• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs useljiv - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv" pronađeno 5 470 nekretnina - prosečna cena 1.142 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eura
    • do 75000 eura (prosečna cena)
    • do 90000 eura
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • lođa
    • renovirano
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 128.500 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom, porodičnom naselju Altina, u tihoj ulici bez buke, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2014.godine, koja je na ozakonjenju. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat ✅ Udoban i funkcionalan raspored Stan se nalazi u mirnom okruženju, odmah useljiv i spreman za novog vlasnika. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 2.300 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, luksuzan stan, Radnička ulica++|++ Luksuzno opremljen, potpuno nov i neuseljavan četvorosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, Radnička ulica, City gradnja. Stan je smešten u blizini Spensa, TC Promenada, fakulteta i centra grada. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.000 €, 65,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Telep, 3.0, 65m² ++|++ Nov, useljiv 3.0 stan u urbanoj vili na Telepu u lepoj mirnoj ulici. Površine 65m², klasičnog rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Navedena oglasna cena je sa PDV-om....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, prazan stan površine 44m2 u nvoizgrađenom kompleksu Square garden. Drugi sprat od ukupno pet u zgradi. Ima lift. Terasa. Pogled na Bulevar Evrope. Useljiv. Pogodan kako za život tako i za poslovnu delatnost. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten dvoiposoba stan na II spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Voždovcu Stepina magnolijaZa izdavanje dvosoban stan površine 45,44 m2, smešten u novogradnji Stepina magnolija, Milisava Đurovića, Trošarina, Voždovac, Beograd. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno tri sprata.Stan je namešten, grejanje je električno i odmah je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 450 €
22.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129945, XI/, lift, terasa. Izdaje se prelep jednosoban stan na Limanu 3. Kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Mašina za veš, frižider sa zamrzivačem, šporet, aspirator, mikrotalasna, klima, tv, usisivač. Fantastičan pogled na grad iz celog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.910 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u čijoj se blizini nalaze škole, vrtići, medicinski fakultet, marketi, restorani i svi ostali sadržaji neophodni za život. Prednost je što je nekretnina dvorišno orjentisana, tako da pruža neophodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Izmajmljujem lep, moderan, stan u novoizgradjenoj zgradi na Podbari, nadomak Keja i Dunava. Stan se iznajmljuje kompletno namešten i opremljen. Grejanje se plaća po potrošnji jer zgrada ima ugradjene kalorimetre, tako da sami podešavate temperaturu u svom stanu. U stanu nisu dozvoljeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa kadom, terasa i ostava. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

LEP DVOSOBAN STAN - SQUARE GARDEN---Agencijska šifra: 9112320. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem dvosoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom, u Square Gardenu.Stan je useljiv 15.03.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 88,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2025 - 228.000 €
07.11.2025 - 247.000 €
13.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo uknjižen trosoban stan novije gradnje (2014), u ulici Vojvode Stepe, kod Voždovačke crkve, na poslednjem 7. spratu, površine 88m2, sa centralnim grejanjem i fantastičnim pogledom. U prodajnu cenu je uključeno i uknjiženo garažno mesto od 13m2 (na klackalici). Ulazni deo....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 294.900 € na 298.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 298.900 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 294.900 €
10.04.2026 - 298.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno lux renoviran, trosoban stan na petom spratu dobro održavane zgrade sa CG, 2 lifta (parni/neparni), interfonom… Na odličnoj poziciji, blizu pijace i svih drugih objekata infrastrukture. Stan je miran, svetao, zapadno orijentisan, vrlo funkcionalan. Građevinske....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 29.887 €, 2391,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan poslovni prostor vrhunskog kvaliteta, sofisticiranog izgleda i modernog dizajna. Nalazi se na najtraženijoj lokacija za poslovanje u kompleksu Park city u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Kalenić, renoviran komforan trosoban stan, odmah useljiv. ID: 9457 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 100,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

41626, 063 547 298 Branka, Nov, useljiv troiposoban duplex stan od 100m2. Donji nivo 60m2 sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih je na jednoj i ostava. Gornji nivo 40m2 - dve sobe i kupatilo. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan na Zvezdari kod Cvetkove pijace, u novijoj zgradi, u suterenu, uknjižen bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv, površine 53m2, a koji se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, ulaznog dela i velike terase. Grejanje je na TA peć, stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Grbavici površine 43m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja u blizini prodavnica....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 850 €, 131,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

131m2, PR/2, gas, telefon, interfon. Uknjižen. Lokal u prizemlju stambene zgrade na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, ukupne površine 131m2, sa tri mokra čvora. Ima dva ulaza, dobar pristup sa ulice. Deljiv po potrebi novog zakupca. Grejanje je na gas. Prekoputa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Tih dvosoban stan na gornjem Dorćolu Izdaje se izuzetno tih i funkcionalan dvosoban stan površine 40 m2 u Beogradu, opština Stari grad, Dorćol, u ulici Gospodar Jevremova. Stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupno šest spratova u očuvanoj zgradi stare gradnje sa liftom.Stan je dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje, Useljiv odmah. Dvosoban namešten stan u privatnoj kući: u spavaćoj sobi je nov bračni ležaj, kuhinja je potpuno opremljena novom tehnikom. Cena zakupa je 600 EUR/mesec, sa svim uračunatim troškovima. Bez kućnih ljubimaca. ID: 9488 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Limanu 2 u Novom Sadu, idealan za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom i uređenom komšiluku, u blizini vrtića, škola, marketa, šetališta i gradskog prevoza. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda, sa prostranim dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 306.400 €, 85,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Dunava i izvršnog veća. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 360 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126910, IV/, dupleks, klima, lift, terasa. Izdaje se dvoiposoban dupleks kod Socijalnog. Poseduje kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu i dve odvojene spavace sobe. Idealan za studente.Potreban depozit u visini jedne mesecne kirije. Useljiv od 1. januara. Više....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 4.740 €, 158,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor/lokal u novom stambeno-poslovnom kompleksu na Trošarini površine od 158m2. Lokal je u sivoj fazi, poseduje jedan mokri čvor, grejanje je na toplotne pumpe. Okrenut ka prometnoj ulici. Mogućnost adaptacije, pogodan za više namena. Parking je komercijalni na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAC, 1.500 €, 200,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten prostor u samom centru Kaća. Prostor zauzima ceo prvi sprat i ima pristup iz dvorišta. Nikada nije useljavan, tako da je celokupna oprema nova i nekorišćena. Izdaje se prazan sa kuhinjskim elementima. Prostor se sastoji od jedne velike sale sa dva toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 380.000 €, 157,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban, dvostrano orijentisan, duplex stan u novijoj gradnji, pozicioniran između Đeram pijace i Zvezdara teatra u mirnoj ulici ispod Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na petom i šestom spratu zgrade sa prelepim pogledom. Donji nivo stana sadrži kuhinju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nudi za izdavanje vrhunski opremljen stan sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan je u potpunosti renoviran, prostran, svetao i orijentisan ka dvorišnoj strani, što ga čini izuzetno prijatnim za boravak. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku za stanovanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan u predratnoj gradnji, takozvana kraljevska gradnja. Pravi salonac sa dva ulaza, dva mokra čvora, dva salona, sam na spratu, trostrano orjentisan. Stan je generalno renoviran, sa svim instalacijama, stolarijom, podovima, keramikom. Pogodan je za razne delatnosti ili stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.700 €, 38,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odmah useljiv, uknjižen, nov stan na odličnoj lokaciji. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003075 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi sjajan stan na NOVOM BEOGRADU! Stan je renoviran, kompletno opremljen i odmah useljiv. Zgrada na idealnoj poziciji, u blizini Arene. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, autobuska stanica, brojni restorani, Arena, poslovni komplex,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 205.500 €, 96,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

U novijoj gradnji u mirnom delu Niš nalazi se ovaj prostran i svetao trosoban stan koji se izdvaja po retko dostupnoj prednosti – otvorenom panoramskom pogledu ka Suvoj planini i bulevaru Nemanjića. Zbog položaja zgrade i širokog bulevara ispred nje, pogled iz stana ne može biti zaklonjen....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban apartman 45m Kopaonik Jolly Kop Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Vikend naselje Jolly Kop Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 45m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV Tekst oglasa Kopaonik, PRODAJEMO dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.200 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41549, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran, komforan dovosoban stan od 58m2 koji može lako da se preuredi u dvoiposoban. Treći sprat sa liftom. Prazan, odmah useljiv. Dvostrano orijentisan. Cena je fiksna! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 785.300 €, 305,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, uknjižen višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog centra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj lokal ukupne površine 305m2 čine 4 etaže - suteren, prizemlje, međusprat i prvi sprat. Prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan kod Margera, na prvom spratu nove stambene zgrade. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kompletno je opremljen novim, luksuznim nameštajem i modernim tehničkim uređajima i aparatima. Podovi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 836)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com