• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 što veći" pronađeno 4 876 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • novogradnja
    • opremljen
    • interfon
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, PRIJEPOLJE, 140 €, 50,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2019.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE NOV uređen lokal, površine 40 m2, koji se nalazi u Mileševskoj ulici u neposrednoj blizini Bolnice. Poseduje: jednu veliku prostoriju /izlog/, mali magacin, hodnik i wc. Ima podno grijanje,telefon i internet. Mogućnost izdavanja na duži vremenski period. Pogodan za različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 108.460 €, 54,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižena nekretnina na odličnoj lokaciji, u blizini železničke stanice i Bulevara Oslobođenja, na desetak minuta peške od centra grada. Zgrada je okružena parkingom i zelenilom. Stan je u izvornom stanju, zahteva određena ulaganja i vrlo lako može da se preuredi u 2.5 stan. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini medicinskog fakulteta i parka Sveti Sava. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 što veći'
20.000 €
110.000 €
98.800 €
  Stan, SIĆEVO, 118.450 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u širem centru u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 54m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe. kupatila i terase. Grejanje u stanu je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.240 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Sremska Kamenica-Centar. Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u Sremskoj Kamenici. Stan se nalazi u samom centru Sremske Kamenice. U slepoj ulici koja je lišena previše saobraćaja. Nedaleko od stana je i fakučtet Educons, što je takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.928 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.480 €, 54,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstven dvoiposoban stan u novoj zgradi. Stan sa dve spavaće sobe, dvostrano orijentisan, poseduje i ograđenu terasu od 12m2, koja nije u kvadraturi stana što predstvalja pravu oazu mira. Odličan kvalitet gradnje, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117600, X/, klima, lift, terasa. Izdaje se polunamešten stan, 54m2, u blizini Sajma. Renoviran, sa odvojenom kuhinjom, u zgradi na 10. spratu. Odličan pogled. Zgrada sa liftom u mirnom delu Novog Sada, lokacijski jako dobro pozicioniran. Blizu autobuske stanice i sajma,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na lokaciji Satelit odlično pozicioniran. Zgrada se nalazi zapadno od centra grada, u ulici uz Futoški put. Komšiluk je veoma prijatan. Stan je dvorišno orijentisan bez buke, sopstveni mir. Stan je rađen po projektu dizajnera. Za više informacija pozovite:0668442277....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan na Novoj Detelinari. Stan je dvorišno orijentisan, svetao. Raspored u stanu je odličan, iz hodnika se ulazi u dnevnu i spavaću sobu. Terasa ima pogled na dvorište zgrade puno zelenila. Stan je opremljen odličnim nameštajem, ne zahtevaju se nikakva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod Slavije, 54m2, dvosoban, namešten. Potpuno renoviran sa novom belom tehnikom, pvc prozorima,,,,,, hrastov parket itd... Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 54,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan komforan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. U okolini Lidl, autobusko stajalište, dovoljo mesta za parkiranje, igrališta za decu, kućne ljubimce. Stan izuzezno topao. Potrebno higijensko krečenje. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, hrastov parket. U ceni ostaju ugradnji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica 54m plac 1036m Paragovo TOP POGLED Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Kvadratura: 54m2 Površina zemljišta: 1036m2 Broj soba: 2 sobe Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije Terasa, Garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.800 €, 54,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan na najtraženijoj lokaciji. Za više informacija o ovoj nekretnini, kontaktirajte naše agente. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 96.000 €, 54,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban od 61m2(2 terase) u Rakovici. Knjiži se na 54m2. Od dela hodnika zgrade dobijeno 3 m2 . Odlična lokacija, zgrada od crvene fasadne cigle, ima pripadajući podrum. Zgrada je uknjižena,stan je iz otkupa,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.710 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji, na Grbavici. U blizini se nalazi osnovna škola, pijaca, tržni centar Promenada... Stan je dvosoban i kompletno renoviran. Takođe uz stan ide i podrum. Za više informacija pozovite. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, RUMA, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u samom centru Rume, odmah pored gradske kuće, u blizini Fruške gore, Novog Sada i Beograda. Odličan uknjižen porodičan stan, renoviran i redovno održavan površine 54m2. Kupovinom ovog stana, kupujete sebi vreme za život - blizina vrtića, škole, veliki broj prodavnica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, uredan i moderno opremljen dvosoban stan površine 54 m² u ulici Branimira Ćosića, u blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i ima gradsko grejanje. Kompletno je namešten novim nameštajem, sa novim parketom, zatvorenom terasom i prijatnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 54,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)D��ona Kenedija, cg, 7/8, uknji��en-Stvarna povr��ina-53.50m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom okru��enju, na atraktivnoj lokaciji u Ulici D��ona Kenedija. Stan je po strukturi dvosoban, poseduje terasu koja ukupnu kvadraturu pro��iruje....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 162.300 € na 173.120 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 173.120 €, 54,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 162.300 €
20.02.2026 - 173.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude u Zemunu, na odličnoj lokaciji, stanove u novogradnji u Baranjskoj ulici. Završetak radova septembar 2026. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni 15.000 e+ pdv. Cena nekrentina 3200 e/m2 + pdv. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran lokal površine 54m2, smešten kod pijace, i na samo 50m od centra Banje. Ova lokal nudi ne samo izvanrednu vidljivost i pristupnost, već i potencijal za različite poslovne delatnosti. Svojom blizinom centru i pijaci, možete očekivati konstantan protok ljudi. Početna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANAProdajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na drugom spratu,ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117856, PR/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni. Prodaje se stan 54,77 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican stan na prizemlju, moderne zgrade. Dnevna soba 20,81 m2, 2 spavace sobe (8,92 m2 i 9,23 m2). Kupatilo 5,25 m2. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 238.000 €, 54,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican lokal/poslovni prostor u neposrednoj blizini Beogradske Arene I autoputa, na vrednoj lokaciji, u Bloku 25. Izvanredna gradnja, Energoprojektove zgrade. Lokal se nalazi u potpuno mirnom okruzenju, orijentisan direktno prema Areni od koje ga deli parking i prostrane zelene povrsine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo opremljeni studio u centru grada, sa pogledom na Beograd na vodi. Blizu Terazijske česme, ugao Balkanske i Kraljice Natalije. Ima i garažu u podrumu zgrade,, dodatni dogovor. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 96.000 €, 54,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, dnevne sobe sa trpezarijskim delom odakle se izlazi na terasu, 2 spavaće sobe i kupatila. Orijentisan je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 94.560 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dupleks u zgradi novijeg datuma sa odlično iksorištenim prostorom u mirnom delu Petrovaradina. Prodaje se kompletno namešten i ne zahteva ulaganja, nema tereta i zabeležbi. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan na Bulevaru Evrope, u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade sa liftom i ima ukupnu površinu od 54 m². Grejanje je na gas, što omogućava niže režijske troškove. Stan je opremljen klimom i internet priključkom. Prodaje....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 63.000 €, 54,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA KUĆA - BANOŠTOR---Agencijska šifra: 3000390. Odlična vikendica locirana u mirnom delu Banoštora, na svega 100m od Dunava, u području koje nije podložno poplavama. U neposrednoj blizini raznih sadržaja potrebnih za svakodnevnicu, tako da je veoma pogodna za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 54,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostora u blizini železničke stanice. Stan je dvorišno orjentisan, nema tereta i zabeležbi. Mogućmost kupovine garaže u sklopu zgrade uz stan. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 127.930 €, 54,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljmo Vam odličnu nekretninu na atraktivnoj lokaciji, desetak minuta peške do centra grada. Dvosoban, odličan stan u novijoj zgradi, ulično orijentisan. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena. Za više informacija pozvati naše ljubazne agente. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 241.888 €, 54,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

BW Diva - nova zgrada u ponudi u naselju Beograd na vodi. Nudimo vam stan na 1. spratu sa jednom spavaćom sobom koji se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, vešernice i terase. Pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.980 €, 54,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA, TROSOBAN STAN, 54 m2 - nudimo vam uknjiženu nekretninu SA SOPSTVENIM PARKING MESTOM. Sjajno je pozicionirana u samom srcu naselja, sve je na dohvat ruke. Odlično je održavana i useljiva odmah po isplati. U ceni ostaje kompletan nameštaj. Ono što ćete retko naći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Odlican dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostran i prilicno svetao sa 2 terase. Sobe su prostrane sa mogucnoscu pregradjivanja. Visina prvog sprata. Stanu pripada tavanski prostor od 30m2 /sto je i papiroloski regulisano/ kao i podrumska prostorija. Blizina skole, vrtica, Aviv....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.240 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. Manji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u širem centru grada,blizu medicinskog fakulteta u ul.Svetolika Rankovića, površine 54,20 kvm, na četvrtom spratu ( potkrovlje), sa grejanjem na gas, lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dve sobe, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, terase. Uz stan....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 41.500 €, 54,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN POVRŠINE 54m2 U NASELJU SOLIDARNOST, BEZ LIFTA I CENTRALNOG GREJANJA. MOGUĆA KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 773)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>