• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv do 87000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv do 87000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv do 87000 eura 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv do 87000 eura 50 m2" pronađeno 535 nekretnina - prosečna cena 173 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 82000 eura (malo jeftiniji)
    • 91000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na okretnici autobusa br 26. Grejanje Inverter klima. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131010, I/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam autentično opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu.Stan se nalazi u novogradnji, po strukturi je dvosoban, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se dosoban stan u Gajevoj na duži vremenski period. Stan je useljiv od 15.09.2024. g. Stan se izdaje na duži vremenski period. Stan se nalazi na drugom spratu, ima centralno grejanje, klimu, kblovsku, internet i sigurnosna vrata. AGENCIJA "TERAZIJE" REALIZACIJA 50% , ZA STRANCE....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv do 87000 eura 50 m2'
380 €
350 €
450 €
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja - škola, prodavnica, gradskog prevoza i ostale infrastrukture. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan u Makenzijevoj ulici na samo par koraka od trga Slavija. Fantasticna lokacija i odlicna povezanost sa apsolutno svim delovoma grada cine stan idealnim za zivot. U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadrzaji kao sto su prodavnice, dom zdravlja, apoteke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Telepu. Stan je dvorisno orjentisan. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje kupatila i terase. Postoji mogucnost iznajmljivanja parking mesta koje se doplaćuje 50e. Useljiv od 10.11. Kontakt: 0603088993 Sifra: 9104068 Apartment for rent in Telep.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 50m² na odličnoj i frekventnoj lokaciji u naselju Miljakovačke šume. Lokal se nalazi u prizemlju objekta, sa velikim staklenim portalima koji obezbeđuju odličnu vidljivost i prirodno osvetljenje, što ga čini idealnim za različite vrste poslovnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Budite prvi stanar u ovom savremenom i do sada neuseljavanom stanu, smeštenom u prestižnoj MODENA gradnji na vrhunskoj lokaciji. Stan je pažljivo projektovan da pruži maksimalnu funkcionalnost i komfor – odvojena spavaća soba, svetao dnevni boravak povezan sa kuhinjom i prijatan ambijent....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji sa podnim grejanjem i niskim režijama,u mirnom delu naselja. Odmah useljiv Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 500 € na 470 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 470 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv. Zabranjeni kućni ljubimci. Kontakt 0641132100 GREJANJE - Etažno, sprat 1/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43287. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 800 €
27.02.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE RENOVIRAN, NAMEŠTEN, DVOSOBAN STAN – 50m2 Izdaje se dvosoban stan u stambenoj zgradi, na 4. spratu od ukupno 9 spratova. Površina stana je 50 m², kompletno je renoviran, uredan i funkcionalan. Struktura i prostorije: - dnevna soba - spavaća soba - kuhinja - kupatilo - ostava....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo, veliku spavaću sobu i prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz kog se izlazi na terasu sa panoramskim pogledom. Stan je svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacin u Zemun Polju od 50m2. Objekat je zaseban, ima vodu, struju (trofazna i monofazna sa odvojeniim satom), sanitarni čvor, dvoje garažnih vrata, veliki parking. Visina magacina je 4m. Ovaj magacin je pogodan za skaldistenje robe kao i za neke usluzne delatnosti ili....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao trosoban stan u ulici Gospodara Vučića, blizu ugla sa Ustaničkom ulicom. Kompletno namešten , useljiv od 1. marta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Mesečno plaćanje + depozit u visini jedne mesečne kirije. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan kod Skadarlije, Bajlonove pijace, dvosoban, namešten brzo useljiv .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Jednoiposobni stan kompletno renoviran,namesten,odmah useljiv izdaje se na duze vreme.Placanje 450 e mesecno ili po 400 e za 6 meseci unapred,plus depozit. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112414.Izdaje se komforan, kompletno namešten, dvosoban stan od 50m2  na visokom prizemlju na Grbavici. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, lepo opremljen dvosoban stan u neposrednoj blizini Sajma, medicinskog fakulteta, dobra povezanost sa Bulevarom, centrom i ostalim delovima grada. Stan se izdaje kompletno opremljen, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim stolom, manja izdvojena kuhinja, izlaz na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za izdavanje 2.5 stan na popularnoj lokaciji, Grbavica. U blizini se nalaze škole, autobuske linije, dom zdravlja i ostali neophodni sadržaji. Renoviran i namešten stan, sa parking mestom. Čist i uredan stan sa funkcionalno organizovanim prostorom. Nameštaj je očuvan, i nova tehnika.....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 33.000 €, 50,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno očuvan i odmah useljiv. Idealan za parove, manje porodice ili kao investicija za izdavanje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen, pet friendly dvosoban stan u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesecne zakupnine. Kontakt telefon: 0611436777. ID oglasa: 43318. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na drugom spratu kod Kluza. Stan ima 50 m², drugi sprat. Stan je prazan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, terasa.. Svetao i funkcionalan. Depozit obavezan. Izdavanje na duže. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 50,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.indomio.rs

Prelep stan u centru Zlatibora, Erska ulica, neposredna blizina jezera, Lidla Kompletno opremljen od poda do plafona. Vlasnik je stan sređivao za sebe po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan, odmah useljiv. Na odličnoj lokaciji, u blizini autobuskih stajališta i svih sadržaja za dnevne rutine. Izuzetno održavana zgrada sa centralnim grejanjem. Internet i kablovska narednih 13 meseci po 1 rsd. Niski režijski troškovi. Obavezan depozit. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Ponuda br. 11712 BG – blok 65 – ELIXIR- 2 soban, namešten, 50m2 sa garažnim mestom. Lamela A 4.sprat Useljiv odmah. Mesečna cena zakupa EUR.1000.- + depozit. (pregovor moguć) Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 650 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ZEMUN, GORNJI GRAD – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate Vam predstavlja odličan stan na atraktivnoj lokaciji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 50m², smešten na 3. spratu uredne nove zgrade sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan površine 50 m², smešten na poslednjem, četvrtom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodnog svetla tokom celog dana, a terasa pruža prijatan pogled na park,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111350.Izdaje se odličan jednoiposoban stan od 50m2 na 1. spratu zgrade u Petrovaradinu. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu objekta postoji mogućnost korišćenja bazena sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran i od tada neuseljavan dvosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, Crveni krst u blizini Bulevara kralja Aleksandra! U ponudi je kompletno namešten, nov trosoban stan, idealan za sve koji traže komfor, kvalitet i moderan stil života. Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.900 €, 50,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,klasičan dvosoban stan kompletno renoviran i odmah useljiv. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051417 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvorište.Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 280 €, 50,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stambeno poslovnog prostora u Donjem Komrenu, koji se retko nalazi u ponudi. Pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u pomoćnoj zgradi. Namešten je, opremljen i odmah useljiv, koristio se kao poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva | Lux 2-soban stan ili poslovni prostor, 50 m2 Izdaje se potpuno nov, luksuzno namešten 2-soban stan površine 50 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u Cvijićevoj ulici. Stan se sastoji od: Svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom Spavaće sobe Kupatila Terase Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran moderan stan - Zemun, Save KovačevićaIzdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen stan površine 50 m2 u Zemunu, u naselju Save Kovačevića. Stan je kompletno sređen, opremljen novim nameštajem i savremenom tehnikom, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan dvosoban stan na najlepšem delu Nove Detelinare. Odličnog raporeda, bez ulaganja,odmah useljiv. Za svaku dodatnu informaciju kontaktirajte našu agenciju. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112672.Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 15.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban, svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac (Kralja Petra ) od 50m2. Stan je odlično saobraćajno povezan, kako sa Beogradom tako i u lokalu. Brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Radmila .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 533)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>