• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 što veći" pronađeno 4 878 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Viva Residences, novogradnja 2026 sa garažom, koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, ukoliko je potrebna. Stan je potpuno nov i nekorišćen, sve stvari su nove, (biće postavljen nov TV u dnevnoj sobi) sunčan i svetao, odmah useljiv, izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 15023 Aleksandar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 890 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

BW, QUARTET - IZDAJE SE DVOSOBAN STAN NA PRVOM SPRATU! POVOLJNO! Cena: 890€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Savski venac, BW QUARTET Površina 54m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - spavaće sobe - kupatila - terase. OPIS:....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 650 €
20.03.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo prostran, dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji. Sobe u stanu su veoma dobro raspoređene, i svaka poseduje radni sto. Stan se izdaje kompletno namešten, sa svim neophodnim stvarima. Svetao je i komforan. Zgrada je kvalitetne stare gradnje i lepo je održavana. Mikrolokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan povr��ine 54,55m u zgradi u izgradnji, na ��estom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 2.5 strukture. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo odabranim zavr��nim detaljima. Projektovana je da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.490 €, 54,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082152-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Prizemlje, lift , mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN RENOVIRAN DVOSOBAN STAN KOD STANICE--- Agencijska šifra: 9106783. Izdaje se polunamešten (sa kuhinjskim elementima), renoviran, dvosoban stan od 54m2 na 3.spratu zgrade bez lifta blizu Železničke stanice. Može se i kompletno isprazniti. Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen 2.5 stan na prvom spratu na Voždovcu u zgradi novije gradnje. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Slobodan parking ispred zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Mesečno plaćanje + depozit. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY DUPLEX U DUNAVSKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9105494.Izdaje se odličan dvoiposoban duplex od 54m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u samom centru grada, u Dunavskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, 2 spavaće sobe i 2 kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan površine 54m² na odličnoj lokaciji – Čair, u blizini bolnice. Stan se nalazi u zgradi sa liftom, na petom spratu, i poseduje centralno grejanje. Stan je svetao, komforan i idealan za jednu osobu, par ili manju porodicu. Sastoji se od dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.500 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dve spavaće sobe (od kojih je jedna idealna kao dečija soba ili radna soba), kao i prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 54,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice , dvosoban stan u prizemlju (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053252 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu ,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan na TOP lokaciji, Bulevar Evrope, površine 54m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve odvojene sobe, kupatila, hodnika i terase. Izdaje se potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na desetom spratu odakle se pruža predivan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88007, IV/V, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se svetao 1.5 stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici , na Novoj Detelinari. Odličan raspored, koji se po potrebi , lako može prepraviti i na drugačiji. Velika spavaća soba koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.720 €, 54,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan na ekstra lokaciji. Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 149.500 €, 54,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju. Kuća je u fazi rekonstrukcije, ojačan je temelj, odrađena je hidro i termoizolacija. Započeta je galerija i otvorenog je koncepta, računajući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 54m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 54,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2019.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zaštitom države. Gradnja je kvalitetna, zidovi su debeli 50 cm, plafon visine 3 metra. Na pod je stavljen izravnavajući betonski sloj, podloga je čvrsta i ravna. Stan....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

2.0, 54m2, CG, PR/III, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46m2 Stan za renoviranje od 54m2. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka+lođa, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stanu pripada i podrum od 9m2 u nivou parkinga. Kontakt 069/394-5605 Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 197.536 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u strogom centru, nadomak pešačke zone, u ulici Nade Tomić u zgradi starije gradnje bez lifta, na prvom spratu, uknjižene površine 54m2, sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen, potpuno nov i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Stan se nalazi na 4. spratu moderne stambene zgrade, površine 54 m² i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 114.125 €, 54,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.900 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Preradovićeva 66 - Petrovaradin, Novi Sad! Prodaje se 1.5 stan u izgradnji - 53.92m2! Direktno od investitora! Može kupovina na kredit! Useljenje uskoro! Oprema: * PVC petokomorna stolarija, * Sigurnosna ulazna vrata, * Medijapan unutrašnja stolarija, * Italijanska keramika, * Tarket.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je na najboljoj lokaciji u Filmskom gradu. Zgrada kvalitetna - od bele fasadne cigle. Stan kompletno namešten, funkcionalan, sa odličnim rasporedom prostorija, svetao i odmah useljiv. Svi neophodni sadržaji za kvalitetan život: crkva, prodavnice, kafići, Košutnjak. Za svaku preporuku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan izmedju ulice Krunska i bulevara kralja Aleksandra. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 104.000 €, 54,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

***KOMPLETNO RENOVIRAN stan u najlepšem delu Novog Naselja*** Fantastično koncipirana nekretnina sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Dvorišno orijentisan, sa obiljem svetlosti i zelenila. Ispred zgrade uvek više nego dovoljno parking mesta. Blizina svih neophodnih sadržaja-škole,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo uknjižen stan površine 54m2 koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi stare gradnje, na početku Batajnice, u blizini kafica ,,Keep calm", Batajničke pijace, izlaza na autoput, prodavnica, marketa kao i svih ostalih sadržaja i infrastrukture. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u blizini Pravnog fakulteta, u ulici Jovana Ristića. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 54 m2 i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 420 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, dvoiposoban stan 54m2 u Donjoj Vrežini. Zgrada je novije gradnje, nalazi se u mirnoj ulici u blizini Disa, Lidla i Osnovne skole Mika Antić. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 450 €
27.02.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Grbavici, ulica Đorđa Servickog, površine 54m2. Stan je potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Terasa prostrana, dvorišno orijentisana. Nisu dozvoljeni kućni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte eleganciju i komfor u srcu Zlatibora sa ovim prelepim stanom novim na tržištu! Ovaj stambeni dragulj potpuno je sređen i nudi savršen balans između modernog dizajna i prirodnog okruženja. Idealan za parove ili pojedince, stan se prostire na 54 kvadratna metra. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.970 €, 54,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se od dve komforne spavaće sobe, prostranog i svetlog dnevnog boravka sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.400 €, 54,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hotel "Diamond" Zlatibor Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da smo krenuli sa realizacijom novog stambeno-poslovnog objekta, na elitnoj lokaciji na Zlatiboru. Tačnu lokaciju možete videti na mapi. Udaljenost od hotela Palisad je 180m, od hotela Mona je 300m, dok je udaljenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.425 €, 54,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990 € po m² bez PDV-a. U ponudi su jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi modernog dizajna, idealni za porodično stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.550 € na 140.700 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 140.700 €, 54,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 141.400 €
12.10.2025 - 135.550 €
18.02.2026 - 140.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji na Telepu u neposrednoj blizini OŠ Jožef Atila. U pitanju je urbana vila kvalitetne gradnje, koja se izdvaja od ostatka ponude time što pruža opremu višeg kvaliteta, prozore i balkonske portale profila od poda do plafona, velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.500 €, 54,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se nov, brzo useljiv dvoiposoban stan, odličan raspored, mogućnost povrata Pdv-a Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, zgrada se gradi kvalitetnim materijalima, podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 246.888 €, 54,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

BW Alegra - nova zgrada u ponudi u naselju Beograd na vodi u najstrožem centru grada. Nudimo stan na 2. spratu koji se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe koja ima izlaz na terasu, kuhinje, trpezarije, kupatila i vešernice. Stan je orijentisan ka ulici i predstavlja odličnu priliku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 182.000 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom delu Ceraka , savršen za porodični život ili kao investicija! Završetak radova i useljenje u FEBRUARU 2026. – budite prvi stanar! Karakteristike stana: Površina stana: 54.34m² + terasa 60m² (ogroman otvoreni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 776)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>