• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 70 m2" pronađeno 10 883 nekretnina - prosečna cena 2.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 215.850 €, 68,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan kvalitet gradnje. Na još boljoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Useljiv sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 163.200 €, 68,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 68m u izgradnji na I i II spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana sve iz hodnika: dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatillo i gostinski wc. Gradi se moderni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Cetvorosoban stan 68m2 na Adicama,stan se nalazi na prvom spratu i dvorisno i ulicno je orijentisan. Nalazi se u mirnom kraju,u blizini stana je prodavnica,autobuska stanica i ostali sadrzaji koji olaksavaju svakodnevnicu. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.570 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan u novogradnji. Bez ulaganja, prodaje se delimično namešten. Uknjižen na vlasnika. Za sve informacije nas kontaktirajte. šifra 539242, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.080 €, 68,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan duplex stan površine 68m², smešten u atraktivnom delu Grbavice, jedne od najtraženijih i najlepših gradskih lokacija. Odlična prilika za porodice, mlade parove ili kao investicija za izdavanje. Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770,064/8222-154,064/8222-155....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 68,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem NEUKNJIŽEN lep i moderno namešten trosoban stan u centru Temerina u zgradi na prvom spratu. Stan je idealano pozicioniran i svetao. Stan se sastoji od predsoblja sa garderoberom, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja je odvojena i ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 129.370 €, 68,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom maj 2025. Postoji mogucnost povrata PDV-a. Za vise informacija pozovite nekog od nasih agenata Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.600 €, 68,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u izgradnji koji se nalazi na 10 minuta od TC Promenada a opet okružen netaknutom prirodom. Ovaj komforan porodičan stan ima 3 spavaće sobe, raspored je funcionalan a mesecni troškovi izuzrtno niski. Zbog modernog dizajna i kvalitetnih materijala koji su korišteni,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.770 €, 68,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 68,62 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu spavaća soba površine 9,85 m2, dečija soba 7,34 m2, dve terase 3,57 m2 i 3,56 m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 146.000 €, 68,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini Dušanovog bazara, na 3. spratu starije zgrade kvalitetne gradnje sa liftom, 68m2, 146.000e. stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka , trpezarije, kuhinje sa ostavom, toaleta , terase i odvojenog spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 102.500 €, 68,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, Mala Vaga (P+G+5). Trosoban stan - na prizemlju - galerija. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i dve lođe, na koje se izlazi iz dnevne i iz spavaće sobe. Kuhinja i toalet imaju prozore . Vrata medijapan, zaključavanje 5 brava.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.050 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji u blizini Limana, nalazi se ovaj fantastičan stan koji se prostire na 68m2, sastoji se iz dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatilo i wc kao i terasu. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.200 €, 68,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, АDICE površine 68m2. Stan je u izgradnji. Cena sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Izuzetno funkcionalan. Mogučnost kupovine putem stambenog kredirta. Odlično povezan sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija. Mogučnost odabira spratnosti i orijentacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 203.200 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 200.000 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 68m2, DVOIPOSOBAN Na prodaju dvoiposoban dupleks stan u potpunosti opremljen, smešten u mirnom i urbanom delu grada, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je moderno uređen i ne zahteva dodatna ulaganja. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, wc-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
  Stan, RUMA, 104.200 €, 68,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS! *EKSKLUZIVA* NASELJE ” DOM ZDRAVLJA “,Ruma stan od 68m2. cena stana je sa PDV-om. Bogata oprema i završna oprema zgrade i stana. *spoljna PVC stolarija u drvo dekoru ispunjeno argonom.Roletne drvo dekor. *Keramika u premijum kvalitetu *Podno grejanje *kupatilo sa generit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.600 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 68 m2.Grejanje toplotnim pumpama-niski troškovi,posebno WC.Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija sa svim sadržajima potrebnim za porodični život.Škole,vrtići, mega marketi ,dobra povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 68,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom, u mirnom okruženju i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, izdvojene kuhinje i kupatila, ukupne površine 68 m2. Na podovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan – Zemun, naselje Sava Kovačević, ulica Dragana Rakića Na prodaju komforan i funkcionalan trosoban stan, površine 62 m² grejne + 6 m² terase, sa mogućnošću njenog proširenja. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, u uređenom i mirnom delu Zemuna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nekretnina na top lokaciji. Pogodna za zivot i izdavanje. Za sve informacije pozovite nase agente prodaje. Kontakt 064/8222-117 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 68,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Mirijeva, u neposrednoj blizini ulice Mirijevski venac, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze škola, pošta, vrtić, pijaca, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 176.840 €, 68,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 68,86....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.690 €, 68,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 135.500 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 68,33m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 65.920 €, 68,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Bukovcu. U pitanju je kuća starije gradnje . U kuću je uvedena trofazna struja i voda, grejanje je na čvrsto gorivo na drva i na struju. Kuća se nalazi u ulici Kralja Petra Prvog na blagom uzvišenju i sa sprata kuće nalazi se lep pogled. Na prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.500 €, 68,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na IV spratu kvalitetne zgrade na najtraženijoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na lođu, kuhinje, dve spavaće sobe, još jedne lođe i kupatila. Zgrada je građena 2009. god. a stan nije korišćen oko 10 godina, te....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 139.900 €, 68,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan sa dvorištem u lepom kraju Klise. Prvi deo Klise odmah posle kanala, 4 stanice do Centra grada. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Grejanje po utrošku na sopstveni gasni kotao. Pripadajuće dvorište sa dve terase od oko 50m2, sa baštenskim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.570 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoiposoban stan od 68m2 na jednoj od traženijih lokacija - Cara Dušana. Stan zahteva higijenska ulaganja. Poseduje dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i ostavu. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, orijenitisan je na ulicu. Interesantna je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.830 €, 68,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji visokog kvaliteta, sa odličnom opremom i blizinom svih bitnih sadržaja - autobuske stanice, marketa, škola. Lokacija je mirna, idealna za ugodan život. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 68,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji je prostran i funkcionalan trosoban stan,smešten na visokom prizemlju,novije stambene zgrade,na najatraktivnijem delu Nove Detelinare. Stan se odlikuje odličnim rasporedom, gdje se iz hodnika ulazi u sve prostorije, što ga čini izuzetno praktičnim i komfornim za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 68,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodičan stan na Novom Naselju. U pitanju je dvoetažni stan na 4. spratu u zgradi koja nema lift. Zgrada je veoma dobro održavana, u ulazu se nalazi i biciklana koju koriste stanari, a na samom spratu gde se stan nalazi postoje i zajedničke prostorije sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 68,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan trosoban. Nov - useljiv. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 175.100 €, 68,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, LIMAN 3 površine 68m2. Stan je odličnog rasporeda i nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za život, Škola, Vrtić, park, pijaca kao i ostali sadržaji. Puno zelenila i parking prostora oko zgrade. Odlično je povezan sa ostalim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 65.920 €, 68,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/bukovac-centar/547113 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 136.980 €, 68,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Petrovaradinu na odličnoj poziciji, malo izdignutoj i sklonjenoj sa puta. Po jedan stan na svakoj etaži, ovaj konkretno je na visokom prizemlju, visina prvog sprata i ispod su garažna mesta sa oko 14m2 koja bi se plaćala po ceni od 1.000 e/m za korisnike stanova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.920 €, 68,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a! Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. b119 sifra: 553037 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 600)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>