• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs useljiv - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv" pronađeno 5 461 nekretnina - prosečna cena 1.139 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 58000 eura
    • do 73000 eura (prosečna cena)
    • do 87000 eura
    • do 731 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • parking
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi je petosoban. Na donjem nivou se nalazi kuhinjsko- trpezarijski deo, dnevna soba i dve spavaće sobe, terasa i kupatilo, a gornji nivo se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 620 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE DVOIPOSOBNOG STANA 64 m² – NOVO NASELJE, NOVI SAD | NOVOGRADNJA, 2.5 SOBE Izdavanje dvoiposobnog stana u Novom Sadu – Novo Naselje, 64 m², novogradnja Izdaje se nov dvoiposoban stan u Novom Naselju, Novi Sad, površine 64 m². Stan je u novogradnji, svetao, funkcionalan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov šestosoban dupleks stan bez kosina, 136 m2, na drugom spratu urbane vile na Telepu. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Strukturu stana na prvom nivou čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatilo i 3 terase. Na drugi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 700 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ČETVOROSOBAN PORODIČNI STAN, PET FRIENDLY, PETROVARADIN--- Agencijska šifra: 9104092.Izdaje se namešten četvorosoban stan od 98m2 na drugom spratu zgrade u Petrovaradinu. Useljiv odmah.Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu objekta postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na super lokaciji Grbavica, kompletno opremljen sa svim potrebnim stvarima za zivot. Stan je odmah useljiv i spreman za novog vlasnika. Za više informacija pozovite:0668442277 Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.700 €, 104,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

5.0, 104m2, terasa, EG, 3/3. Slavija, premium poslovni prostor odmah useljiv, u zgradi na odličnoj lokaciji. Pogodno za ordinaciju jer poseduje sve performanse potrebne za standarde ordinacije, kao i za kozmetički salon i slično. Odlično za kompanije kojima je potreban poslovni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.400 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno nov, neuseljavan, polunamešten stan u naselju Beograd na vodi, zgrada Echo. Vrlo funkcionalan, svetao, na dobroj poziciji. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela sa direktnim izlazom na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila i vešernice.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112241, PR/V, klima, telefon, luks renoviran, parking, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan od 93m2 u strogom centru, stan je renoviran i namesten po potrebi. On se nalazi u samom centru grada, izmedju Dunavskog parka i reke Dunav. Osim tri komforne sobe, stan sadrzi....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se razrađen lokal sa izlogom u Kragujevcu u strogom centru (pešačka zona) Lokal poslednjih 15 godina radi kao servis mobilnih telefona i moguće ga je kupiti sa sve nameštajem i opremom za servisiranje. Useljiv odmah .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran stan u Kosovskoj ulici, na samo 5 minuta laganog hoda do pešačke zone u centru. Odličan raspored sa puno svetlosti i izlazom na terasu iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Kupatilo je kompletno renovirano i vrlo je moderno sa uvoznom opremom. Stan se nalazi na idealnom drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Contact: 066069699 A renovated and fully furnished four-bedroom, 89 m² apartment for rent in Kićevska Street, Vračar. Located on the 3rd floor, with 3.05 m ceiling height. The flat features a living room, kitchen with dining area, three bedrooms, bathroom, and a terrace. Central heating,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 48,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini centra grada, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor čine svetao i komforan dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U našoj ponudi imamo funkcionalan trosoban stan površine 80 m² na atraktivnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Hotel Jugoslavija. Stan se nalazi na 13. spratu (od ukupno 18) u zgradi sa četiri lifta. Izuzetno je svetao i ima otvoren panoramski pogled na reku, kao i na Lido, što predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Nenamešten ulični lokal u prizemlju porodične kuće. Ovaj lokal predstavlja jednu veliku prostoriju otvorenog tipa sa sanitarnim čvorom. Dva ulaza. centralno grejanje na gas. Ugovor o zakupu se sklapa sa fizičkim licem. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 650 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ZEMUN, GORNJI GRAD – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate Vam predstavlja odličan stan na atraktivnoj lokaciji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 50m², smešten na 3. spratu uredne nove zgrade sa liftom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.000 €, 64,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi trosoban stan u zgradi iz 2008. godine, dvostrano pozicioniran (istok-zapad). Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa izlaskom na zastakljenu lodju, na dnevni boravak nadovezuje se kuhinjsko-trpezarijski deo, spavaceg bloka koji cine dve spavace....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux, namešten stan u novogradnji, sa obezbeđenim video nadzorom i sopstvenom teretanom. Kompletno opremljen novom tehnikom i posuđem. Grejanje sa kalorimetrima. Odlična lokacija. 24h obezbeđenje (recepcija). Odmah useljiv. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.200 €, 57,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

11807, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran dvoiposoban stan od 57m2 na prizemlju. Nema terasu. Prazan, odmah useljiv, uknjižen. Grejanje etažno na gas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Kraljevića Marka. Namešten jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom kompleksu Kraljev park. Blizina centra grada, Futoške pijace, osnovne škole, autobuske i železničke stanice. Ovaj lep i moderno uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.600 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, Fantastičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen (1/1), prazan, useljiv, bez ulaganja i idealnog rasporeda. U blizini pijace, škole, fakluteta, Spens-a, Promenade, itd. Uz stan ide i parking mesto . Sadrži kupatilo i odvojen WC sa prostorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 197.500 €, 79,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u novogradmji ulično orijentisan.Dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, direktanim izlazom na terasu i dve spavaće sobe. Stan je kompletno nov u novoj zgradi koja je izgrađena 2020-te godine sa veoma kvalitetnim materijalima (alu stolarija, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 265.000 €, 85,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Vračaru, u ulici Stojana Protića. Stan je trosoban i vrlo funkcionalan. Nalazi se 150 metara od Hrama. Stan poseduje hodnik, poseban garderober i cipelarnik, veliki dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom i izlaz na prelepu, veliku terasu koja gleda prema dvorištu,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 700 € na 680 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 680 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u novoj kvalitetnoj zgradi. . Kompletno kvalitetno namešten do najsitnih detalja, uključujući i posudje. LG TV, LG mašina za pranje i sušenje veša, ugradjeni plakari farbani medijapan sa osvetljenjem unutra. Trosed i krevet ručni rad, dušek od memo-pene. Kuhinja Franke sudopera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne škole ´ Vuk Karadžić ´, centra grada, glavne autobuske i železničke stanice. Po strukturi dvoiposoban, uknjižen na 74m2 (podne površine 84m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.800 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan jednosoban stan u prelepom delu Novog Naselja - mirno, okruženo zelenilom i sa dosta parkinga. Lako može da se adaptira u jednoiposoban. Uknjižen na vlasnika 1/1. Može se dogovarati za nameštaj i tehniku. Terasa je zastakljena PVC-om. Odmah useljiv. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.200 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41549, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran, komforan dovosoban stan od 58m2 koji može lako da se preuredi u dvoiposoban. Treći sprat sa liftom. Prazan, odmah useljiv. Dvostrano orijentisan. Cena je fiksna! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 43 m², kompletno renoviran i moderno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je pažljivo uređen sa posebnim akcentom na funkcionalnost i udobnost, pri čemu je svaki detalj biran kako bi pružio kvalitetan i prijatan prostor za život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 41,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi Aveniji Garden Residence kompleksu na lokaciji između Limana i Bulevara Evrope. Nov i neuseljavan. U cenu je uključen kompletan nameštaj i tehnika koji su pod garancijom. Dvorišno je orijentisan sa otvorenim pogledom na Frušku goru. Uknjižen i useljiv po isplati. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji u gradu. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona, promenjene sve instalacije, nova stolarija, tarket, odlična keramika. Stan prazan odmah useljiv, raspored idealan iz hodnika u sve prostorije. Vredi pogledati, za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, nov stan sa novim nameštajem i novom belom tehnikom, jednoiposobne strukture, u neposrednoj blizini Parka Čair. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ukupna površina ovog stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 137.400 €, 92,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan dupleks bez kosina na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, perfektan raspored prostora, mnogo dnevnog svetla i odlična orjentacija stana su samo jedni od kvaliteta ove izuzetne nekretnine. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi što kupcu omogućava kupovinu putem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno i veoma kvalitetno namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje koji se nalazi nadomak TC Promenada i Spensa, centra grada i Futoške pijace. Ovaj svetao stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst, Kajmakčalanska ulica, 1.0,34kvm, odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba, grejanje CG (info stan 6000din), održavanje 2000din, klima, useljiv stan, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 108.770 €, 88,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Useljiv stan u novogradnji, četvorosoban velikim dnevnim boravkom i 3 spavaće sobe. Kvalitetna gradnja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Kej, prodaje se troiposoban stan na dva nivoa od 103m2, kompletno namešten, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, kupatila i ostave. Gore je velika spavaća soba sa zastakljenom terasom, radna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 1.650 €, 60,00 m2 cca 28 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2023.,

www.indomio.rs

Savski venac, ulica Milovana Milovanovića, u blizini Savskog trga, lokal sa izlogom, 60 m2, odmah useljiv, idealno za poslastičarnicu,salon. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine 065-285-66-12; 066-308-908 Savski venac, Milovan Milovanovića Street, near....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 31,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno namešten jednoiposoban stan od 31 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji na Adicama. Stan se nalazi u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade sa ukupno dva sprata i odmah je useljiv. Zahvaljujući modernoj opremi, toplotnoj pumpi i pažljivo odabranom nameštaju,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 833)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>