• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • status-nekretnine do 120000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura što manji

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura što manji" pronađeno 296 nekretnina - prosečna cena 799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • kablovska
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 350 €
12.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana, lepo nameštena garsonjera 29m2 sa novim nameštajem, Bulevar, kod Futoške pijace, 5. sprat, nije poslednji, lift u zgradi. Stan gleda na dvorište, nema teasa, ima klima, tv. Cena 300eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Futoškom putu Namešten Jednoiposoban stan 28 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu kuće sa posebnim ulazom, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan Grejanje je na Struju.. Zakupnina iznosi 250 e potreban je Depozit u visini Mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.000 €, 29,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Satelitu Uknjižen Jednosoban stan 29 m2 na Odličnoj Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 72.100 € na 71.100 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.100 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2025 - 72.100 €
17.03.2026 - 73.100 €
31.03.2026 - 72.100 €
16.05.2026 - 71.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Uknjižen Jednoiposoban stan 29 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI Stan ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanja Obezbeđeno je Parking Mesto STAN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garsonjera na odličnoj lokaciji na Mišeluku.. Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nova lux opremljena garsonjera 30m2 u samom centru grada, Pupinova palata, 7. sprat, dva lifta, terasa. Cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 370 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 400 €
25.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nova, luks opremljena garsonjera u samom centru grada, Pupinova palata, 7. sprat, dva lifta, terasa. Odmah useljiva, klima, tv, cena 370eu, depozit 370eu. Agenijska provizija 50% od cene zakupa. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odlčan, lepo namešten, čist i uredan jednoiposoban stan 30m2 na Grbavici, Puškinova ulica, 3. sprat, lift u zgradi, klima, tv. Terasa nema. Izdaje se isključivo za jednu zaposlenu osobu, bez kućnih ljubimaca. Cena 300eu, depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 290 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Centru grada Nameštenu Garsonjeru 30 m2 na TOP LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Garsonjera 300 € 26 m 2 0.5 Garsonjera u Maksima Gorkog-odlična. Garsonjera - Novi Sad, Stari Grad 300 € Izdavanje 16/05/26.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 300 €
09.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se garsonjera u Novom Sadu, u naselju Grbavica. Novogradnja Kablovska Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Adicama Nameštenu Garsonjeru 30 m2 na EKSTRA LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu, svetao je i funkcionalan, ulično orijentisan grejanje je na Toplotne Pumpe. Bezplatnog Parkinga uvek ima ispred zgrade potreban je Depozit Zakupnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 450 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 -Zakupnina 450e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880 Stan - Novi Sad,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
28.03.2026 - 320 €
25.04.2026 - 300 €
02.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, namešten jednosoban stan 30m2 u Novosadskog sajma ulici, kod Bulevara i Futoške pijace, 1. sprat. Stan je odmah useljiv, gleda na dvorište - mirna strana, kuhinja odvojena, 2 ležaja, mala terasa. Cena 270eu+depozit. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom suterenu zgrade, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima odvojenu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju i mokri čvor grejanje je centralno OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 60.000 €, 31,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

U dvorištu zgrade uknjižen stan. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Novom Naselju Pogodan Lokal 32 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan, sastoji se iz dve prostorije ima mokri čvor. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA RAZNE DELATNOSTI LOKAL JE U PROCESU LEGALIZACIJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 56.000 €, 32,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Jednoiposoban stan 32 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 23.200 €, 32,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo jednosoban, dvorišni stan od 32m2 kod okretnice u Petrovaradinu. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 270 €
25.04.2026 - 260 €
12.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan od 33 m² na Grbavici, u Atanasija Gereskog ulici. Novogradnja.

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 108.150 € na 84.460 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 84.460 €, 34,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 108.150 €
04.04.2026 - 84.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo na Novom Naselju Lep Jednosoban stan 34 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Dunavskoj ulici pasaž sa Ise Bajića.. Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 270 € na 290 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 290 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 270 €
10.03.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan 34m2 na Novom Naselju, Tozin sokak, 3. sprat, lift u zgradi. Stan je renoviran, kuhinja odvojena od sobe ima klima, tv, terasa, Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u ulici Joakima Vujića Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 58.450 €
02.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo у ulici Laze Kostića Namešten Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.143 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 36, 91 m² na atraktivnoj lokaciji Liman-Telep. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 198.300 € 77 m 2 4 Telep-Veliki Četvorosoban stan 77 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Telep 198.300 € Prodaja 13/12/25.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan JIS na Telepu blize Bulevaru Evrope. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.980 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jednoiposoban stan od 38 m² nalazi se na Novom Naselju u Novom Sadu, na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata. Stan je kompletno renoviran, uz upotrebu ekstra kvalitetnih materijala, što ga čini spremnim za useljenje. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.340 € na 83.660 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 83.660 €, 38,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 80.340 €
16.05.2026 - 83.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan, nalazi se u prizemlju zgrade, pogodno je orijentisan... Novogradnja Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 296)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>