• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 što veći" pronađeno 4 854 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • podrum
    • lođa
    • useljiv
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, 122.400 €, 54,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica u mirnoj ulici na Popovici daleko od buke. Kuca ima uknjizenih 50 m2 i 4 m2 pomocnih prostorija. U stvarnosti suterenska etaza koja je sa dvorista prizelje zbog nivelacije terena ima 18 m2, odnosno jednu prostoriju , malu kuhinju i toalet. Potkrovlje je u sivoj fazi ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 11710 – 2-soban,54m2, novogradnja ul. Knez Danilova (kod ul. 27.mart) visoki parter kompletno sređen i opremljen stan Useljiv odmah Mesečna cena zakupa EUR.900.- + depozit. (pregovor moguć) Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 54,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice , dvosoban stan u prizemlju (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053252 .

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 72.100 €, 54,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Trosobna kuća ''nabijača'' na velikom placu u Žablju. Kuća se nalazi na placu od skoro 19 ari, od kojih 7 ari čini kuća sa okućnicom, dok je ostalih 12 ari uknjiženo kao vinograd 1. klase. Plac ima kolski ulaz, predivno uređeno dvorište bogato cvetnom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.480 €, 54,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstven dvoiposoban stan u novoj zgradi. Stan sa dve spavaće sobe, dvostrano orijentisan, poseduje i ograđenu terasu od 12m2, koja nije u kvadraturi stana što predstvalja pravu oazu mira. Odličan kvalitet gradnje, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj zgradi, komforan, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW Kings Park Residence, koja je u procesu izgradnje. Stan se nalazi na 5 spratu objekta, sastoji se od: ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i vešernice. BW Kings Park....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 169.500 €, 54,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban, sa dve terase, jedna može zatvoriti i ista ne ulazi u kvadraturu a ima 30 m2. Uz stan u dvorištu zgrade postoji sopstveno Parking mesto. Stan je u izvornom stanju i potrebno je istog renovirati. Prednost za mlade....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.000 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan na 1 spratu četvorospratnice kod učiteljske škole u Jagodini 54 m2 + terasa i podrum oko zgrade manji park , mesto za parkiranje .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 41.500 €, 54,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN POVRŠINE 54m2 U NASELJU SOLIDARNOST, BEZ LIFTA I CENTRALNOG GREJANJA. MOGUĆA KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Pogodan i kao poslovni prostor. Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m, visina prvog sprata. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 64.800 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN U NOVOGRADNJI POVRŠINE 54m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Maršala Birjuzova, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji traže moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogućava brz pristup svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, delimično namešten stan u novom kompleksu ZepTerra - Blok 65 Lokacija: Beograd - Opština Novi Beograd - Blok 65 Tip nekretnine: Stan Površina: 54 m2 Broj soba: 2 Sprat: 1. od ukupno 8 Grejanje: Centralno, plaćanje prema utrošku Mesečne režije: Oko 80 eura Dostupnost: Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2022.,

www.indomio.rs

Sjajan stan sa renoviranim kupatilom, opremljen (TV, mašina za pranje sudova, itd). Dosta mesta za odlaganje. ima veliku ostavu-sobu AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King"s Park Residence. Stan se nalazi na 5 spratu objekta, sastoji se od: ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 64.000 €, 54,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban parketiran stan klasičnog rasporeda 54 kvm na odličnoj lokaciji , na četvrtom spratu . Dnevni boravak , spavaća soba , kuhinja sa trpezarijom , predsoblje , špajz , kupatilo, terasa i pripadajući podrum. Stan je blizu pijace , autobuske stanice , škole , jaslice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 146.260 €, 54,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan – Bulevar Jaše Tomića, 54 m² Prodaje se dvosoban stan površine 54 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na samo 5 minuta hoda od Železničke stanice, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 700 €, 54,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji u strogom centru za Vrnjačke Banje. Pogodan za različite delatosti. Udaljen od pijace 200m, Opštinske uprave 20m, šetalište na 500m. Cena mesečnog zakupa je 700€. Uz zakup lokala dobija se i parking mesto na korišćenje. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 58, SAKURA, Savski nasip - Jurija Gagarina; 54m2, 2.0, V/9, toplotne pumpe, lift, interfon, internet, recepcija, garažno mesto; Luksuzan, polunamešten dvosoban stan u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Sakura. Stan poseduje terasu koja se prostire dužinom celog stana sa predivnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.425 €, 54,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990 € po m² bez PDV-a. U ponudi su jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi modernog dizajna, idealni za porodično stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2.spratu. Struktura stana: оdvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom prelepa terasa / balkon sa pogledom na grad Stan je u potpunosti opremljen: kompletna bela tehnika moderan....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128329, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prelep stan na Bulevaru Evrope.Renoviran.54m2, V sprat ima lift. Cena 140000eGrejanje na Gas, manji rezijski troskovi. Klima, internet.Prodaje se sa kuhinjom bez namestaja. Uz doplaticu moze i namestaj da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 54,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan stan u mirnom porodičnom kraju. U krugu stana se nalaze autobuska stanica, apoteka, kao i brojne trgovinske radnje. Sam stan se nalazi u zgradi od bele fasadne cigle, prepoznatljivog kvaliteta. Zgrada je odlično održavana, ima interfon i lift. Stan se....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 117.200 €, 54,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi moderna novogradnja, spratnosti Po+P+4 , koja nudi idealan spoj kvaliteta, udobnosti i mirnog okruženja. Nalazi se u mirnoj ulici, daleko od gradske gužve, ali dovoljno blizu svih sadržaja koji su neophodni za život savremene porodice ( IDEA market, osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 196.000 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na odličnoj lokaciji – Zvezdara, Zeleno brdo! Stan se nalazi u novijoj zgradi, kompletno je opremljen i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se parkovi, vrtići, škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo opremljeni studio u centru grada, sa pogledom na Beograd na vodi. Blizu Terazijske česme, ugao Balkanske i Kraljice Natalije. Ima i garažu u podrumu zgrade,, dodatni dogovor. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 116.800 €, 54,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2022.,

www.indomio.rs

Blizu Bulevara i centra , odličan dvoiposoban stan, uknjižen. Uz stan se prodaje i garaža, nije uslov. Lep, svetao. Maksimalno iskorišćena kvadratura. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 880 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i svetao dvosoban stan površine 54 m2, smešten na odličnoj lokaciji u srcu Vračara, na uglu Baba Višnjine i Njegoševe ulice. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i video nadzorom.Stan je kompletno renoviran i funkcionalno organizovan, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 177.980 €, 54,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije prelep dvoiposoban stan novije gradnje na lokaci odličnoj kako za život tako i za iznajmljivanje, u Dalmatinskoj ulici. Strukturu stana čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu(koja je naknadno zatvorena i može se koristiti kao posebna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod Slavije, 54m2, dvosoban, namešten. Potpuno renoviran sa novom belom tehnikom, pvc prozorima,,,,,, hrastov parket itd... Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu ,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 890 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

BW, QUARTET - IZDAJE SE DVOSOBAN STAN NA PRVOM SPRATU! POVOLJNO! Cena: 890€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Savski venac, BW QUARTET Površina 54m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - spavaće sobe - kupatila - terase. OPIS:....

 
 
 
  Stan, SENTA, 175.100 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka stana 1057510, Trosoban, 54m2, Bulevar Evrope. Oglašavamo prodaju izuzetne nekretnine renomiranog investitora koji radove izvodi sa najboljim materijalima i ugrađuje vrhunsku opremu. Nekretnina se prodaje sa kompletnim nameštajem, parking mestom i ostavom u zgradi.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 800 €, 54,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor u novoj zgradi na dobroj i mirnoj lokaciji. Poslovni prostor kao i sama zgrada je izgradjen od najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala, grejanje je na gas i racuni su izuzetno ekonomicni i niski. Odmah useljivo. Kontakt tel. 0646586099 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno opremljen i neuseljavan stan u manjoj zgradi, dva stana na spratu, dve odvojene spavaće sobe, terasa, garažno mesto uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim, odgovornim, zaposlenim osobama ili bračnom paru, izdaje se namešten lep dvosoban stan u Ohridskoj ulici u Zemunu (na duže vreme). Svetao, jugo-istočno orijentisan. Opremljen novom klimom, novim bojlerom i novom belom tehnikom. Mesečni troškovi su oko 10.000 dinara. Zakupodavac....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Somboru, MZ Selenča koji ima 54 m2 i nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Poseduje predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, sobu, kupatilo i terasu. Podno grejanje i hlađenje putem toplotne pumpe. Po podu su pločice, PVC stolarija. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 137.950 €, 54,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 127.930 €, 54,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljmo Vam odličnu nekretninu na atraktivnoj lokaciji, desetak minuta peške do centra grada. Dvosoban, odličan stan u novijoj zgradi, ulično orijentisan. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena. Za više informacija pozvati naše ljubazne agente. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 774)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>