• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • status-nekretnine do 120000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura što manji

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura što manji" pronađeno 296 nekretnina - prosečna cena 799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • klima
    • 2.sprat
    • lift
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Bulevaru Oslobođenja Dvoiposoban stan 67 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je namešten svetao je i funkcionalan, nalazi se na Petom spratu Stan ima veliki hodnik, Dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinja uvučena sa trpezarijom, ima Lepu Terasu grejanje je....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 550 €
25.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Zakup stan od 70m2 na odličnoj lokaciji u blizini Suda. Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan trosoban stan 70m2 u Petrovaradinu, m blizu centra, 1. sprat. Grejanje na gas, nov nameštaj, cena 500eu. Kontakt 06/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Futogu Prazan Trosoban stan 70 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu u kući sa posebnim ulazom, ulično je orijentisan ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, ostavu i Lepu Terasu grejanje je centralno na Gas sa korektnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Šangaju Namešten Dvosoban stan 74 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Spratu sa posebnim ulazom, dvostrano je orijentisan grejanje je na Gasne peći sa korektnim troškovima grejanja STAN JE ODMAH JE USELJIV potreban je Depozit Mesečna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 103.000 €, 75,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA U PARAGOVU* Prodajemo u Urbanom delu Paragova Prizemnu Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Trosobna 75 m2, starije gradnje, ima svu infrastrukturu, grejanje je na čvrsto gorivo kuća se nalazi na placu od 467 m2 i u paketu se prodaje sa susednim placem od 435....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Hadži Ruvimovoj Odličan Namešten Trosoban stan 75 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi, ulično je orijentisan ima odvojenu dve spavaće sobe i Dve Lepe Terase zgrada ima lift grejanje je centralno Gradsko Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 76,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 1.050 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u mirnom delu Avijatičarskog naselja Namešten Trosoban stan u kući na DOBROJ LOKACIJI stan ima dve spavaće sobe , dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 2 mokra čvora grejanje je centralno na gas POGODNO JE ZA RADNIKE.. ODMAH JE USELJIV. ZAKUP IZNOSI 1000 e....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 79.500 €, 79,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Beška-Na 700 m od restorana Sidro nalzi se ova prelepa vikendica, a isto toliko i od Dunava. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Četvorosoban stan na Limanu II u Novom Sadu, površine 80 m², nalazi se na drugom spratu zgrade od četiri sprata. Stan je ekstra sređen, sa svim novim elementima, i odmah useljiv. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 650 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup lep, svetao stan na jednako dobroj lokaciji. Stan se izdaje kompletno namešten za ozbiljne zakupce. Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Futogu Prazan Trosoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu sa posebnim ulazom(Spiralne stepenice), dvorišno je orijentisan ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, ostavu i Lep dugačak Trem grejanje je na....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 49.500 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 83 m2 na Placu od 1700 m2 za Uživanje 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 78.000 € 123 m 2 3 Pristojna Porodična kuća 123 m2 ispod Titelskog Brega na 35 km od Novog Sada za Uživanje-065/385....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 128.750 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 139.000 €
17.03.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

****Odličan porodični stan*** Povoljno ! Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 500 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Namešten Trosoban stan u Kući 89 m2 u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI... Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 90,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari Prazan Ulični Lokal 90 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 370 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 400 €
11.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

izdaje se magacinski prostor 90m2 na Telepu, u dvorištu kuće, , kolski ulaz, cena 370eu. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Magacin 500 € 105 m 2 0 Futog-Odmah Useljiv Magacinski Prostor 105 m2 na Glavnom Putu-Zakup 500e-065/385....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Okolina Bačke Palanke-FANTASTIČNA KUĆA NA FRUŠKOJ GORI SA KVALITETNIM NAMEŠTAJEM 35 km OD NOVOG SADA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 94,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan sa uličnim portalima 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 600 € 76 m 2 2 Ulični Lokal na odličnoj lokaciji-Temerinska 065 385 88 86 Lokal - Novi Sad, Salajka 600 € Izdavanje 11/04/26.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 120.700 €, 98,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u okolini Iriga, Salaš na velikoj Parceli od 9760 m2 CENA DOGOVOR OBAVEZNO POGLEDAJTE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 515.000 € 360 m 2 7 KVALITETNO IMANJE - ODLIČNA INVESTICIJA - IRIŠKI VENAC Kuća - Irig 515.000 € Prodaja....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 142.000 € 68 m 2 0 Kuća u Banoštoru, 68 m², plac 15. 6 a, Beočin Kuća - Beočin, Banoštor 142.000 € Prodaja 14/05/26.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 100,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Pogodnom delu Futoga Lep Poslovni Prostor 100 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI.... Novogradnja Internet Kablovska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.900 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lux kancelarijski prostor na odličnoj lokaciji, kod Suda i SPENS-a Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 105,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu na glavnom Magistralnom putu Magacin od 105 m2 na TOP LOKACIJI Unutrašnja visina iznosi 3, 20 metra ima Toalet, struju i vodu POGODNO JE ZA MAGACIN Zakupnina iznosi 500 e potreban je DEPOZIT u visini dve kirije. ODMAH JE USELJIV. Usluga Agencije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.200 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Luksuzan Petosoban Dupleks 108 m2 na Top Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma lepoj i mirnoj lokaciji. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 47.500 €, 115,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Mošrorin, odmah useljiva kuća, na ulazu u sela. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 116,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću na DOBROJ LOKACIJI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14. 48 a u okolini Zrenjanina... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lux, ćetvorosoban stan, od 123m2. Stan se nalazi na fenomenalnoj lokaciji, u odličnoj zgradi, na 2. spratu, ima lift koji vodi direktno u stan. Ima dnevni boravak sa pogledom na Bulevar, prostranu trpezariju, izdvojenu kuhinju sa malom terasom i ostavom, kao i malim toaletom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.100 €, 120,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u ulici Maksima Gorkog Veliki Ulični Lokal od 120 m2 na TOP LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 900 € 39 m 2 1 Izdajemo lokal 39m2 sa baštom za 120 mesta - pešačka zona - strogi centar Lokal - Novi Sad, Centar 900 € Izdavanje....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 78.000 €, 123,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA PRODAJA ZA BEOGRAĐANE* Prodajemo u srcu Šajkaške u okolini Titela Domaćinsku kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Uknjižena Trosobna lepo sređena i održavana, svetla je i funkcionalna, kvalitetno zidana u Etno stilu, laminati su u svim sobama, kuhinja novo ugrađena,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.06.2025. - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se prostran i kompletno opremljen stan na Adamovićevom Naselju, u Novom Sadu. Stan je petosoban, ukupne površine 126 m2, i dolazi sa garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 105.000 €, 128,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 128,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*HALA ZA MAGACIN NA GLAVNOM PUTU* Izdajemo u Futogu Novu Halu od 128 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Hala 1.200 € 270 m 2 0 Futog-Velika Višenamenska Hala 270 m2 za razne Delatnosti-Zakupnina 1200e-065/385 8880 Hala....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 296)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>