• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 70 m2" pronađeno 10 890 nekretnina - prosečna cena 2.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo kompaktnu kuću na Srebrnom jezeru, opština Veliko Gradište. Kuća je površine 70m2 sa pomoćnim objektom od 50m2. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve sobe, kupatila i terase. Pomoćni objekat se sastoji od kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz stan se dobija i pripadajuce parking mesto ispred zgrade, ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.000 €, 70,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo namešten stan bez potrebe za dodatnim ulaganjima, smešten u drugom redu zgrada, u mirnom delu Bulevara oslobođenja. Ova lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, restorana, marketa i svih drugih potrebnih sadržaja za urban život. Stan se ističe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 112.270 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi stan sa dve spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom. Stan je izuzetno svetao i savršen je za porodicu. Nalazi se u mirnom i tihom kraju, pružajući udobnost i privatnost. Idealna lokacija za miran porodičan život. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 97.850 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u mirnom delu Čuruga. Uknjižena je na 70m2 ali u prirodi ima oko 200m2. Donja etaža ima 3 sobe,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo, zastakljenu terasu. Uz odredjena ulaganja je odmah useljiva. Gornja etaža ima 3 sobe,kupatilo i 2 terase, izmalterisana je.postavljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.770 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto.Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770,064/8222-154,064/8222-155....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Izuzetno komforan stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dva kupatila,dve spavaće sobe i prelepe dve terase. Lokacija stana omogućava jednostavan pristup svim kulturnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, naselje Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića. Trosoban stan, površine 70m², terasa, sprat I/V, EG na struju, klima, interfon, video nadzor, gradnja: 2012. godina, uknjižen. Funkcionalni raspored prostorija u ovom moderno nameštenom stanu pruža mogućnost za udoban porodični....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 161.000 €, 70,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenali komforni stanovi u izgradnji, na veoma atraktivnoj lokaciji. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje 064/8222-117 Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 130.800 €, 70,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog porodičnog stana na super lokaciji-Klisa. Struktura stana:hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,toalet,dve terase. Savremeni materijali,odličan kvalitet gradnje Useljivo krajem septembra. Podno grejanje. Blizina svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 191.600 €, 70,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 70m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mirna ulica. Svi potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa glavnim saobračajnicama. Mogučnost kupovine putem stambenog krediita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, na II/XV, pvc stolarija. Stan je potpuno renoviran i polunamešten, sa mogućnošću opremanja osnovnih stvari za život i rad. Dvostrano orjentisan. Prostorije: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja sa ostavom severo-istok, spavaći deo je orjentisan južno i ka dvorištu,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 113.300 €, 70,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća u Čortanovcima. Prostire se na placu od 1432m2, raspored kuće je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U suterenu ima oko 60m2 koji može da posluži kao garaža ili letnja kuhinja sa špajzom. U kuću se može ući sa tri ulaza,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 172.000 €, 70,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan na u NOVOM SADU, na granici TELEPA i LIMANA 4 površine 68m2. Stan je nov i odmah useljiv. Cena stana je sa PDV-om. Renomiran investitor. Stan se nalazi u mirnoj ulici nadomak svih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Mogučnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.500 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Ovaj stan dobija krovnu terasu iznad stana. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona. bešumni lift.Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 208.182 €, 69,22 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.800 €, 69,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na prvom spratu manjeg stambenog objekta korisne povšine 69m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 150m2. Dvorište će biti sređeno moderno sa zelenilom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 179.400 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1133 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 121.000 €, 69,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora kao i oprema, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali - blindirana ulazna vrata, PVC stolarija sa alu roletnama, uvozna keramika, medijapan unutrašnja stolarija. Nekretnina se prodaje delimično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544969-Predstavljamo vam kompletno namešten troiposoban stan na mirnoj lokaciji blizu Dunava na Adicama. Stan se prodaje kompletno namešten a može i bez nameštaja. Odličan raspored sa čak tri odvojene spavaće sobe i dve terase koje imaju fantastičan pogled. Kontaktirajte naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U blizini marketi, autobuska stanica, vrtic, skola U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad dnevne sobe i kuhinje(radni kutak, spavaci deo), od dve terase, jedna je produzena da se moze lepo boraviti....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 93.900 €, 69,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se nalazi na fenomenalnoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, bez buke. Stan ima i svoje pripadajuće parking mesto. Kao i dvorište i podrum. Sam stan zahteva ulaganja, ali takođe poseduje odličan raspored prostorija. Za više informacija o samoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kopletno nameštenog trosobnog stana bez ulaganja. Stan je u prizemlju u kući koja ima četiri stana. Stan je uknjižen 1/1. Ima zaseban ulaz, prelepu terasu od 16m2, plac ispred kuće oko 200m2 i dva parking mesta. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 148.540 €, 69,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 65.000 €, 69,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u najmirnijem delu Bečeja, naselje Sever Đurkić. Prizemlje - visoki parter. Kompletno renoviran, nove instalacije, keramika, PVC spoljna i MDF unutrašnja stolarija. Sendvič izolacija zidova. 69 m2 upisano, plus dve terase 6m2 i 5m2, i podrum 14m2. Korišćenje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 131.330 €, 69,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 69.12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.240 €, 69,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.110 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana u urbanom delu Adica. Sastoji se od hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,dve terase Iznad dela dnevne sobe urađena je galerija od 12m2(radni kutak,spavaći deo). Prodaje se sa svim stvarima-kompletno namešten. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.260 €, 69,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji sa maksimalno iskorištenim svakim kvadratom, idealnog rasporeda sa dva mokra čvora i parking mestom. U neposrednoj blizini je novi Dom Zdravlja, Vrtić, Osnovna Škola, autobuska stanica, marketi Cena je izražena sa PDV-om. Za više infomracija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.720 €, 69,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan troiposoban stan na Adicama. Ukoliko tražite mir ovo je idealna nekretnina za Vas! Za više informacija pozovite nas! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....