• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv" pronađeno 5 457 nekretnina - prosečna cena 1.140 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 45000 eura
    • do 57000 eura (prosečna cena)
    • do 68000 eura
    • do 574 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux , nov stan na Čukarici na Banovom Brdu izdavanje potpuno opremljenog stana u novoj zgradi na duži vremenski period. Stan je 120m2 i nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta. Stan ima 4 sobe tri spavaće sobe , 2 dečije i jedna roditeljska, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 250 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlično namešten stan na izuzetnoj lokaciji u Paraćin, udaljen svega 150 metara od samog centra grada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je funkcionalnog rasporeda, potpuno opremljen nameštajem i svim neophodnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 327.500 €, 212,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novosadskog sajma, lokal, 212m² ++|++ Dvorišni lokal u Novosadskog Sajma. Nalazi se u suterenu objekta. Visina plafona 3m. Poseduje opremljenu kuhinju, ostavu (tehnička soba), dva mokra čvora. Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu i fan coile., video interfon na oba ulaza kao i video....

 
 
 
  Kuća, KAC, 169.950 €, 224,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu spratne kuće površine 224 m², smeštene u mirnom i porodičnom kraju Kaća. Ova prostrana i funkcionalna nekretnina idealna je kako za veću porodicu, tako i za dve odvojene stambene jedinice, zahvaljujući pažljivo osmišljenoj unutrašnjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaStan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.140 €, 49,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan površine 49 m², u ulici Branka Bajića. Stan je funkcionalnog rasporeda i bez dodatnih ulaganja. Raspored prostorija: prostran hodnik, dnevna soba, kuhinja izdvojena u okviru dnevnog boravka sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 154.500 €, 269,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Brzom brodu (Devizno naselje). Kuća je spratnosti Po+Pr+1+Pk. Kuća je 65m2 u osnovi, bruto površina 269m2,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112414.Izdaje se komforan, kompletno namešten, dvosoban stan od 50m2  na visokom prizemlju na Grbavici. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nudi za izdavanje vrhunski opremljen stan sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan je u potpunosti renoviran, prostran, svetao i orijentisan ka dvorišnoj strani, što ga čini izuzetno prijatnim za boravak. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku za stanovanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112204.Izdaje se nov, namešten trosoban stan (60 m²) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Telepu. Stan odlikuje velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, dve spavaće sobe i kupatilo. Useljiv od 01.'5.2026.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123645, IV/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se jednoiposoban stan u tek useljenoj zgradi u mirnoj i traženoj Ćirpanovoj ulici. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen modernim nameštajem i aparatima. Dostuapn i za strane državljane. PET FRIENDLY. Useljiv....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 140.000 €, 61,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u lepom okruženju, funkcionalan i održavan. Tri spavaće sobe, odmah useljiv. Prostorije; dnevna soba i trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov dvosoban stan na Telepu površine 42m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 3 sprata. Zgrada je moderna i funkcionalna sa pažljivo organizovanim prostorom, sa odlicnom zvučnom i toplotnom izolacijom, poseduje video nadzor Stan je potpuno opremljen i namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Moderan stan u novoj zgradi kvalitetne gradnje, u širem centru grada, u mirnom kraju i okruženju bez buke. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvoiposoban, a sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase sa koje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 780 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Dorćolu, tri minuta šetnje od Kalemegdana i Dunava, deset minuta od Knez Mihailove ulice. Sastoji se od hodnika, odvojene spavaće sobe, kupatila kao i dnevne sobe sa kuhinjom. Stan se nalazi sa dvorišne strane zgrade, tiho je i mirno. Useljiv od oktobra.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIĆAN, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U ĆIRPANOVOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112584.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 4. spratu stambene zgrade sa liftom u Ćirpanovoj ulici. Useljiv od 01.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123964, I/IX, klima, lift, renoviran. Komforan i funkcionalan stan, veoma svetao. Poseduje tri sobe, čajnu kuhinju, kupatilo predsoblje i lođu Stan se izdaje prazan za poslovni prostor. Klimatizovan, CG. Nalazi se na super lokaciji u blizini Arene, Merkatora, Opštine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 105,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu na glavnom Magistralnom putu Magacin od 105 m2 na TOP LOKACIJIUnutrašnja visina iznosi 3,20 metra ima Toalet, struju i voduPOGODNO JE ZA MAGACINZakupnina iznosi 500 epotreban je DEPOZIT u visini dve kirije.ODMAH JE USELJIV.Usluga Agencije iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u Bulevaru Zorana Đinđića. Stan je ukupne površine 62m², od čega je 51m² uknjiženo, uz prostranu terasu od 11m². Veoma je svetao, funkcionalnog rasporeda i bez potrebe za dodatnim ulaganjima – useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 520.000 €, 175,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, prodaje se izuzetno prostran i jedinstven petosoban stan na drugom (poslednjem) spratu - PTK, površine 175m2, potpuno renoviran, uknjižen i odmah useljiv. Dvostrano je orijentisan i projektovan tako da pruža obilje svetlosti i funkcionalnosti koja spaja moderan komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 120.500 €, 47,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 47+7m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.750 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, prazan, odmah useljiv i uknjižen komforan dvosoban stan od 51m2 na novoj Detelinari u blizini Sajma i medicinskog fakulteta.Kontakt Milan 0638288377 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052752 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 180.000 €, 43,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Vracaru kod Kalenic pijace, Baba Visnjina. Stan ima 43m2, centralno grejanje, balkon, yastakljenu lodju, tri sobe, cajnu kuhinju, kupatilo. Stan je salonskog tipa ima i dva ulaza. Stan je uknjizen i odmah useljiv. AGENCIJA "TERAZIJE" REALIZACIJA 2% 0641260999 VIBER....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 550.000 €, 129,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u zgradi na trećem spratu lepe zgrade i prostire se na 129 m². Sastoji se od dnevne sobe, tri prostrane spavaće sobe, jedne kompletno opremljene kuhinje, kupatila i dodatnog toaleta. Stan je u potpunosti kvalitetno renoviran, kompletno namešten i odmah useljiv. Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, renoviran stan, kompletno namešten. Stan je u novoj zgradi u ulici Jurija Gagarina. Stan je izuzetno lepo osvetljen i komforan. Ima veliku dnevnu sobu, spavaću sobu,terasu i kupatilo, kao i jednu odvojenu prostoriju koja se koristi kao trpezarija, a takođe može da se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

MIŠELUK, 5.0, 116m² sa parkingom++|++ Luksuzno opremljen i potpuno nov stan u lepoj zgradi na jednoj od najpoželjnijih lokacija van grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlazom na terasu. Četiri spavaće sobe (jedna master sa kupatilom). U stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 535.000 €, 94,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno je u Bloku 67, odmah do Delta City tržnog centra. Izgrađeno je 2009. godine i organizovano je u skladu sa modernim načelima urbanog planiranja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana, Vojvode Stepe, blizina Saobraćajnog fakulteta. Lux. Svetao . Funkcionalan. Gradcko centralno grejanje. Klima . Kompletno opremljen novim nameštajem. Kompletna bela tehnika, uključujući sve male kuhinjske aparate. Sigurnasna vrata . Hidromasažni tuš. Sve prostorije....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 68m2 u naselju Pivara na prvom spratu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan poseduje pripadajući podrum. Grejanje je na TA peć, a sproveden je i gas do stana. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOIPOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9104088. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe (u jednoj se nalazi bračni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127623, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se odmah useljiv dvoiposoban namešten stan. CG, kablovska, lift. Depozit moze na 4 rate, cena 360 evra. Nije pet friendly. Dostupan i strancima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 63.000 €, 80,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izvanredan lokal, adaptiran za stambeni prostor na adresi Slobodana Penezića . Ovaj prostrani lokal površine 85 kvadratnih metara nudi idealnu priliku stanovanje.Može se kupiti kao jedna stambena jedinica od 85m2,ili dve odvojene stambene jedinice.Jedna je površine 50m2,druga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 57.170 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan na dosta lepoj lokaciji, kod Bul. Patrijarha Pavla i Futoškog puta - uvučena zgrada! Odmah useljiv i dosta specifičan, maksimalno iskorišten svaki kvadrat! Iznad stana je tavan, na koji ima izlaz, urađene skrivene pokretne stepenice i može da služi kao ostava.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan od 55m2 u centru Zemun Polja. Stan je dvostrano orijentisan,iza zgrade je uređeno dvorište za stanare zgrade. U neposrednoj blizini nalazi se pijaca,pošta ,škola,vrtić ,maloprodajni objekti i prevoz, koji je odlične povezanosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na prvom spratu uredne zgrade i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan odiše funkcionalnošću i udobnošću –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 1.050 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u mirnom delu Avijatičarskog naselja Namešten Trosoban stan u kući na DOBROJ LOKACIJIstan ima dve spavaće sobe ,dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,2 mokra čvoragrejanje je centralno na gasPOGODNO JE ZA RADNIKE..ODMAH JE USELJIV.ZAKUP IZNOSI 1000 epotreban....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 495.000 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka. Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji. Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, kompletno namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Ovaj svetao stambeni prostor je do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom vrhunskih materijala i opreme prve klase. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom,....