• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2" pronađeno 11 107 nekretnina - prosečna cena 1.980 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao porodični stan merene površine 84m2, u srcu Skojevskog naselja. Ovaj uknjiženi duplex na 7.spratu nudi savršen balans između urbanog života i prirode, sa prelepim pogledom koji pruža osećaj slobode. Pametno iskorišćen prostor sa jasno odvojenim dnevnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 147.000 €, 80,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji Vidikovca, blizina kompletne infrastrukture neophodne za svakodnevni život. Zgrada sređene fasade sa tri lifta i slobodnim parkingom. Stan je u izvornom stanju i potpunosti pokriven stanom na dvanaestom spratu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 151.050 €, 80,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok - jugoistok. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura 80 m2'
115.980 €
115.980 €
90.000 €
  Stan, NOVI SAD, 99.700 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

-- IZGRADNJA U BLIZINI NOVOG NASELJA-- Investitor koji prati nove trendove u izgradnji objekata i koristi najsavremenije materijale, sa ciljem poboljšanja energetske efikasnosti i smanjenja troškova , za unutrašnje opremanje stanova koriste materijale prve klase uz prateće garancije.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar - do ulice, površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje,trofazna struja, kanalizacija, uknjiženo 1/1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5, cg, 5/5, lift, podrum. U neposrednoj blizini Savskog trga kao i Beograda na vodi. Stan u predratnoj zgradi u potkrovlju. U dobrom stanju sa mogućnošću proširenja. Agencijska provizija 2% Agent: Grujić Dragan br. licence 1638 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.000 €, 80,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Odlican stan u novogradnji, ozakonjen, pravosnazno resenje o ozakonjenju. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu od 30m2, kojoj ima pristup samo ovaj stan, terasa ogradjena, dva moka cvora, mali toalet i veliko kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 119.000 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% Barska.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, wc, 3 spavaće sobe i špajza).....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od skijališta Tornik-u ponudi apartmanske kuće u nizu. Objekat se gradi tako da zadovoljava visoke građevinske standarde i ekološku i energetsku efikasnost. Izgledom se uklapaju u prirodni ambijent i koncept samog okruženja, grade se od drveta belog bora. Alu-stolarija, drveni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika nadkrivena terasa na koju se....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.000 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji , na 200 metara od Point centra u Kaluđerici. Izvorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Kaluđerica, Izvorska,kvalitetna novogradnja u mirnom delu naselja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 208.030 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća na odličnoj lokaciji - centar naselja Bagljaš. Prizemna. Površine 80 m2 + pomoćni objekti 75 m2, na placu površine 599 m2. Ulična širina fronta okvirno 15 m. Savršena lokacija za pokretanje sopstvenog posla, poslovni objekat... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2021.,

www.heroldo.com

Potkrovlje je nezavršeno, može se pretvoriti u stambeni, zasebni deo. Voda je izvedena za potkrovlje! Odlična lokacija za uživanje u prirodi tokom vikedna! 80 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i sama lokacija kuće je idealana i za pretvaranje u poslovni objekat, jer izlazi na dve ulične strane celom dužinom. Veoma je povolja ponuda i za....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Mar 2027 . Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Bulevar kralja Aleksandra Prvog Karađorđevića, Savski venac, 149000€, 80m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.270 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051116, SOMBORSKI BULEVAR, TROIPOSOBAN STAN 80m2. . .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 32.000 €, 80,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – Trosobna kuća površine oko 80m2 + ne završen pomoćni objekat na placu površine 7.2 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor od 80 kvm, recepcija, 3 ordinacije, 2 toaleta, 2 ulaza, ventilacija, alarmni sistem, protivpozarni sistem, video nadzor, EG, klimatizovano. Ordinacija se izdaje prazna a kancelarijski prostor je opremljen. Prostor je pogodan za biroe, kozmeticke salone,....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 79.000 €, 80,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan uknjižen plac od 11.02 ari u Starim Banovcima širine do puta 15m, pozicioniran u mirnoj ulici u blizini stadiona, u formiranom naselju gde su pretežno nove kuće i vikendice. Na placu je kuća na sprat koja u osnovi ima 45m2. Kuća je kupljena u izgradnji 2000. godine ima građevinsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 200000€, 80m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika i svaka ima prirodnu ventilaciju. Okolina zgrade je puna zelenila, parking mesta, šetališta i sve ostalo što je potrebno za komforan život. Nalazi se na idealnom drugom spratu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 142.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 149.000 €
28.04.2026 - 142.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje zasebna garaža po ceni od 35.000 eur, kao i ostava 4m2 po ceni od 5000 eur. Struktura 3.5 Kvadratura 80m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.400 € na 220.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 199.400 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1052232. NOVI SAD, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 80 m2. Predstavljamo vam četvorosoban stan u izgradnji, odličnog rasporeda, pozicioniran na drugom spratu zgrade. Zgrada je projektovana da pruži komfor i udobnost, sa prostranim stambenim jedinicama, širokim hodnicima i terasama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu, dobre orijentacije, svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, kupatilo i lepe dve Terase ističe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Triglavska, Medijana, 145000€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Triglavska, Medijana Triglavska.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2022.,

www.heroldo.com

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti 80 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem kredita. - Uknjižen na 79 m2. . - Zgrada novije gradnje. - Zasebno dvorište za stanare. - Mogućnost kupovine parking mesta. . - Velika terasa. - Dve komforne spavaće sobe. - Komforan ulazni hodnik. - Etažno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Topličina, Medijana, 160000€, 80m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Topličina, Medijana Topličina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054361. NOVI SAD, ADICE, ČETVORO SOBAN STAN, 80m2. Predstavljamo vam nov, kompletno namešten četvorosoban stan na Adicama, idealan za porodični život. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 80m2, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 433)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>