• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura" pronađeno 292 nekretnina - prosečna cena 766 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.980 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jednoiposoban stan od 38 m² nalazi se na Novom Naselju u Novom Sadu, na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata. Stan je kompletno renoviran, uz upotrebu ekstra kvalitetnih materijala, što ga čini spremnim za useljenje. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Rakovcu na Salaksijama Fantastičnu Visinsku Vikend-kuću 46 m2 na Top-Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 112.420 €
28.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 119.230 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2023.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku... Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 120.700 €, 98,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u okolini Iriga, Salaš na velikoj Parceli od 9760 m2 CENA DOGOVOR OBAVEZNO POGLEDAJTE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 515.000 € 360 m 2 7 KVALITETNO IMANJE - ODLIČNA INVESTICIJA - IRIŠKI VENAC Kuća - Irig 515.000 € Prodaja....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 115.000 €, 67,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Rakovcu na Brdu Fantastičnu Visinsku kuću 67 m2 za Hedoniste na Top-Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 120.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan visinski, plac, 1674m2 u blizini glavnog puta za Rumu . Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 113.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Beočinu Veliku parcelu od 7500 m2 na Top Lokaciji... Na Placu je mnoštvo mladih voćki, nalazi na visini vodi se kao poljoprivredno zemljište i ima Fantastičan Pogled na Novi Sad i okolne Pejzaže... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u Prizemlju zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.143 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 36, 91 m² na atraktivnoj lokaciji Liman-Telep. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 210.120 € 85 m 2 3 Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI Stan - Novi Sad, Telep 210.120 € Prodaja 26/06/25.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici na Bockama Fantastičan Plac od 532 m2 na TOP LOKACIJI Plac je Građevinski sa Projektom za kuću nalazi se u zelenoj Oazi sa Prelepim Pogledom na Novi Sad na Placu postoji mala vikendica od 40 m2 pogodna za odmor....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 108.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Vrdniku-potez Rekećaš Lepu Građevinsku Parcelu površine 1730 m2 na TOP LOKACIJI Plac je umerene konfiguracije dimenzija oko 40 m x 45 m, lepo je orijentisan sunce ga miluje po ceo dan Nalazi se u Zoni Rezistencijalnih Via u području posebne namene *Fruška Gora* na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA ORDINACIJE, KANCELARIJE ILI MARKET LOKAL JE ODMAH USELJIV Posebno....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 105.000 €, 128,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

PRELEPA VIKENDICA U FANTASTIČNOM KRAJU GDE PREDELI LJUBE NEBO 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Vikendica 118.450 € 46 m 2 2 Rakovac-Salaksije-Fantastična Vikend kuća 46 m2 sa terasom i Pogledom na Novi Sad i pola Južne Bačke-065/385 8880 Vikendica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 103.000 €, 75,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA U PARAGOVU* Prodajemo u Urbanom delu Paragova Prizemnu Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Trosobna 75 m2, starije gradnje, ima svu infrastrukturu, grejanje je na čvrsto gorivo kuća se nalazi na placu od 467 m2 i u paketu se prodaje sa susednim placem od 435....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

PORODIČNA KUĆA 50 m2 NA VISINSKOM VELIKOM PLACU 4237 m2 U ZELENOJ OAZI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 329.600 € 210 m 2 5 Rakovac-Uknjižena Petosobna Porodična kuća 210 m2 u Pogodnom visinskom kraju-065/385 8880 Kuća - Beočin 329.600 €....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 105.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlične dve parcele na prelepoj lokaciji. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo na Fruškoj gori na Banstolu Uknjižen Građevinski Plac 7000 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Plac je Ravne konfiguracije Idealan za Vikendicu, Apartmane i za Uživanje. dimenzije su 50 x 140 metara 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.570 €, 27,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lepu Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 102.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo iznad Vrdnika Lepu Veliku Parcelu površine 5470 m2 na IZUZETNOJ LOKACIJI Plac je u Građevinskoj zoni umerene konfiguracije širine oko 40 m i dužine oko 120 m, orijentisan Istok-Zapad, blago nagnut u pravcu Zapada sunce ga miluje po ceo dan, nalazi se na uzvišici jugo-istočno....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 199.000 € 100 m 2 5 Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 123.600 €, 136,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 136 m2 starije gradnje na glavnom putu u blizini Dunava... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma lepoj i mirnoj lokaciji. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.360 €, 43,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 98.310 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 123.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Plac se nalazi uzvišenju iznad centra Vrdnika. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 123.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju plac u Vrdniku, nedaleko od centra mesta. Uknjiženo.