• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 što veći" pronađeno 4 877 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 63.000 €, 53,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u naselju Mala Amerika površine 53 m2 + terasa (grejanje se plaća za 22 m2). Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, terase i još jedne manje sobice. Po podovima postavljen laminat, parket i keramika. Stolarija drvena. Stan na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 240.888 €, 53,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan sa jednom spavaćom sobom u zgradi BW Diva, u okviru projekta Beograd na vodi, smeštenoj u srcu Savamale, na izuzetnoj mikrolokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Svojom funkcionalnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov 2-soban stan + garaža ,700€ Zvezdara. Izdaje se potpuno nov, neuseljavan stan, niko do sad nije ziveo, na Zvezdari, u blizini Cvetkove pijace. Privatna garaža. Kirija: 700€ + troškovi + depozit. Grejanje: centralno + inverter klima. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 53,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan na Zlatiboru, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest. U objektu se nalaze bazen, sauna i restoran. Podno grejanje u svim prostorijama. Odlicna novogradnja. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 109.180 €, 53,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 140.760 €, 53,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT ima pravo zadovoljstvo da tržištu nekretnina predstavi po svemu izuzetan stan, lociran u centralnom delu Žarkova. Smešten je na idealnom drugom spratu novije stambene zgrade, u blizini " Super Vera " i McDonald's-a, lokaciji koja zadovoljava potrebe i najprobirljivijih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 400 €, 53,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kuhinjom i mokrim cvorom, moze za ordinacije i druge namene. Ima 2 parking mesta. Agent: Novka 063/8304149 Agencijska provizija 50% od prve mesecne zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Kralja Petra I , u Mladenovcu, u zgradi gde se završetak radova planira za maj 2026., na 2.spratu , u ponudi stan pd 53m2. Stan ima dve spavaće sobe. Veća spavaća soba ima svoje kupatilo sa đakuzi kadom, dok je druga soba manja ( više kao radna soba). Stan ima dnevnu sobu,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 90.700 €, 53,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova vikendica u Čortanovcima sa prostranim dvorištem. Površina placa 10,5ari sa voćnakom. Površina vikendice 53m2 sa velikom terasom, urađena fasada sa izolacijom idealno mesto za uživanje i porodična okpljanja. Uz malo mašte i ideja može biti i prostor za izdavanje po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.800 €, 53,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U severnom delu Telepa nastaje savremeni stambeni objekat koji spaja mir porodičnog okruženja sa svim prednostima razvijene gradske infrastrukture. Ova atraktivna gradska adresa objedinjuje mir i privatnost porodičnog okruženja sa neposrednom blizinom svih važnih urbanih sadržaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na obodu ulice Strahinjića Bana, nadomak parka Kalemegdan i na svega par minuta hoda od pešačke zone Knez Mihailove ulice. U starom gradskom jezgru, sa obiljem sadržaja širokog spektra i lakom dostupnošću velikog broja linija javnog prevoza, život na ovoj lokaciji čini se udobnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – Slavija. Stan je u potpunosti renoviran i opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran je i svetao tokom celog dana. Nalazi se na trećem spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 700 €, 53,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 53m2 u prizemlju zgrade bez lifta u blizini mak pumpe. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dve kancelarije i kupatila. Grejanje je na struju, inverter klima. Izdaje se nenamešten sa kuhinjskim elementima, sredjenim kupatilom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 53m2, dve terase, CG, lift, I, telefon, interfon. Uknjiženo 53 m2. Izdaje se prazan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u zgradi u kojoj se nalazi popularni kafić Ceger. Stan se nalazi na prvom spratu, što ga čini idealnim za kancelarije, ordinacije, konsultantske....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 110.000 €, 53,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini Palilulske pijace. Površine je 53m2, (50m2+3m2 terase), nalazi se na međuspratu (između I i II sprata) stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezrijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 189.000 €, 53,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan u savremenom kompleksu "Dunavske terase" na 10 min od centra grada, 3 km od Trga Republike. Stan je izuzetno svetao sa pogledom na Zvezdarsku šumu. Sastoji se od hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve terase. Prodaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno namešten dvosoban stan površine 53 m², smešten na šestom spratu kvalitetne novogradnje na Bulevaru patrijarha Pavla, u jednom od najpoželjnijih delova Telepa. Stan se izdvaja prelepim, otvorenim pogledom na Frušku goru, koji pruža poseban osećaj mira....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-774 (od ukupno 775)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>