• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv do 87000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv do 87000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv do 87000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv do 87000 eura" pronađeno 3 607 nekretnina - prosečna cena 210 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 82000 eura (malo jeftiniji)
    • 91000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • renovirano
    • dvorište
    • novogradnja
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, IRIG, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban, uskoro useljiv stan, u centru Vrdnika u prvoj lameli kompleksa Central Park. Sadrži sve neophodne sadržaje za komforan život u svom okruženju. U to spadaju: supermarketi, lokali, teretana, bazen i spa centar, dečije igralište, škola, zdravstvena stanica Svaki....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u BolecuNa ulasku u Nolec je nova uknjizena zgrada, ulica 8martProdaje se 3 soban, funkcionalan stan u PR sa velikom terasom. Stan je useljiv I uknjizen.....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv do 87000 eura'
86.600 €
85.550 €
85.490 €
 
+19%

Promena cene sa 73.000 € na 87.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 87.000 €, 69,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2023 - 65.000 €
25.12.2024 - 73.000 €
06.03.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s410 Prodaje se odmah useljiv odličan dupleks površine 69 m², smešten u mirnom porodičnom naselju punom zelenila, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 700 metara udaljen od centra Mladenovca, a u blizini se nalaze škola, vrtić, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 86.520 €, 42,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

Odličan stan na uvek traženoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, autobuske i železničke stanice, škola, vrtića, banaka, marketa, apoteka i svega ostalog neophodnog za normalno funkcionisanje. U okoline zgrade se nalazi dovoljno slobodnog parking prostora, a sama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.500 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880 Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednosoban stan 28 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u visokom suterenu zgrade,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan ima sobu,predsoblje,kuhinju i mokri čvorgrejanje je....

 
 
 
  Stan, RUMA, 85.900 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Nov, prazan, useljiv Uknjižen kao poslovni prostor od 78 m2 , a fukcioniše kao 3.0 stan. Od prostorija: veliko predsoblje, tri velike sobe, kuhinja, veliko kupatilo (i toalet), dve prostorije za formiranje ostave i garderobera. Podno grejanje Nalazi se u prizemlju nove zgrade....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zlatibora, na svega 1 km od centra, prodaje se lep 1.5 stan, na prvom spratu, merene površine 47 m2. Sastoji se od modernog open space prostora sa dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu, sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo, veliku spavaću sobu i prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz kog se izlazi na terasu sa panoramskim pogledom. Stan je svetao....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 68m2 u naselju Pivara na prvom spratu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan poseduje pripadajući podrum. Grejanje je na TA peć, a sproveden je i gas do stana. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Odličan, komplet renoviran dvosoban uknjižen stan. Sig.ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket sija, keramika odlična. Prelepa terasa, stan izuzetno svetao. Poseduje ostavu u sklopu zgrade, a i u stanu. U blizini gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 35,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Nov, komforan, funkcionalan stan, jugo-zapadno orijentisan u zgradi useljenoj 2023. godine. Nalazi se na 700m od centra u mirnoj ulici sa prelepim pogledom.Prodaje se kompletno opremljen, sa nameštajem i svim uređajima koji su u garanciji: radna ploča za kuvanje, rerna, mašina za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen, uknjižen dvosoban stan na Zlatiboru, u prelepom i mirnom naselju Kapije Zlatibora jednoj od najtraženijih lokacija za život i odmor. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno četiri etaže. Zgrada je moderno građena, poseduje lift, interfon....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 32,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 90.000 €
08.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo, mirno, veliko dvoriste, stan u ocuvanoj dvorisnoj kuci sa debelim zidovima, kvalitetna gradnja. Stan ima predsoblje, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevni boravak, moze da se odvoji spavaca soba, PVC stolarija, ocuvan, potrebno higijensko krecenje, odmah useljiv stan. Stanu....

 
 
 
  Stan, SENTA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan na extra lokaciji, gleda na Bulevar Evrope. Uknjižen i odmah useljiv. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 53,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Nov Trosoban namešten stan na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koji se nalaze na oko 1.200m od Centra. . . . prazne ili komplet nameštene spremne za korišćenje ili rentiranje.Ovaj stan od 53m nalazi se u Konaku 29 na III spratu bez lifta,kompletno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA – MODERAN, UŠUŠKAN I KOMFORAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan stan, savršeno uređen u modernom stilu sa pažljivo odabranim detaljima u toplim žutim nijansama koje prostoru daju poseban šarm, energiju i osećaj doma. Stan je ušuškan,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara. Nalazi se na drugom spratu i ima površinu od 38 kvadratnih metara. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život i odmor, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115140, PSUT/, uknjižen, novogradnja. Prodajem odličan nov dvosoban stan u Preradovićevoj ulici u polusuterenu . Stan je odrađen sa vrhunskim materijalima i veoma kvalitetno. Odmah useljiv. U ceni je kompletan nameštaj koji je potpuno nov. Odmah Stan je odličan za život....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 74.900 € na 84.900 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.900 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 74.900 €
08.04.2026 - 84.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0 STAN/ POSLOVNI PROSTOR U SAMOM CENTRU RAKOVICE, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 84.900 EURA Lokacija: Beograd, Centar Rakovice, prizemlje Površina: 34 m2 (uknjiženo 29m2 kao poslovni prostor) Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - dnevno- spavaće sobe; - kuhinje;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 84.770 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici. Blizina medicinske škole, Promenade, fakulteta, futoške i limanske pijace. Idealna pozicija zgrade. Ispred zgrade autobusko stajalište. Stan uskoro useljiv, uknjižen na vlasnika 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 84.500 €, 28,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 28 kvadrata, na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u starijoj gradnji. Nalazi se na odličnoj lokaciji , Rotkvariji, u blizini centra grada, javnog prevoza, marketa i svih važnih sadržaja. Grejanje je gradsko. Stan je u dobrom stanju i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 84.460 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, dvorisno orjentisan, kvalitetna gradnja, cena sa pdv-om .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 78.670 € na 84.450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 84.450 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 78.670 €
08.05.2026 - 84.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektrokotao. Terasa gratis uz stan.Odlična prilika za život ili izdavanje! Kontakt: 063/744-5379Lav 2020 nekretnine Reg. broj posrednika: 1187 - Šifra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.000 €, 35,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128919, I/, u izgradnji. Na prodaju manji dvosoban stan u izgradnji ulica Petefi Šandora. Useljiv kraj godine. Kvalitetna gradnja i pouzdan investitor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem izvanredan ulično orijentisan dvosoban stan u Gogoljevoj ulici. Odvojena kuhinja sa prozorom, ostava u kuhinji, u sve prostorije iz hodnika, izlaz na terasu iz obe sobe Novogradnja, uknjižen, useljiv po dogovoru. Potrebna higijenska ulaganja.Vredi pogledati.(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 87.500 €, 62,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Prozivka, prodaje se dvosoban renoviran useljiv stan korisne površine 62kvm na devetom spratu u zgradi sa dva lifta (9/10). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, trpezarija sa terasom, dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa ostavom i kupatilo. Grejanje je gradsko....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 83.800 €, 63,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena novogradnja, namešten, odmah useljiv, može stambeni kredit. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjsko trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik. Stan je veoma prostran i komforan, spavaći blok odvojen od dnevnog. Parking mesto u ceni stana. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 87.550 €, 61,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2022.,

www.indomio.rs

Brzo useljiv stan. Trosoban. Odličan! .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 87.550 €, 41,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno samo kod nas u ponudi. Dvosoban stan u prvom delu Petrovaradina. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1 i odmah je useljiv. Bez ulaganja je i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Stan je odličnog rasporeda, takođe poseduje terasu cca 3m2, a kuhinja je fizički odvojena.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.550 €, 58,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA. Komforan dvosoban uknjižen stan bez tereta i zabeležbi,tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Stan po isplati useljiv. Uz odredjena ulaganja može biti 2.5. Iznad stana jos jedan sprat. U blizini medicinskog fakulteta, Sajma, Osnovne škole, vrtića, gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 31 m², na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade sa sopstvenim dvorištem punim zelenila, što ga čini savršenim za miran i udoban život. Prilagođen osobama sa posebnim potrebama – zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.640 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan u najlepšem delu Nove Detelinare. Zgrada je prelepe arhitekture, kvalitetno građena. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo enterijerski urađen, toplih boja, čist i svetao, opremljen sa kvalitetnim nameštajem i uređajima, tako da nakon isplate....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 83.000 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa Pdv-om U ponudi je novogradnja u Kneževcu. Useljiv od Mart 2024 godine. U Ulici Kneževačkoj sada Muminovačkoj. Stan je po strukturi dvosoban,funkcionalan ,sastoji se od ( hodnika,dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije,kupatila,spavaće sobe i terase) Uz stan postoji mogućnost....