• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • status-nekretnine do 120000 eura što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura što manji

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura što manji" pronađeno 292 nekretnina - prosečna cena 766 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 1.sprat
    • renovirano
    • luksuzan
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan Jednosoban stan u Tuplice Milana. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 80.340 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 76.330 €, 39,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 900 €, 39,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lokal 39m2 sa baštom za 120 mesta - pešačka zona - strogi centar 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 1.330 € 133 m 2 4 Lokal - 69m2 +64m2 - Bulevar Evrope Lokal - Novi Sad, Bulevar Evrope 1.330 € Izdavanje 18/02/26.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lepo namešten, jednoiposoban stan 39m2 na Novom Naselju, Jugovićevo, 3. sprat, lift terasa, 400eu, depozit. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kuhinja odvojena. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 360 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan 39m na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 4. sprat, lift u zgradi. Stan ima terasu, klimu, tv. Useljiv od 01. 04. Dozzvoljeni kućni ljubimci. Cena 360eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

-PORODIČNA KUĆA U DUMBOVU 40 m2 NA LEPOM VELIKOM PLACU OD 1568 m2 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 99.000 € 100 m 2 2 Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 Kuća - Beočin 99.000 € Prodaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se na Grbavici Lep Namešten Dvosoban stan 40 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01. 06. 2026. Novogradnja Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 290 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se delimično namšten, jednoiposoban stan 40m2 u Šumskoj ulici, Adice- Telep, visoki parter, novogradnja. Stan ima terasu, kuhinjske elemente bez bele tehnike, parking mesto. Grejanje podno na struju. Cena 290eu. Useljivo od 01. 06. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 98.310 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lux stan u Remenačkoj ulici nedaleko od Sajma. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajem namešten, jednoiposoba, renoviran stan 41m2, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Stan je odmah useljiv, ima klima, cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.630 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo u Adicama Uknjižen Dvosoban Stan od 42 m2 na Odličnoj Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, lux opremljen, dvosoban stan 42m2 u Pupinovoj palati, centar grada, 6. sprat, dva lifta. Stan ima terasu, klimu, 2 tv-a, ktv+internet. Stan je takođe opremljen posuđem i posteljinom. Cena 650eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan nedaleko od Centra, odlična pozicija. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 340 €
24.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u samom Centru grada, odličan dvosoban stan, na samo 2 minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je po strukturu dvosoban, ima dnevni boravak, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i trpezariju i kupatilo. Nalazi se u prizemlju. Ima parking mesto u dvorištu zgrade koji se po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.360 €, 43,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.726 €, 43,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 42, 52 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman-Telep. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 648.900 € 210 m 2 5 Južni Telep-Useljiv Petosoban Dupleks 210 m2 sa svojim Liftom, Garažnim Mestom i gratis....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odlična gradnja na lepoj lokaciji blizu lipovog gaja, Jednoiposoban stan. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 92.180 € 41 m 2 2 Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Veternik 92.180....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 500 €
28.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran dvosoban stan od 43m² na Grbavici, u ulici Bulevar Cara Lazara, preko puta Doma zdravlja. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, namešten, dvosoban stan 43m 2na Podbari, Kosovska uli(a, blizu (entra, visoki parter. Stan ima terasu, grejanje sa kalorimetrom, ena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan od 44 m² nalazi se u Novom Sadu, u naselju Podbara, na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je 1. 5 soban i predstavlja praktično rešenje za udoban gradski život. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux opremljen, renoviran dvosoban stan 45m2 na Novom Naselju, Bulevar Vojvode Stepe, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, centralno grejanjem cena 450eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 45 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 150 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 pogodan za Radnike-Zakupnina 150e po Radniku sa svim Troškovima-065/385 8880 Stan -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, neuseljavan, namešten, dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, centar, visoki parter, grejanje na gas, nov nameštaj, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, Preradovićeva ulica, visoki parter. Stan ima nov nameštaj, grejanje na gas, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, dvosoban namešten stan 45m2 na Novom Naselju, Seljačkih buna ulica, 2. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, tv. Cena 300eu+depozit. Useljiv odmah, nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Cena 300eu, depozit....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Rakovcu na Salaksijama Fantastičnu Visinsku Vikend-kuću 46 m2 na Top-Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 552 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor 46m2 blizu Bulevara Oslobenja, Sajma, 3. sprat. Sastoji se od dve prostorije koje su povezane vrtatima, a u svaku može da uđe i posebp iz hodnika pa stoga mogu da se iznajme u svaka posebno. Centralno grejanje, odmah useljivo. Zajednički toalet na spratu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lux namešten, dvsooban stan 47m2 u novoj zgradi kod Bulevara, početak ulice Braće Ribnika, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Cena 650eu+depozit. Useljivo od 01. 12. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup lep, komforan kompetno namešten stan na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov odličan dvorišni stan na veoma lepoj lokaciji, blizu futoškog puta. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.