokri lug, opština Zvezdara. Lokal je površine 80m2. Poseduje izdvojenu kuhinju kao i kupatilo. Lep i pogodan i kao poslovni prostor ali i za više različitih namena. Dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan na Paliluli. Stan je ukupne površine 72m2+8m2 ostava, nalazi se na IX spratu zgrade sa liftom. Trenutno je podeljen na dva aprtamana i sastoji se od dve spavaće sobe, dva kupatila , ostave u prizemlju, dnevniog boravka, kuhinje sa trpezarijom i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.650 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i Dunava. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište površine 5 ari sa započetim objektom. Parcela se nalazi na idealnoj lokaciji u blizini centra, škole i vrtića. Građevinsko zemljište je u privatnoj svojini 1/1. Lokacija: Krčedin Reg.br.posrednika 1189 Telefon: 065/530-82-05 Cena: 45.000 eura .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 198.000 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054610. PETROVARADIN, STARI MAJUR, ČETVOROSOBAN STAN, 80 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dunavska, Sremska Kamenica, 160000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Dunavska, Sremska Kamenica Dunavska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na fenomenalnoj lokaciji. Stan ima dve spavaće sobe i prostranu dnevnu. Kuhinja je odvojena šankom i ima prirodnu ventilaciju kao što je slučaj i sa kupatilom. Na terasi se nalazi ostava. Ova nekretnina se nalazi u blizini Socijalnog, kao i blizu centra. Parking mesto....

 
 
 
  Stan, UB, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Trosoban stan 80m2 u centru Uba Nalazi se kod pošte 80m2 uknjiženo, veća korisna površina Treći sprat Javni parking ispred zgrade, iza zgrade u dvorištu parking mesto Zgrada rađena 2000. godine, TENT investitor Ulaz u zgradu sa dve strane 2 spaveće sobe, veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja urbane vile (dupleks bez kosina) kvalitetnim materijalima i opremom. 021/221-5500 Agencijska šifra: 514297 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.600 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad , Novo naselje, u izuzetnim zgradama od fasadne cigle , troiposoban stan fantastičnog rasporeda sa prelepom velikom terasom (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051236 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje duhinja trpezarija , gore dve sobe i kupatiulo i iznad tavan ..kamen fasadna cigla Asfalt do kuće sve komunalije lep veliki plac id 2500m2 na lokaciji gde će izlaskom novog mosta cene značajno skočiti (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji nudimo vam nov i useljiv, jednoetažni stan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobusko stajalište, tržni centri, marketi,š kola,v rtić i sve što je neophodno za jedan udoban i konforan porodičan život. Za više informacija, pozovite nas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 216.300 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Veoma lep dvoetažni stan na sjajnoj lokaciji kod Master centra. Uknjižen na 80m2, a korisna površina je 105m2 (podna 120m2). Može da se razdvoji u dve posebne stambene jedinice. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.500 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, Novi Sad, Bulevar, 80 m2, troiposoban, peti sprat (ne i poslednji). Porodična nekretnina lepog rasporeda u maloj i mirnoj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 444)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>