• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 70 m2" pronađeno 10 888 nekretnina - prosečna cena 2.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je delimično namešten odličan stan, plafon visine 3m, izuzetno osvetljena dnevna soba, na uglu zgrade, odličan raspored soba, dva lifta 2 spavaće sobe, prostran hodnik sa dosta prostora za odlaganje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, terasa, kupatilo.Ugradni ormari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.110 €, 67,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.590 €, 67,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj 2025. *Adice *67m2 Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan površine 67m², smešten u mirnom delu kod Socijalnog. Stan se nalazi u kući, što pruža dodatnu privatnost i osećaj doma. Potpuno je renoviran, sa pažnjom na svaki detalj, a pri uređenju su korišćeni kvalitetni i trajni materijali. Kvalitet gradnje je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.160 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u izgradnji u Petrovaradinu. Rok završetka radova je predviđen za decembar 2025. godine. Odličan odnos kvaliteta i cene. Za više informacija nas pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553336-Odličan trosoban stan na Limanu 3! Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, dvostrano orijentisan sa pogledom na Frušku Goru i ostatak grada. U blizini su gradsko šetalište, gradska plaža Štrand i odlično je povezan gradskim saobraćajem. Veoma je komforan i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.400 €, 67,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan trosoban, nov, neuseljavan stan u poslovno-stambenom kompleksu Voždove kapije, na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Kompleks je obezbeđen video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem 24/7. Unutar kompleksa nalazi se uređen park sa dečijim igralištem, dok je u sklopu i okolini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 67,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

552976-Prodaje se trosoban stan na Limanu 3. Površine 73 m², stan se nalazi u mirnom i uređenom delu naselja, u blizini škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dve terase, dve spavaće sobe, kuhinje, dvema ostavama i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA sa prelepim pogledom na zelenilo! Stan odličnog rasporeda, sa dvostranom orijentacijom i mogućnošću menjanja rasporeda prostorija. Nalazi se u centru grada u neposrednoj blizini Dunavskog parka i pešačke zone. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika bez tereta, pa je moguća prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 95.000 €, 67,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 259 U ponudi stan na visokom prizemlju nove zgrade na obali Dunava u Novim Banovcima. Ima 68m2 i čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, velika terasa, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, kao i pripadajuća ostava od 2m2. Stan je tek opremljen i navedena cena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 158.680 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 67,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Strukturno savršen stan u pouzdanoj zgradi. Stan je u izvornom stanju, odlično pozicioniran u odnosu na prirodu i gradsku infrastrukturu. Izuzetno miran i lep deo grada! Za više informacija pozovite.Kontakt.060/423-30-33 ag šifra 529629 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, LIMAN 3, površine 67m2. Odličan raspored prostorija u stanu. Dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, prelep i otvoren pogled iz stana..Zamenjeni su prozori-PVC i ulazna vrata. Nalazi se u blizini svih potrenih sadržaja za život,vrtić,škola,megamarketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru grada, u novijoj zgradi kopmletno sređen lep svetao porodičan stan. Fenomenalan troslojni tarket, pvc, keramika, bez trunke ulaganja je. Odmah je useljiv. U dvorištu zgrade je pripadajuće parking mesto. Iako je u strogom centru, dvorišne je orjentacije i bez imalo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na Zvezdari, u Ustaničkoj ulici na Konjarniku, na visokom prizemlju, u urednoj i održavanoj zgradi u blizini svih sadržaja potrebnih za lagodno stanovanje (tržni centri, marketi, restorani, pošte, škole, obdaništa, dom zdravlja i dr.). Izuzetna povezanost....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička Banja - Mirka Milojkovića 3.0, 67m2, VPR/5, CG, lift. Prodaje se izuzetno lep namešten stan u novogradnji (Sunnyville), u Višnjičkoj banji na samo 15 minuta od Centra grada. VELIKA PREDNOST: Stan je, i ako je novogradnja, renoviran tako da sada ima kupatilo i toalt......

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.840 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom za vaš porodičan život, na pravom ste....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.340 €, 67,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.230 €, 67,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Podbari. Izuzetna lokacija stana, blizina svega neophodnog za život i više od toga. Nekretnina vredna pažnje čeka novog vlasnika, neka postane vaš novi dom. Pozovite naše agente prodaje i saznajte više informacija. 064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i terasu koja se pruža celom duzinom stana (oko 12m). Stan poseduje podrumsku prostoriju od 3m2. Stan je renoviran povrsine 67m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 125.850 €, 67,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan kvalitet gradnje, cena sa PDV-om. Odlično pozicionirana zgrada, gradski prevoz udaljen manje od 200m, u blizini pijaca, škola, dom zdravlja, vrtić, marketi i prodavnice. Uz stan postoji mogućnost kupovine i garažnog ili parking mesta. Preporuka! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u mirnom delu Zemuna. U blizini se nalaze prodavnice, vrtici, osnovna skola, veterinar, dom zdravlja i zeleznicka stanica. Dobro je povezan autobuskim linijama 15,45,78,612. Stan je uknjizen i moguca je kupovina na kredit. Dvostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.450 €, 67,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Može se kupiti i putem kredita. Za više informacija kontaktirajte naše agente. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje na par koraka od centra Pančeva. Stan je površine 66,98m2 i nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i poseduje lift. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 196.050 €, 67,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 164.570 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam penthouse na porodičnoj lokaciji prepunoj saržaja poput kafića, autobuskih stalajišta, marketa, vrtića kao i mnogih drugih saržaja koji se nalaze na samo korak od ovog predivnog stana. Ova nekretnina poseduje komfornu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.800 €, 67,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 67,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 67m2, u novijoj zgradi na 3 spratu bez lifta. Stan je u novom urbanizovanom naselju na Somborskom bulevaru sa stambenim zgradama , gde su u blizini prodavnice dragstori kafići, obdanište i drugo. Stan je u odličnom stanju i vrlo funkcionalnog rasporeda. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 144.200 €, 67,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan TROSOBAN stan na NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI U GRADU. STARI GRAD-BANOVINA-KEJ MIRNA ULICA PUNA ZELENILA NA MINUT OD IZVRŠNOG VEĆA. Stan poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo. Odlična investicija kako za život tako i za poslovni prostor. Izvorno stanje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.720 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, u blizini Keja, 68 m2. Stan se nalazi na 1. spratu stambeno -poslovnog objekta i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Objekat je Po+P+5 i izgrađen je po visokim standardima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 158.750 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa minimalnim ulaganjima, higijenskim. U dvorištu zgrade postoji parking mesto za stanare, po principu "ko prvi". Stan ima odlični raspored, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom i dva sanitarna čvora. Za više informacija pozovite agenciju Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 217.330 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, trosoban stan na lokaciji Cara Dušana. Lokacija koja je izuzetno atraktivna, zbog blizine centra grada i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Investitor koji je gradio zgradu je vrlo poznat po kvalitetu izgradnje i opreme. Gradnja je po najvišim standardima, a oprema najnovije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.660 €, 67,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja maj 2025. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na gas, izuzetna ušteda. PDV za kupce I stana. Dva numerisana parking mesta u ceni. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.230 €, 67,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan komfornih spavaćih soba i dnevni borakav koji vas neće ostaviti ravnodušnim,na Podbari izuzetno traženoj lokaciji zbog blizine centra grada i keja gde se možete opustiti sa vašim najmilijima šetnjom pored Duvana. Izuzetna lokacija stana, blizina svega neophodnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 165.620 €, 67,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-salajka/430849 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550930-U ponudi kompletno renoviran, namešten stan u ulici Mileve Marić na Novom Naselju. Lokacijski zgrada na odličnom mestu, okružena zelenilom, parking mestima, autobuskim stajalištima, parkovima. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle. Ugradnja lifta....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 67,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na extra lokaciji odmah pored bolnice. Stan je skoz renoviran i odlično sređen može se odmah rentirati ili u istom živeti. stan je uknjižen na vlasnika. telefon: 065 38 58 888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21552. Status nekretnine d.o.o upisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Zvezdari u Zidarskoj ulici u neposrednoj blizini tržnog centra Konjarnik. Nalazi se na prvom spratu održavane i kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno uređen stan od 67m² – parking, podrum, video nadzor Na prodaju moderan stan površine 67m², smešten u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan je trostrano orijentisan, sa obiljem prirodnog svetla i odličnim rasporedom prostorija. Završetak planiran za avgust 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 162.840 €, 67,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 167.500 €, 67,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Eklskuzivno zastupanje! Prodajemo prelep , renoviran, stan 67m2 koji ne obuhvata kvadraturu dve terase, odnosno lođe. Sve ukupno ima 70m2. Ono što izdvaja ovaj stan je kvalitetna gradnja, blizina svih sadržaja neophodnih za kvalitetan život uklučujući i gradski prevoz. Nalazi se u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 599)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>