• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura kablovska do 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 70 m2" pronađeno 10 888 nekretnina - prosečna cena 2.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 147.100 €, 70,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa PDV-om. Pouzdan investitor! Pozovite za više informacija. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 70.19....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 151.400 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, površine 70 m², Stan je u izgradnji. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAC, 128.750 €, 70,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u Kaću. Kuća je u mirnom kraju na samo 5 minuta od centra, zahteva ulaganja ali je dobra investicija. Plac se prostire na 1812 kvadratnih metara. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan u mirnom delu grada. U ceni rezervisano parking mesto. Sa malim ulaganjem dobijate svoj mir i tišinu u lepoj nekretnini. Blizina svih neophodnih sadržaja - škole, marketi, gradski prevoz Idealan kako za život, tako i za izdavanje. Retko u ponudi! 021/425-112, 064/8222146,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan, lepo organizovan,prodaje se kompletno namesten, bez ulaganja, na Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 184.000 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan od 70 m², uknjižen, na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković, u ulici Miljana Miljanica, Beograd. Osnovne informacije: Lokacija: Braće Jerković – Vojvode Vlahovića Površina: 70 m² Struktura: Trosoban stan Sprat: Prvi sprat Status: Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.570 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šumice prodaja stana. Prodaja prelepog stana od 70m2 u novijoj zgradi bez lifta, iz 2012 godine. Stan se nalazi na idealnom II spratu od III koliko ima zgrada. Jugoistočno je orjentisan i veoma svetao. Na minut hoda od Sportskog centra i parka Šumice. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun polje je jedno od Beogradskih naselja koje se najviše razvija, tome je doprinela odlična povezanost sa ostatkom grada, škole, vrtići i sve ostale institucije kojde su potrebne za urban život. U prilici smo da Vam ponudimo duplex u izuzetno mirnoj i tihoj ulici sa velikim parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 130.800 €, 70,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog porodičnog stana na super lokaciji-Klisa. Struktura stana:hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,toalet,dve terase. Savremeni materijali,odličan kvalitet gradnje Useljivo krajem septembra. Podno grejanje. Blizina svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 126.680 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji sa dva mokra čvora. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 97.850 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u mirnom delu Čuruga. Uknjižena je na 70m2 ali u prirodi ima oko 200m2. Donja etaža ima 3 sobe,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo, zastakljenu terasu. Uz odredjena ulaganja je odmah useljiva. Gornja etaža ima 3 sobe,kupatilo i 2 terase, izmalterisana je.postavljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan 3.0 dupex sa garažom na Novoj Detelinari.Stan ima 70m2 donja etaža se sastoji od prostranog svetlog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,toaleta i hodnika.Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen,poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, neto korisne površine70,25m2, u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na devetom spratu (od deset), starije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene trpezarije sa sopstvenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan, 70 m², Telep – Šarplaninska ulica, 1. sprat Na prodaju funkcionalan i svetao troiposoban stan površine 70 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u mirnoj i porodičnoj ulici – Šarplaninska, naselje Telep. Karakteristike: Prvi sprat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu dnevnu sobu sa (prvom) terasom, koja ima izuzetan otvoren i direktan pogled na Delta planet, nišavski kej, severnu obalu Nišave i okolinu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran 2025. godine, ovaj stan od 70m² nudi sve za sofisticiran i udoban život. Sa 2 prostrane spavaće sobe, elegantnim dnevnim boravkom i 2 terase s pogledom, opremljen je najmodernijim detaljima i inverter klimom. Smešten u mirnoj zgradi sa liftom i video nadzorom, ovaj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.150 €, 70,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenali komforni stanovi u izgradnji, na veoma atraktivnoj lokaciji. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje 064/8222-117 Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.980 €, 70,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.200 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja! Petosoban stan na Alibegovcu površine 70m2. Rok završetka radova oktobar 2025. godine. Podno grejanje na toplotne pumpe. Za više informacija pozovite nas! 021/221-55-01 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-alibegovac/540224 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju renoviranog, komfornog trosobnog stana sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Zgrada kvalitetne gradnje, renomiranog investitora. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, između naselja Save Kovačevića, Ćukovca i Kalvarije, u neposrednoj blizini kompleksa “Tri Nove”. Pruža izuzetnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama, javnim prevozom i autoputem E75, a u blizini su Kalvarija park, Zemunskim kej....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.500 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 127.000 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Nov, useljiv stan na Vidovdanskom naselju, 70m², 4 sobe, 2 terase Prodaje se četvorosoban stan od 70m² u novoizgrađenom delu Vidovdanskog naselja. Stan se nalazi u zgradi koja još nije u potpunosti završena, ali je stan potpuno useljiv i funkcionalan. Idealan je za porodični....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 146.300 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji od renomiranog investitora od 69.53 m2. Stanovi se nalaze na četvrtom i petom spratu. Sastoje se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom , dve spavaće sobe, kupatiila i terase. Objekat se nalazi u centru grada. Gradi se u skladu sa visokim energetskim standardima;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553354- Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3. 5 stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 70m2. Stan je izuzetno funkcionalan, nalazi se uz blizini svih sadržaja potrebnih za život. Renoviran je i prodaje se komplet namešten. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.850 €, 70,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, u urbanom delu Telepa. Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, moderno kupatilo i dve terase. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV-a. Za više informacija, možete....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj duplex stan se nalazi u mirnom naselju Gornji grad, u Zemunu, na odličnoj lokaciji sa pristupom svim bitnim sadržajima, a opet dovoljno udaljen od glavnih saobraćajnih gužvi. Stan je uknjižen, a zbog specifične strukture zajedničkog dvorišta nije moguće kupiti ga putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 70,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvoiposoban stan odličnog rasporeda u blizini Bulevara oslobođenja. Dvostrano orijentisan, ulično i dvorišno. Uz stan se dobija ostava u podrumu i mogućnost korištenja zajedničke biciklane. Dobro održavana zgrada na odličnoj lokaciji. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Izuzetno komforan stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dva kupatila,dve spavaće sobe i prelepe dve terase. Lokacija stana omogućava jednostavan pristup svim kulturnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, LIMAN 3, DVOSOBAN / TROSOBAN STAN 70 m2 - Uknjižena nekretnina na jednoj od najlepših i najtraženijih novosadskih lokacija, nadomak samog Limanskog parka. Stan je izvorno dvosoban sa odvojenom trpezarijom i odvojenom kuhinjom. Vrlo lako se može preurediti, ne bi li se dobila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2. 5 stan u Novom Sadu, BULEVAR, 75 m². Odličan raspored prostorija.U ceni ostaje ugradni nameštaj.Dva mokra čvora.Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Idealna lokacija. Stan je renoviran, bez ulaganja. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 599)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>