• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 70 m2" pronađeno 10 888 nekretnina - prosečna cena 2.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu, Grbavici. Komforan trosoban stan, odličnog rasporeda, sa terasom koja omogućava opuštanje na otvorenom. Zgrada je novije gradnje, fenomenalna i to u izuzetno mirnoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.450 €, 66,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.920 €, 66,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan trosoban Limanski stan. Jedna od najboljih lokacija za život u gradu, neposredna blizina Limanskog parka. Komforan sa odvojenom kuhinjom ,dvostrano orijentisan ,pun svetlosti . Idealan kako za život tako i za izdavanje. Veoma komforan dnevni boravak je prirodno povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.860 €, 66,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama pred useljenjem. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Veoma miran deo Adica. Sve što je potrebno od marketa, mesare, autobuskog stajališta gde staje 6-ica, je na samo 5 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 159.650 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Trosoban komforan stan na potezu Socijalnog! Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve spavace sobe koje imaju izlaz na terasu i kupatilom. Prodaje se prazan, nameštaj dogovor. Nekretnina ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 62, opština Novi Beograd. Stan je površine 66m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od devet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 66,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 66m2. Nalazi se u blizini Limana 4. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 66,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Novog naselja u ulici Seljackih buna prodaje se porodican stan sa velikom terasom koja gleda na Frusku goru. Stan je uknjizen na 50 m2, ali ima 60 m2 i terasu od 6 m2. Kosine u stanu se iskoriscene za ugradne plakare. Kuhinja je od dnevnog boravka odvojena sankom. Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 186.180 €, 66,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.900 €, 66,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn, dvostruko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran trosoban stan od 66 m2 na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je odličnog rasporeda sa mogućnošću adaptacije u troiposoban. Zgrada je uvučena od Bulevara, što pruža mir i privatnost, a ujedno ste na odlično povezanoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 66,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan troiposoban stan u novogradnji! Odličan raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, kosine ne remete funkcionalnost. U blizini se nalaze marketi, autobuska stajališta za većinu delova grada. Kontaktirajte naše agente prodaje za više informacija. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.450 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan četvoroiposoban stan na Podbari, smešten u 66 kvadratnih metara. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 157.230 €, 66,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 164.800 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj; na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom, uvučena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na Vračaru na par koraka od Hrama Svetog Save u Makenzijevoj ulici na prodaju stan - poslovni prostor površine 66m2. Prostor se nalazi u suterenu zgrade od 5 spratova. Prostor ima 66m kvadratnih koji su korišćeni kao laboratorija. Prostor je idealan kao poslovni prostor za firme,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.040 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban dupleks stan na atraktivnoj lokaciji! Ovaj savršeni stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten, što ga čini idealnim za useljenje odmah. Uživajte u prostranim i svetlim sobama, savršenim za porodični život ili kao investicija. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 163.150 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep porodični stan, odličnog rasporeda u novijoj zgradi sa liftom. Prodaje se kompletno namešten. U dvrištu zgrade ima parkig mesto. Odlična lokacija u blizini : centra grada, bulevara, škole, vrtića. Uknjižena nekretnina! Naša preporuka! http://max-nekretnine.rs/nekretnina/37870/Stan-187-67?l=sr....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same nekretnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 187.880 €, 66,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju proverenog i pouzdanog investitora. Odličan kvalitet izgradnje i opreme. Rok izgradnje je kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 66,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan površine 66m² sa terasama, koji se nalazi na osmom spratu stambeno-poslovne zgrade u ulici Dimitrija Tucovića, u delu kod Gradske bolnice. Stan je dvostrano orijentisan i gleda prema Zvezdarskoj šumi. Sastoji se od ulaza, predsoblja, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.700 €, 66,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Nove Pazove. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa velikom terasom, kupatila, kuhinje hodnika i spavaće sobe sa manjom terasom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep porodični stan, odličnog rasporeda u novijoj zgradi sa liftom. Prodaje se kompletno namešten. U dvrištu zgrade ima parkig mesto. Odlična lokacija, u blizini centra grada, bulevara, škole, vrtića. Uknjižena nekretnina! Naša preporuka! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.420 €, 66,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 201.560 €, 66,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 179.080 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/543898....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 160.000 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa ugradnom kuhinjom i ormanima, Parking mesto.Stan na odlicnoj lokaciji, sa dosta parkinga i zelenilom oko zgrade. 2.0 adaptibilan u 2.5. Bez ikakvih ulaganja. Prodaje se sa novom ugradnom kuhinjom sa belom tehnikom i ugradnim plakarima. Prostorije dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 66,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Stan odlične strukture, na lepoj lokaciji. Zgrada dobro održavana, stan uknjižen 1/1. šifra:437282 b122 Terasa, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 201.230 €, 66,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.580 €, 66,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije!064/8222-116....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.900 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 sobanstan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 66m2. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan na Slaviji, koji se sastoji od predsoblja, dve spavaće sobe koje su okrenute ka dvorištu i obe imaju izlaz na terasu, dnevne sobe koja takođe ima izlaz na zasebnu terasu, kuhinje i kupatila. Stan je svetao i dvostrano orjentisan idealan za porodičan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 156.140 €, 66,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samoj granici Zemuna i Novog Beograda, tik uz šetalište Zemunskog keja, nalazi se stan koji nudi ono što je danas retkost – kombinaciju savremenog komfora i pogleda koji oduzima dah. Uživanje u Dunavu postaje svakodnevna stvarnost, jer se iz svake prostorije pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.500 €, 66,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep trosoban stan na odlicnoj lokaciji u gradu. Pocetak Telepa, blize Limanima. Stan je useljiv odmah po isplati. Za kupce prve nekretnine, moguc je povrat PDV-a! Obezbedjena parking mesta u dvoristu zgrade. Grejanje na gas,placanje po utrosku. Ublizini skola,marketa, doma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.650 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex na odličnoj lokaciji. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Pouzdan investitor, sa dugogodišnjim iskustvom. Oprema stana: pvc-stolarija, uvozna keramika i sanitarije, ulazna sigurnosna vrata, parket. Nalazi se na odličnoj poziciji i u mirnoj ulici. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 187.880 €, 66,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo vam izgradnju sa svega par stanova, u ovoj kvalitetno zidanoj zgradi! Skriveno od gužve a na veoma atraktivnoj lokaciji naći ćete ovaj stan od 66m2 koji poseduje najbolju opremu. Stanovi su useljivi krajem Jula....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan odlične strukture, na lepoj lokaciji. Zgrada dobro održavana, stan uknjižen 1/1. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.150 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 66m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Nalazi se na odličnoj lokaciji, odlično povezan sa Limanima i ostalim delovima grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opeme. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 599)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>